Skocz do zawartości
n-ty dzien

[ZAMKNIĘTY Nowy sezon TWD

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jeszcze ktoś na forum, kto wyczekuje szóstej serii The Walking Dead? Już niespełna dwa tygodnie. Jak myślicie, ten sezon powinien być ostatnim?

 

 

 

Zapraszam do dyskusji. :P

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]walking-dead.jpg[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czy ja wiem...w Breaking Bad pół pierwszego sezonu było tragiczne, a później jak się rozkręciło, to nie szło odejść od monitora. :P Szósta edycja powinna być ostatnią, ale znając życie skończy się na dziesięciu, bo produkcja przynosi duże zyski.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O widzę, że nie jestem samotny ;) Ja szczerze powiem głównie po oglądaniu Dragon Balla czy Naruto przywykłem to rozciągania i powolnej akcji, więc sezon nr.5 nie sprawiał takiego wrażenia. Kilkanaście odcinków a kilkaset to w końcu kolosalna różnica.

 

 

Co do samego sezonu nr.6. Czekam, czekam, doczekać się nie mogę. Dobrze że już tylko tydzień. Oglądam na Foxie w TV, ew. pobieram i odpalam sobie w FHD też w TV gdy nie obejrzę sobie wcześniej.

 

 

Pytałeś o ulubionych bohaterów - pewnie nie zaskoczę nikogo jak powiem Daryl? Od samego początku on najbardziej przypadł mi do gustu. Może kiedyś był bym skłonny za Rickiem, ale wszyscy wiemy jak to teraz wygląda :)  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobrze, ale co te wasze wypowiedzi wnoszą ciekawego do dyskusji? Rozumiem, off-top, ale po kiego grzyba tutaj te "mądrości"?

 

 

 

Ino niech zacznie coś zaskakiwać, czekamy na psycholi z W na czołach, ale przydałoby się coś więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...