Skocz do zawartości

  BRUNO BALAGANI

  Użytkownik

  5 obserwujących

  O BRUNO BALAGANI

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  170 wyświetleń profilu
  1. BRUNO BALAGANI

    zaakceptowane

   Ogólnie kojarzę Cię z serwera, ale tylko kojarzę.. Napisz coś więcej o sobie bo wydaje mi się, że z niechęci napisałeś ten temat na szybko ( może się uda zostać adminem )
  2. BRUNO BALAGANI

   Zdecydowanie na tak! Zmniejszenie dmg nic nie da jak i tak z wyzszym levelem dmg się powiększa i z drugiego końca mapy zabić kogokolwiek to ewidentnie nie jest zbalansowane. Plus jak zmniejszyć dmg z rakietek i min? Przecież 80 % graczy przeskakuje miny i są one nadzwyczaj widoczne nie ma porównania z miną którą się widzi i można ją obejść, przeskoczyć whatever a z piorunem który uderza automatycznie i nie da rady się przed nim uchronić w żaden możliwy sposób.
  3. Twój nick podczas gry: BRUNO BAŁAGANI Godzina, data zdarzenia: 24.06.19 22;10 Mapa: de_rats_1337 STEAM_ID / IP: 89.229.218.175 Uzasadnienie: Podczas rozmowy z Wredną pytałem czy na danej serwerowni kiedyś grała bo pamiętam ją doskonale, po czym wyłapuje permabana za reklamowanie. Rozumiem spamowanie bindami danej sieci, specjalna wymowa serwerów ale to na pewno nie było specjalne. Z resztą widzę, że od dłuższego czasu dla elo elo 350 jestem kozłem ofiarnym i to nie jest tylko moje zdanie, zero ostrzeżeń, zero upomnień, bany na zawsze no ludzie... Rozumiem micro staram się w miarę przystopować po ostatnim banie ale po chwili wchodzę i za każde przewinienie zostaje karany z najwyższą surowością, tyle stałych graczy popełnia te same albo i nawet gorsze przewinienia i dostają najmniejszą karę albo upomnienie. To nie jest nagminne i sama Wredna wypowiadając nazwę serwerowni nie dostała nawet upomnienia więc? Nie urażając Wrednej oczywiście tylko widzę jaka jest różnica pomiędzy mną a innym graczem za którym adnim powiedzmy ' przepada '. Jakoś inni admini nie reagują tak gwałtownie i dostaje od nich takie same upomnienia jak dla innych graczy a nie permabany albo bany na dzień. I jednocześnie chciałbym żeby trochę przycisnąć elo elo 350 żeby nie rzucał banami na prawo i lewo szczególnie dla mojej osoby przez pryzmat jakieś antypatii w stosunku do mnie.
  4. BRUNO BALAGANI

    zamknięty

   Nie no bardzo dobry pomysł ale pod warunkiem, że pierwsze trzy osoby nie będą grały klasą premium XDXD
  5. BRUNO BALAGANI

   Teraz wam wrzucę foteczkę z twarzyczką po lekkiej modyfikacji buźki, Lil Peep odnowiony także zapraszam do oglądania.
  6. BRUNO BALAGANI

    bez ub

   Jeżeli mogę się wtrącić to coś tu jest nie tak, bana i ssy dostałeś o godzinie 17;10;53 więc jakim cudem przy pliku .tga widnieje data 17;42? Ona powinna dokładna a nie z prawie 30 minutowym opóźnienem, czyżby chciałeś ukryć i edytowałeś zdjęcie? a na reszcie widać ewidentny wh? Z każdym edytowaniem i zapisaniem pliku zmienia się też czas.
  7. Banik 24 godzinny się kończy, serwerownia zaraz będzie oblegana.

    

  8. BRUNO BALAGANI

   Ty powinieneś czuć się zaszczycony, że piszesz z gwiazdą serwerowni COD 400, niedługo przejmę stery bby
  9. BRUNO BALAGANI

   XD jakieś raczysko serwerowe [email protected]@
  10. BRUNO BALAGANI

   Coś świeżaka kojarze ale nie wiem czy to gracz serwerowni cod 400
  11. BRUNO BALAGANI

    odrzucone

   Ogólnie na plus, jeżeli można by dać na próbę i sprawdzić to dlaczego nie i tak potrzeba admina co będzie siedział częściej. Plus niech niektórzy nie piszą o kulturze bo mogę policzyć ile to już adminom wymsknęło się jakieś bardzo kulturalne słówko XD Pozytywny i myślę, że mógłby zawojować.
  12. BRUNO BALAGANI

    zaakceptowane

   Zdecydowanie tak, teraz co się dzieje na serwerze to syf przez brak większej ilości adminów bo prócz Abu al Libi nie widzę tak często nikogo, nie licząc osób co były na urlopie. Admin który wchodzi raz na 3 dni na serwer nie zasługuje na bycie adminem., to tak ogólnie.
  13. BRUNO BALAGANI

    zamknięty

   A ja bym preferował może lekką zmianę na Saperze, może zamiast p90 wstawić mp5 z takim samym dodatkowym dmg? Albo 1/15 niż te +9 dmg na P90 ?
  14. BRUNO BALAGANI

    zamknięty

   Owszem ale jest różnica między cheatowaniem i dostaniem perma bana na serwerze a co innego rozmowa przez micro i wypowiedzenie skrótu strony dla ironii. Rozumiem ban na 30 minut, upomnienie słowne, albo ban na dzień ale automatycznie permaban? Gdzie pierwszy raz takie coś mnie spotkało. Ban rozumiem jako upomnienie na następny raz ale nie żeby automatycznie banować na zawsze no gdzieś dystans powinien być.
  ×