Skocz do zawartości

  ikz'

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O ikz'

  • Ranga
   Pisarz
  • Urodziny 18.08.1999

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  2 804 wyświetleń profilu
  1. Nick: ikz'Data ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj do max 3.04Powód: Sprawy prywatne.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Nodi
  2. Nick: ikz'Data ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj do 29.03Powód: Totalny brak czasu na grę w tygodniu + wyjazd na cały weekend.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Nodi
  3. ikz'

    zamknięty

   Z tymi modelami to nie przesadzajmy, bo nie każdy gracz na serwerze ustawia sobie te standardowe. Komenda /modele wystarczy, a dla tych grających ze skinami po prostu urozmaicić w nowe.
  4. ikz'

    zaakceptowane

   A ja jak na razie będę na nie, wróciłeś po długiej przerwie fakt, siedzisz na serwerze wbijasz godzinki spoko, ale daj się bardziej poznać graczom, poczekaj z tym podankiem. Co do innych aspektów to nie mam zastrzeżeń, również miałem okazję z Tobą współpracować i wywiązywałeś się ze swoich obowiązków jak należy.
  5. ikz'

    zamknięty

   Temat klanów na tym serwerze wałkowany był tysiąc razy, klany się pojawiały, ale zawsze coś było nie tak po ich dodaniu (najczęściej crashe serwera). Ogólnie też myślałem nad tym, aby napisać ten temat. Jeżeli ktoś ma taki "plugin" czy jakkolwiek inaczej to nazwać, który by nie rozwalał serwera i działał prawidłowo, to jestem na tak.
  6. ikz'

   Cześć
  7. ikz'

    odrzucone

   Brak steama automatycznie eliminuje Cię z posady admina, zakup tego csa na steama i wtedy składaj podanie.
  8. ikz'

    zaakceptowane

   A jak masz go znać jak sam sporadycznie pojawiasz się na serwerze? W tej kwestii raczej nie powinieneś się wypowiadać. Widuję Cię na serwerze, kultura odrobinę do poprawy, doświadczenie masz i myślę, że w małym stopniu dałeś się już poznać graczom głównie przez to, że jesteś komunikatywny (mikro). Ale, że na naszym serwerze grasz od niedawna proponowałbym okres próbny. Powodzonka.
  9. ikz'

    pozytywne

   Niestety nie posiadam dowodów na winę gracza, za co przepraszam.
  ×