Skocz do zawartości

  Kempes #

  AdminCOD 400

  6 obserwujących

  O Kempes #

  Informacje

  • Imię
   Abuś
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Jarocin
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:2259545

  Ostatnio na profilu byli

  1 679 wyświetleń profilu
  1. Kempes #

   26, 6, 13, 37, 23, 9
  2. Kempes #

    odrzucone

   Popraw aktywność i spróbuj ponownie, na tą chwile jestem na NIE. Pozdro.
  3. Kempes #

    zamknięty

   12, 3, 9, 6, 23, 35
  4. Kempes #

    zamknięty

   Owszem dostałem info, od wyżej podanego gracza. Jak tylko podeśle mi ss, to wstawię . A Ty musiałeś od razu reagować agresją na bana 30 minut? Wyzywałeś jak psa, chciałem przedłużyć ale odpuściłem... Edit. Proszę bardzo. 3:06 minuta mapy. Pozdro. Edit 2. Posty się edytuje, a nie nabija tak na przyszłość... Tutaj też się czasami respią gracze :). Głównie chodzi mi o to, że zacząłeś na mnie klnąć, po banie na zaledwie 30 minut. Również czekam, aby ktoś z wyższych się tym zajął. Edit 3. To nie mój kolega, po pierwsze, po 2 trzeba zachować odrobinę szacunku i wyjaśnić sprawę, niestety nie mam wglądu na to co on do Ciebie mówił, może masz jakieś dowody, to proszę je przestawić, a sprawa się wyjaśni. Pozdrawiam. I przeczysz sam sobie, mówiłeś, że nie wyzywałeś tylko zapytałeś "skąd mam info?", a niżej przyznajesz się do tego, że jednak obrażałeś, więc nie mam nic więcej do dodania w tym temacie pozdrawiam i proponuje panować nad emocjami, siemano. HLTV-1905132037-de_office_rats.dem
  5. Kempes #

   A mnie to ciężko oznaczyć było? Mam nadzieję, że jeszcze tutaj wrócisz, a póki co życzę wszystkiego co najlepsze, zawsze jak mogłeś to pomogłeś, 3maj sie mordo i dużo szczęścia życzę :).
  6. Kempes #

    zamknięty

   Edytowałem post jakbyś nie zauważył, po drugie nie jestem Twoim przyjacielem. No widocznie mnie kolega uprzedził :). I nie rozpiera mnie energia, po prostu cele są celami. Koniec.
  7. Kempes #

    zamknięty

   Witam, slapowałem, ale nie slay'nąłem, nie wiem kto to zrobił na pewno nie ja, a po drugie zacząłeś wyzywać od najgorszych Nie mam nic tu więcej do dodania. I wypraszam sobie wyzywania mnie od dziecka, bo nim nie jestem, przestrzegam tylko zasad Bardziej Ciebie bym uznał za "Dziecko", po Twoich słowach, jak bana dostałeś ;). pozdrawiam.
  8. Kempes #

   88 https://cssetti.pl/serwer/80.72.43.106:27022
  9. Kempes #

    odrzucone

   No hej, często widuję Ciebie na serwerze, nie zauważyłem żadnych krzywych akcji z Twojej strony :). Przyda się ktoś dodatkowo, jestem na TAK.
  10. Kempes #

    zamknięty

   Doświadczenie +, Co do skinów się nie udzielam, bo nienawidzę ich używać Estetyka +, Reszty bym nie ruszał, jak już pisałem pod poprzednim postem z propkami @A3ro, nie ma co za dużo zmian wprowadzać, bo i tak to już nie ten sam COD na którym zaczynałem grać, każdy ma swoje zdanie i upodobania, ja generalnie lubiłem starego, dobrego COD'a sprzed dwóch lat na przykład :). Pozdrawiam i udanego długiego weekendu.
  11. Kempes #

    zaakceptowane

   Jestem na TAK. Znam dość dobrze, sporo czasu spędził na serwerze, ogarnięty, kontaktowy. Adminów brakuje. GT poprawi na pewno.
  12. Kempes #

    zamknięty

   Nick: Abu al-LibiData ( Od kiedy do Kiedy ): 4.04.19r - 25.04.19r.Powód: Więcej obowiązków w życiu prywatnym, co wiąże się ze zmniejszonym czasem na grę. (Będę odwiedzał serwer w miarę możliwości).Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Nodi @Bezzi
  13. Kempes #

    zamknięty

   Nick: Abu aL-libiData ( Od kiedy do Kiedy ): 10.03 - 20.03 (sporadczynie odwiedzę serwer)Powód: Sprawy rodzinne, brak czasu.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @[email protected]
  14. Kempes #

    zamknięty

   Jestem jak najbardziej na +, ponieważ dużo zgłoszeń jest typu "mina w przejściu", nie każdemu chce się wejść na forum i przeczytać regulamin, a dodanie tego na start na pewno by ułatwiło graczom zapoznanie się z nim. Pozdro
  15. Kempes #

    zamknięty

   Moim zdaniem za dużo zmian już zaszło ostatnio na serwerze i nie ma co więcej kombinować, ewentualnie zgodny jestem z usunięciem zbędnych perków, ale to znowu wiążę się z tym, że będzie większa szansa na wydropienie dobrego, więc też tak nie do końca... A co do klas to praktycznie nikt nimi nie gra (te co wymieniałeś), więc też nie ma co grzebać. Ale podkreślam, że to tylko moja opinia Pozdrawiam.
  ×