Skocz do zawartości
Xeo

Propo mini.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To tylko propozycja proszę nie krytykować.

 

 

 

A więc proponuje wrócić do przeszłości.

 

 

 

Pewnie pamiętacie jak było kiedyś gdy bomba miała wybuchnąć??

 

Była sobie piosenka za chwilę będzie eksplozja... i można by to wgrać od np 10 s pikania bomby była by muzyczka...

 

 

 

PS: wiem nie umiem się wysławiać ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W 10 sek spokojnie można ugrać i rozbroić, a piosenka która rozprasza w kluczowym momencie jest według mnie zbędna.

 

 

Wcale nie rozprasza. +tego to ze motywuje ze trzeba pakę rozbroić a drugie powiadamia fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wcale nie rozprasza. +tego to ze motywuje ze trzeba pakę rozbroić a drugie powiadamia fajnie.

 

 

Motywacją jest sam fakt, że to cel, a bez wypełnienia go team przegra i nie będzie $. ;) Kiedy bronisz paki i leci na ciebie >2 przeciwników z róznych stron, lepiej słyszeć ich kroki i znać położenie niż muzykę. Analogicznie kiedy chcesz ją rozbroić. Powiadamia timer i tempo pikania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najpierw ta prz*****na rozgrzewka a teraz takie cuda. Mam nadzieje ze ktoś nie dopuści do zrobienia z tego serwera 4fun

 

 

HAhaha leje :D

 

Co ma pisoenka do 4fun'a ? ghahahahahahaha Myśl nad tym co piszesz tak na przyszłość .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ta muzyczka ma motywować do rozbrojenia paki? Troszkę bezsensu. Ja jestem na nie, grałem na serwerze, gdzie była ta muzyczka, gracze skarżyli się, że to po prostu deprymuje.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...