Skocz do zawartości

BRUNO BALAGANI

Użytkownik

6 obserwujących

O BRUNO BALAGANI

 • Tytuł
  Początkujący

Ostatnie wizyty

413 wyświetleń profilu
 1. BRUNO BALAGANI

  Twój nick podczas gry: BRUNO BALAGANI Godzina, data zdarzenia: 02.01.2020 16;47/48 Mapa: de_inferno STEAM_ID / IP: STEAM_0:0:24410182 Uzasadnienie: Nie wiem za co ten ban, niby aktywny ale słyszalem od wielu osób że ktoś podszył się pod mój nick grając na AIM'ie.
 2. BRUNO BALAGANI

  Ogólnie pomysł świetny żeby usunąć lub coś zmienić ale jeżeli chodzi o klasy to tak - Czołgista - zmniejszyć 5 % na zabójstwo do 2 bo przy dodatkowym dmg i nieskończoną amunicją robi i tak robotę. Zeus, Elektryk - zmniejszyć odległość pioruna, chociaż wątpie że to zostanie zmienione jak kiedyś był temat ;_; Konspirant - 1/2 na scout, dlaczego by nie? Cięższa gra tym ciekawsza niż wszystko wyłożone na tacy plus i tak przesadzone 1 na 1 Saper - Zmieniłbym broń z zoomem na AUG, usunąłbym granaty typu smoke i flash i zostawił samo HE.
 3. BRUNO BALAGANI

  Ogólnie kojarzę Cię z serwera, ale tylko kojarzę.. Napisz coś więcej o sobie bo wydaje mi się, że z niechęci napisałeś ten temat na szybko ( może się uda zostać adminem )
 4. BRUNO BALAGANI

  Zdecydowanie na tak! Zmniejszenie dmg nic nie da jak i tak z wyzszym levelem dmg się powiększa i z drugiego końca mapy zabić kogokolwiek to ewidentnie nie jest zbalansowane. Plus jak zmniejszyć dmg z rakietek i min? Przecież 80 % graczy przeskakuje miny i są one nadzwyczaj widoczne nie ma porównania z miną którą się widzi i można ją obejść, przeskoczyć whatever a z piorunem który uderza automatycznie i nie da rady się przed nim uchronić w żaden możliwy sposób.
 5. BRUNO BALAGANI

  Twój nick podczas gry: BRUNO BAŁAGANI Godzina, data zdarzenia: 24.06.19 22;10 Mapa: de_rats_1337 STEAM_ID / IP: 89.229.218.175 Uzasadnienie: Podczas rozmowy z Wredną pytałem czy na danej serwerowni kiedyś grała bo pamiętam ją doskonale, po czym wyłapuje permabana za reklamowanie. Rozumiem spamowanie bindami danej sieci, specjalna wymowa serwerów ale to na pewno nie było specjalne. Z resztą widzę, że od dłuższego czasu dla elo elo 350 jestem kozłem ofiarnym i to nie jest tylko moje zdanie, zero ostrzeżeń, zero upomnień, bany na zawsze no ludzie... Rozumiem micro staram się w miarę przystopować po ostatnim banie ale po chwili wchodzę i za każde przewinienie zostaje karany z najwyższą surowością, tyle stałych graczy popełnia te same albo i nawet gorsze przewinienia i dostają najmniejszą karę albo upomnienie. To nie jest nagminne i sama Wredna wypowiadając nazwę serwerowni nie dostała nawet upomnienia więc? Nie urażając Wrednej oczywiście tylko widzę jaka jest różnica pomiędzy mną a innym graczem za którym adnim powiedzmy ' przepada '. Jakoś inni admini nie reagują tak gwałtownie i dostaje od nich takie same upomnienia jak dla innych graczy a nie permabany albo bany na dzień. I jednocześnie chciałbym żeby trochę przycisnąć elo elo 350 żeby nie rzucał banami na prawo i lewo szczególnie dla mojej osoby przez pryzmat jakieś antypatii w stosunku do mnie.
 6. BRUNO BALAGANI

  Nie no bardzo dobry pomysł ale pod warunkiem, że pierwsze trzy osoby nie będą grały klasą premium XDXD
 7. BRUNO BALAGANI

  Teraz wam wrzucę foteczkę z twarzyczką po lekkiej modyfikacji buźki, Lil Peep odnowiony także zapraszam do oglądania.
 8. BRUNO BALAGANI

  Jeżeli mogę się wtrącić to coś tu jest nie tak, bana i ssy dostałeś o godzinie 17;10;53 więc jakim cudem przy pliku .tga widnieje data 17;42? Ona powinna dokładna a nie z prawie 30 minutowym opóźnienem, czyżby chciałeś ukryć i edytowałeś zdjęcie? a na reszcie widać ewidentny wh? Z każdym edytowaniem i zapisaniem pliku zmienia się też czas.
 9. Banik 24 godzinny się kończy, serwerownia zaraz będzie oblegana.

   

 10. BRUNO BALAGANI

  Ty powinieneś czuć się zaszczycony, że piszesz z gwiazdą serwerowni COD 400, niedługo przejmę stery bby
 11. BRUNO BALAGANI

  XD jakieś raczysko serwerowe [email protected]@
 12. BRUNO BALAGANI

  Coś świeżaka kojarze ale nie wiem czy to gracz serwerowni cod 400
 13. BRUNO BALAGANI

  Ogólnie na plus, jeżeli można by dać na próbę i sprawdzić to dlaczego nie i tak potrzeba admina co będzie siedział częściej. Plus niech niektórzy nie piszą o kulturze bo mogę policzyć ile to już adminom wymsknęło się jakieś bardzo kulturalne słówko XD Pozytywny i myślę, że mógłby zawojować.
 14. BRUNO BALAGANI

  Zdecydowanie tak, teraz co się dzieje na serwerze to syf przez brak większej ilości adminów bo prócz Abu al Libi nie widzę tak często nikogo, nie licząc osób co były na urlopie. Admin który wchodzi raz na 3 dni na serwer nie zasługuje na bycie adminem., to tak ogólnie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...