Skocz do zawartości

  ikz'

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O ikz'

  • Ranga
   Pisarz
  • Urodziny 18.08.1999

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna

  Ostatnio na profilu byli

  2 990 wyświetleń profilu
  1. ikz'

    zamknięty

   Wszystko spoko, ale trzeba pamiętać, że może to zadziałać w drugą stronę. Chodzi o to, że na widok nowej mapy gracze po prostu będą uciekać, a akurat na tym serwerze jest to wielce prawdopodobne.
  2. ikz'

    zamknięty

   1. Co do expa jestem neutralny - wiem po prostu, że każdemu się nie dogodzi w tej kwestii. 2. Eliminator jest "wizytówką" śmierci i nie ma takiej opcji, aby go usunąć.
  3. ikz'

    zamknięty

   Zróbmy z tego coda drugiego c200, będzie super. Oczywiście, że pomysł ze stalkerem na nie.
  4. Nick: ikz'Data ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj do max 3.04Powód: Sprawy prywatne.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Nodi
  5. Nick: ikz'Data ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj do 29.03Powód: Totalny brak czasu na grę w tygodniu + wyjazd na cały weekend.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Nodi
  6. ikz'

    zamknięty

   Z tymi modelami to nie przesadzajmy, bo nie każdy gracz na serwerze ustawia sobie te standardowe. Komenda /modele wystarczy, a dla tych grających ze skinami po prostu urozmaicić w nowe.
  7. ikz'

    zaakceptowane

   A ja jak na razie będę na nie, wróciłeś po długiej przerwie fakt, siedzisz na serwerze wbijasz godzinki spoko, ale daj się bardziej poznać graczom, poczekaj z tym podankiem. Co do innych aspektów to nie mam zastrzeżeń, również miałem okazję z Tobą współpracować i wywiązywałeś się ze swoich obowiązków jak należy.
  ×