Skocz do zawartości

  ikz'

  Admin COD 400

  1 obserwujący

  O ikz'

  • Ranga
   Pisarz
  • Urodziny 18.08.1999

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  2 697 wyświetleń profilu
  1. Nick: ikz'Data ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj przynajmniej do wtorku.Powód: Choroba.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Nodi
  2. ikz'

   Hej cześć siemanko, szybko i na temat. Nie uważacie, że skrytobójca jest za mocny? Dzisiaj siedząc na serwerze zauważyłem, że z tej śmiesznej mp5 przy tytanowych nabojach bije 120 na strzał. To nie jest za dużo? Gracza z porządnym hp zabije przy 3-5 strzałach, tak się nie da grać, bo nie ma z tym szans. Czekam na opinie, dyskusje blablabla Pozdro.
  3. ikz'

    zamknięty

   Reset pewnie będzie na dniach, a ja pragnę przypomnieć, żeby wraz z resetem lvli wyłączyć komendę /freelvl. Pozdrawiam.
  4. ikz'

    zamknięty

   Ja również jestem na nie, nie kojarzę Ciebie zbytnio. Pograj dłużej i wtedy złóż podanie ponownie.
  5. ikz'

    zaakceptowane

   Coś nie chce mi się wierzyć, że grę w CSa zacząłeś w wieku 8 lat, ale mniejsza. Aktywny jesteś, na serwerze często bywasz, steama masz, jakiegoś większego braku kultury u Ciebie nie zauważyłem, doświadczenie również masz. Ale największego plusa masz u mnie za pomoc innym graczom, informowanie ich o opcji /freelvl czy też o znajomość regulaminu. Takie zachowanie bardzo lubię i szanuję. Nie ma się do czego przyczepić, na tak. PS: Myślę, że jeszcze z jedno inne podanko (zależy czy to zostanie przyjęte) i można zamknąć rekrutację na admina, dużo już nas jest, będzie przesyt.
  6. 241 https://cssetti.pl/serwer/80.72.43.106:27022
  7. ikz'

   Bardziej chodzi o to, że wczoraj był reset i ten freelvl powinien być wyłączony, bo co to za frajda zaczynac od 42 lvla?
  8. ikz'

   1. Anioł za dobry, poza tym jest już Duch Kapitana.. 2. Z Łowcą też trochę przesadziłeś z tym +20, również nie widzę tej klasy jakoś... 3. Ta premka troszkę słaba, aczkolwiek niezły pomysł, ale trzeba zobaczyć, że aktualnie jest sporo premek na serwerze. 4. Kucak=Strzelec Wsparcia 5. Z tym odrodzeniem na respie wroga temat był wałkowany już chyba z kilkadziesiąt razy, byłoby to za dobre. Respisz się i robisz tam rzeź zabijając połowę lub nawet większość teamu, nie kupuję tego. Proponuję, aby najpierw zabrać się za aktualne klasy, zobaczyć co w nich nie tak, co ulepszyć, co znerfić.
  ×