Skocz do zawartości

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Nowa odsłona Multi-Head.pl

Z pewnością znajdą się rzeczy, które według ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w temacie.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Moderatora forum, UBT, Grafika, Redaktora, Redaktora FP.
Złóż podanie już dziś!

Risen

Użytkownik

O Risen

 • Tytuł
  Pijawka

Informacje

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Risen

  Perk "podrecznik szpiega" nie działa jak należy. Grając saperem (możliwe że ten sam problem występuje również w przypadku innych postaci) zauważyłem, że nie otrzymujemy co rundę granatu który powinniśmy dostać. Perk "buty skoczka" (chyba dobry wskazałem) nie działa tj. nie dodaje nam dodatkowych skoków. no i pytanie, czy opiekun ma zamiar wprowadzić na serwer jakieś nowe klasy, bądź zająć się ulepszeniem obecnych (mowa tu o klasach darmowych), ponieważ tak naprawdę tylko paroma z nich da się sensownie grać. Zauważyłem, że poza Elektrykiem i paroma innymi klasami żadna inna nie jest przez graczy ogrywana, co już chyba o czymś świadczy biorąc pod uwagę spektrum dostępnych darmowych klas.
 2. Risen

  Nie posiadam samochodu, więc nie będę bazował na własnych doświadczeniach. Patrząc ogólnie, to raczej normalna sprawa. Skoro ludzie sobie z tym radzą, to raczej ten rok nie przyniesie żadnych rewolucji.
 3. Risen

  Zbugowane jest otrzymywanie dodatkowych punktów hp za fraga mając VIPa oraz przykładowo Zaawansowanego Szeregowca. Działa to w taki sposób, że owa klasa dodaje nam +5 hp za fraga, a ranga VIP sama w sobie +15, więc teoretycznie powinno się sumować, jednak tak nie jest i zamiast otrzymywać +20 hp za fraga otrzymujemy +5 (od klasy)
 4. Risen

   zamknięty

  W pewnym sensie zaspokoiłem swój głód wiedzy. Raczej do zamknięcia.
 5. Risen

   zamknięty

  W sumie dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie systemu zadawania obrażeń co sekundę osobom znajdującym się za wyżej wspomnianymi bramkami.
 6. Cześć. Ostatnio zwróciłem uwagę na fakt istnienia takich funkcji administracyjnych jak opiekun TS3, opiekun UBT czy opiekun serwera. W związku z tym, że praktycznie każda sekcja administracyjna posiada swojego opiekuna, wychodzę z propozycją utworzenia funkcji opiekuna moderacji i osadzenia na jej miejscu obecnego SM - @aureox . W założeniach, opiekun moderacji sprawowałby bezpośredni nadzór nad moderatorami (forum) oraz super moderatorem (którego zadania ograniczono by do pełnienia obowiązków moderatora oraz pełnienia funkcji ,,łącznika'' na linii moderator -> opiekun) i zarządzał forum. Jestem przekonany, że pojawią się głosy mówiące, że nie ma takiej potrzeby ponieważ istnieje już funkcja super moderatora, no ale wtedy zadajmy sobie pytanie - na co w takim razie chociażby opiekun TS3, skoro jest SM TS3?
 7. Risen

  Vty
 8. Risen

   zamknięty

  @SadoS, @aquax
 9. Risen

   zamknięty

  @SadoS, @aquax
 10. Cześć, zauważyłem, że ranga VIP na naszym serwerze jest bardzo rzadko nabywana, osoby posiadające ową rangę są wręcz ewenementami więc wpadłem na pomysł, jak to zmienić. Otóż moim zdaniem przyczyną tego, że ludzie rzadko decydują się na jej zakupić może być jej ubogość w różnego rodzaju udogodnienia (wiem, że ranga daje kopa do statystyk, jednak wbrew pozorom niewiele nam to daje ), w związku z czym postanowiłem zaproponować wprowadzenie dla posiadaczy ww. rangi unikatowych modeli (zarówno w TT jak i w CT). Nowy gracz dopiero raczkujący na serwerze po spotkaniu osoby, która posiada wyróżniający się model postaci oraz prefix na czacie pewnie chciałby być jak ona, więc prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości byłby zainteresowany kupnem usługi. Dodatkowo sami posiadacze rangi mieliby satysfakcję z wyróżniającego się spośród innych graczy skina, który im samym dawałby poczucie wyróżnienia, a gracze ustrzeliwując taką osobę mieliby poczucie, że to nie byle kto Moja propozycja - https://csserv.ru/cs/plugins/admins/vip_model_1.1.1 Liczę na aprobatę ze strony opiekunów.
 11. Risen

  Pół kilograma świeżego powietrza.
 12. Risen

  Pozdro dla kumatych : )
 13. Cześć. Proponuję dodać na serwerze czat klanowy, który funkcjonowałby podobnie do tego na [email protected] (tj. do reportów). Uważam, że może to ułatwić komunikację między członkami klanu, a nie będą musieli się oni kontaktować na czacie ogólnym. /EDIT: @SadoS, @aquax
 14. Risen

   zamknięty

  Osobiście mam dość sceptyczne podejście do klas pokroju Ninja, gdzie to gra taką klasą polega jedynie na lataniu po mapie i ciachaniu wszystkiego co się rusza. Osobiście proponuję jedynie zrobić to, co napisał @GetS ,a mianowicie: dodać jej jakiegoś usp-ka czy glocka, naprawić bug z paką, ogarnąć buga z bronią na jedną rundę
 15. Risen

  W sumie śmieszna sprawa, bo gdy po założeniu własnego klanu wpłaciłem na jego konto $1000 a następnie chciałem zmienić jego nazwę, to wyskakiwał mi komunikat o treści 'Niewystarczająca liczba(?) środków' A druga kwestia to to, że nie działa perk o nazwie 'buty skoczka' tj. nie daje nam dodatkowych skoków.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...