Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

-Damian-

Użytkownik

4 obserwujących

O -Damian-

 • Tytuł
  Debiutant II
 • Urodziny 17.03.1997

Informacje

 • Imię
  Damian
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Mazowieckie

Ostatnie wizyty

1 714 wyświetleń profilu
 1. -Damian-

  Far cry 1
 2. -Damian-

   zamknięty

  i
 3. -Damian-

   zamknięty

  1, 6, 11, 16, 23, 30
 4. -Damian-

   zamknięty

  Jakoś nie przekonują mnie umiejętności tych klas. Destruktor to coś podobnego byłoby w sumie do Amadeusza tylko, że broń inna, 2 skoki i moduł. Zmarły jakoś nie miałbym ochoty tym grać. Chyba, że pomyślałbys o innej umiejętności dla tej klasy. Jak już jest temat o klasach to pozwolę sobie dać coś od siebie. Nazwa Klasy: Piroman/Ognik Statystyki: Inteligencja 30 Zdrowie 25 Wytrzymałość 5 Kondycja 5 Bronie: Ak+5dmg, glock, granat HE zmieniony w molotov Opis klasy: Ma 1/5 szans na podpalenie przeciwnika z broni. Nazwa Klasy: Pancernik Statystyki: Inteligencja 0 Zdrowie 30 Wytrzymałość 20 Kondycja 15 Bronie: Ak +5 DMG, glock, HE, FB Opis klasy: Odporny całkowicie na obrażenia z noża i/lub na awp oraz scout. Nazwa Klasy: Lodziarz/Zamrażacz/Dziadek Mróz Statystyki: Inteligencja 0 Zdrowie 25 Wytrzymałość 15 Kondycja 20 Bronie: Ak+5 DMG, glock, granat zamrażający Opis klasy: Ma 1/? szans na zamrożenie przeciwnika na 3/5 sec. Otrzymuje mniej obrażeń w plecy. Z tego co zauważyłem nie ma klas oprócz Mściciela i Shotera z bronią Ak, a fajnie byłoby jakby została jakaś dodana.
 5. -Damian-

   zamknięty

  R
 6. -Damian-

   zamknięty

  Zauważyłem od jakiegoś czasu, że coś się dzieje z balansowaniem drużyn. Jest tak, że na 2-3 rundy lub więcej jakaś osoba niezależnie od ilości fragów oraz tego jak gra i bez znaczenia czy jest w ct lub tt zostaje sama przeciwko dużej ilości osób przez co taka osoba nie ma szans. Tak jest przy małej ilości osób. Przy dużej ilości osób nie jestem pewny i nie wiem jak dokładnie to wygląda, bo ostatnio nie ma zbyt dużo ludzi, ale wydaję mi się, że prawdopodobnie jest taki sam przypadek jak napisałem wyżej, ale jest np. 2/3 osoby przeciwko dużej ilości osób. Druga sprawa to jak się gra klasą Cichy Zabójca i jest się np. w tt to PTB często zamiast do przeciwnej drużyny przenosi do tej samej drużyny w której się obecnie jest. Oczywiście nie jest tak cały czas, bo zdarza się, że przenosi normalnie, ale z tego co zauważyłem grając tą klasą, że często przenosi do tej samej drużyny.
 7. -Damian-

   zaakceptowane

  Też jestem na Tak: + Wiek + Steam + Raczej ogarnia regulamin, póki co nie było z nim problemów + Gra w miarę często Ciekawi mnie reakcja na post @F4N4TYK i @Kropus fajnie jakby się wypowiedzieli
 8. Data zdarzenia: 23.12.2020 Nick gracza: @Born @NumberOne Dowody: Świadkowie: Uzasadnienie: @Born dał mi warna za to, że zgłosiłem temat w sprawie roundsound na cod 400. Mogłem zgłosić ten post i wcale to zgłoszenie nie było skierowane do moderatorów tylko do osób, które zajmują się zmianami na serwerze. Widać, że chce się mnie pozbyć, żebym miał bana na forum. Rozumiem jakby to zgłoszenie było jakieś chamskie czy posiadało obraźliwe słowa, ale wcale nic takiego nie było, więc proszę o usunięcie tego warna. A co do @NumberOne nie mam szczególnie nic do jego osoby, ale od początku grudnia piszę mu o tym, że trzeba zmienić muzykę roundsound, bo obecna co jest już się ludziom trochę znudziła. Rozumiem, że może nie mieć czasu czy coś, więc może napisać do kogoś kto mógłby się tym zająć, ale najwidoczniej nie widać, żeby go to interesowało. Skoro jest opiekunem serwera to powinien się coś zainteresować. Niby jest to błahostka, ale nie znaczy, że trzeba to olewać. Nawet chciałem pomóc dałem swoją muzykę, a on oczywiście olał to całkowicie.
 9. -Damian-

   zamknięty

  Kolędy Wigilijne śpiewane całą rodziną
 10. -Damian-

   zamknięty

  D
 11. -Damian-

   zamknięty

  O
 12. -Damian-

   zamknięty

  3, 1, 7, 12, 15, 25
 13. -Damian-

   zamknięty

  O
 14. Jest już jakby nie patrzeć połowa grudnia, więc proponuję zmienić roundsoundy na inne... Tutaj coś ode mnie i jak ktoś chce niech poda jakąś muzykę od siebie to w razie czego mogę wyciąć i podesłać @NumberOne @WolfIDraV grudzień.rar
 15. -Damian-

   zaakceptowane

  Jak będziesz grał na steam to będę na tak, a poza tym wszystko raczej spełniasz prócz tego, że nie masz Steam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...