Skocz do zawartości
Xeo

Propo mini.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To tylko propozycja proszę nie krytykować.

 

 

 

A więc proponuje wrócić do przeszłości.

 

 

 

Pewnie pamiętacie jak było kiedyś gdy bomba miała wybuchnąć??

 

Była sobie piosenka za chwilę będzie eksplozja... i można by to wgrać od np 10 s pikania bomby była by muzyczka...

 

 

 

PS: wiem nie umiem się wysławiać ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W 10 sek spokojnie można ugrać i rozbroić, a piosenka która rozprasza w kluczowym momencie jest według mnie zbędna.

 

 

Wcale nie rozprasza. +tego to ze motywuje ze trzeba pakę rozbroić a drugie powiadamia fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wcale nie rozprasza. +tego to ze motywuje ze trzeba pakę rozbroić a drugie powiadamia fajnie.

 

 

Motywacją jest sam fakt, że to cel, a bez wypełnienia go team przegra i nie będzie $. ;) Kiedy bronisz paki i leci na ciebie >2 przeciwników z róznych stron, lepiej słyszeć ich kroki i znać położenie niż muzykę. Analogicznie kiedy chcesz ją rozbroić. Powiadamia timer i tempo pikania. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Najpierw ta prz*****na rozgrzewka a teraz takie cuda. Mam nadzieje ze ktoś nie dopuści do zrobienia z tego serwera 4fun

 

 

HAhaha leje :D

 

Co ma pisoenka do 4fun'a ? ghahahahahahaha Myśl nad tym co piszesz tak na przyszłość .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...