Skocz do zawartości

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Nowa odsłona Multi-Head.pl

Z pewnością znajdą się rzeczy, które według ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w temacie.

-Damian-

Użytkownik

O -Damian-

 • Tytuł
  Debiutant
 • Urodziny 17.03.1997

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mazowieckie

Ostatnie wizyty

569 wyświetleń profilu
 1. -Damian-

   zamknięty

  A może w tym temacie omowmy ogólnie jakie perki powinny być zablokowane na poszczególnych klasach i które perki powinny mieć mniejszą szansę na zdobycie? @NumberOne A administracja oceni co z tym zrobić
 2. -Damian-

   zamknięty

  Rozgrzewka jest w porządku, bo można sobie na start nabić /ks co daje trochę przewagi na początku mapy.
 3. -Damian-

   zamknięty

  1. Chyba sprawdzić z tego co wiem można wpisując /uslugi kiedy kończy nam się premka lub VIP. 2. No można byłoby zwiększyć trochę szybkość ruchu na rozgrzewce. 3. Nie bardzo rozumiem o co Ci tutaj chodzi, pisz jaśniej, jeśli łaska. 4. W ogóle nie zmniejszać expa a zostawić jak jest teraz. Nie wiem w ogóle skąd Ci się wymyśliło, żeby takie coś zaproponować, zastanów się trochę zanim coś zaproponujesz, bo czasem piszesz coś od rzeczy. W dodatku to byłoby bardzo nie fair wobec innych osób, które wbijają 200 lvl + , a to, że Ty nie wbijasz takich leveli nie oznacza, że musisz utrudniać osiąganie go innym graczom pisząc takie propozycje.
 4. -Damian-

   zamknięty

  No oczywiście reset jak najbardziej, ale również prośba o zmianę roundsoundow i rozgrzewki, bo ile można słuchać ciągle tego samego:
 5. -Damian-

   zamknięty

  ringtones.rarRównież dołączam się do tego, bo przed resetem już wysyłałem na PW propozycje muzyki na serwer ode mnie+nowej Muzyki rozgrzewki do @aquax ale niestety olał to... A obecna muzyka jest już z 2 miesiące. roundsoundy+rozgrzewka.rar
 6. -Damian-

   zamknięty

  Prosiłbym o sprawdzenie tego demka, bo tam też dziwnie grał. http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2006181618-de_lidl.dem.zip
 7. -Damian-

   zamknięty

  Po pierwsze reset niby jest tak naprawdę od momentu aż ktoś wbije 400 lvl chyba, że nikt nie ma zamiaru zrobić tego to zależy od administracji kiedy ten reset będzie. Po drugie pytacie się ciągle o reset i tak dalej i jak już jest reset pogracie z tydzień i później znikacie po czym wracacie za jakiś czas z płaczem, bo duże levele są. Po trzecie przez takich ludzi jak Ty później nie ma z kim grać jedynie stali gracze wbijają co grają codziennie. Powiem tylko tyle rozumiem wszystko życie prywatne czy coś, ale na głupią godzinę lub dwie dziennie nie wejść i zagrać to już całkiem śmieszne, a później płakanie, bo duże levele.
 8. -Damian-

   zamknięty

  Może Ci się tak wydawać, że na małym lvl gra się podobnie jak zwiadowcą, ale podczas wymiany strzałów grając skrytobójcą znikasz na kilka sekund i wywalasz bronie innym graczom do tego nie duże statystyki mogą powodować to, że Ci się tak wydaje. Szturmowiec ma inne bronie i umiejętności, więc też może Ci się tak wydawać, że inaczej Ci się gra.
 9. -Damian-

   zamknięty

  Tu nie chodzi o to, że klasa jest mocna tylko o to kto tą klasą gra. Druga sprawa to statystyki jak mamy na tej klasie full HP i kondycję to ciężko jest nas pokonać, a później jeszcze wytrzymałość też robi swoje. Teraz gram Amadeuszem też klasą z mp5, więc jakbym miał grać tak co niektórzy to wątpię, że byłbym w top15, a tutaj w porównaniu do Skrytobójcy trzeba trochę inaczej rozkładać statystyki, żeby dało się dobrze grać, a u skrytobójcy nie jest to takie skomplikowane, bo robimy konde na maxa, HP na maxa, wytrzymałość itd. Trzeba po prostu wziąć pod uwagę te rzeczy co napisałem wyżej.
 10. -Damian-

   zamknięty

  Data zdarzenia: 12.06.2020 przed 12 Nick gracza: [IP] 7: 'AKUKU' (CT) -- 46.149.219.48:27005 [STEAM_1:0:572054645] Dowody: http://ehltv.hltv.org.pl/srv23614/HLTV-2006121156-de_mirage.dem.zip Świadkowie: @oo7 Uzasadnienie: Początek mapy AKUKU obrażał na say wjeżdżał na rodziców itd. i też przez mikro coś gadał w razie czego można logi zobaczyć jakby say nie było widać.
 11. -Damian-

   zamknięty

  Ten jeden dodatkowy skok mógłby być przecież nie mówimy o tylu co jest na klasie Śmierć lub Czołgista.
 12. -Damian-

   zaakceptowane

  Ja tam jestem tak, ponieważ adminów potrzeba a im więcej tym lepiej, nie ma z nim problemów, fakt gra od niedawna i jest nowym graczem, ale jak ma chęci to czemu miałby nie zostać adminem. Forum nie jest aż takie ważne. @CukierkowyMario @Aitler @oo7 @F4N4TYK
 13. -Damian-

  Zacznijmy od tego, że na cod 400 niestety też nic się nie dzieje. Po prostu przydałby się jakiś opiekun dla obu serwerów, który miałby trochę więcej możliwości niż bycie "opiekunem" tzn. Żeby mógł wprowadzać od strony technicznej jakieś zmiany. Nawet taka możliwość jak zrobienie resetu czy wgranie muzyki na serwer itd.
 14. -Damian-

  Proponuję przywrócić perk Tajemnica Śmierci gdzie mając 1/1 można było ciągle odradzać się na swoim respie. Ten perk nie był taki zły, a żeby zapobiec celowemu nabijaniu fragów itd. przez innych graczy, którzy np. dawali ten perk jakimś nieogarniętym osobom można byłoby zrobić tak, że jak ktoś nas zabije to odradzamy się w dowolnych miejscach na mapie a nie tylko na swoim respie jak to było wcześniej. I zrobić bardzo rzadkie zdobycie tego perku @elo elo 350
 15. -Damian-

  Po pierwsze zakup Steam z cs, bo wtedy jest lepsze kontaktowanie jest i w ogóle. Po drugie pograj trochę, bo jednak nie grasz zbyt dużo. Jedynie wiek i to, że niby posiadałes admina jest na plus, a reszta na minus. Ale złóż za tydzień lub dwa tygodnie podanie, zakup ten Steam i pograj więcej i wtedy będę na tak. Na tę chwilę jestem na nie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...