Skocz do zawartości

  Kempes #

  AdminCOD 400

  Kempes # wygrał w ostatnim dniu 6 Lipiec

  Kempes # ma najbardziej lubianą zawartość!

  7 obserwujących

  O Kempes #

  • Ranga
   Debiutant
  • Urodziny 12.03.1996

  Informacje

  • Imię
   Abuś
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Jarocin
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:2259545

  Ostatnio na profilu byli

  1 901 wyświetleń profilu
  1. Kempes #

    zamknięty

   Tak, przydałby się ktoś, kto zajmie się tym na poważnie, bo na razie to wszystko stoi w miejscu. Pozdro.
  2. Kempes #

   Brak steam'a skreśla Cie na starcie, w ogóle bez tego nie powinieneś składać podania. Zaopatrz się w steam i złóż ponownie, bo od siebie dałbym na TAK, gdyby nie ten fakt, o którym wspomniałem. Pozdro.
  3. Kempes #

   Widuję czasami na serwerze, ale jakoś nigdy nie miałem kontaktu z Tobą, więc będę neutralny. Aczkolwiek dlaczego nie dać szansy (problemów też nie widziałem z Twojej strony.) Okres próbny.
  4. Kempes #

   No elegancko 😎
  5. Kempes #

  6. Kempes #

    zamknięty

   Odpracowanie poprzez Reklamy/premium: SMS 3,69 zł. Nick: Kempes # Ilość odpracowywanych punktów: 1
  7. Kempes #

    zamknięty

   Nick: Abu al-LibiData ( Od kiedy do Kiedy ): 20.08.19 - 27.08.19rPowód: Wyjazd.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Vix33nek!
  8. Kempes #

    odrzucone

   Co prawda nie udzielam się na TS (zbędne mi to). Ale myślę, że każdy zasługuje na szanse, znam @elo elo 350 dosyć dobrze, dla mnie zawsze kulturalny, ma dużo pomysłów i chęci żeby działać na tej sieci, a co najważniejsze zależy mu na tym, co wiąże się z tym, że nie spieprzy sprawy jak dostanie okazje. Nie mogę tutaj dać murowane "Na TAK", ponieważ tak jak wymieniłem w pierwszym zdaniu, nigdy na kanale nie byłem, ale z mojej perspektywy dałby radę ;).
  9. Kempes #

   Ja osobiście bym nic nie zmieniał, a najlepiej to wrócił do dobrego CODa sprzed roku. Tu już tyle zostało na kombinowane, że zamiast przybywać graczy to ich brakuje. I to nie tylko moje zdanie, bo gracze którzy grali w moim okresie (jak zaczynałem ta przygodę) mają podobne. Pozdro.
  10. Kempes #

   Może i krótki, ale za to estetyczny, dobrze się czyta 🙂 Powodzenia w następnych wywiadach
  11. Kempes #

   Ja jestem osobiście temu przeciwny, dla mnie to po prostu chore, jak dwóch gejów, czy dwie lesbijki mogą zostać rodzicami zastępczymi w niektórych już krajach i tylko mam nadzieję, że nas to ominie. Ale jeśli dalej będą parady na które wydawane jest masę pieniędzy, po to aby facet z facetem szli sobie obok siebie z uśmiechem na twarzy bez gaci, to totalna porażka. W dodatku dzieci biorą w tym udział, może nie wszystkim, ale na pewno niejednemu maluchowi odbije się to na psychice w przyszłości, ciekawe jak tatuś/mamusia wytłumaczy dziecku (jak zapyta) "dlaczego Ci panowie szli bez majtek?" - bo LGBT, bo tak jest teraz modnie? PS: https://www.youtube.com/watch?v=7XikmUqkBp0 PS2: "Homoseksualizm uznawany był za chorobę i klasyfikowany jako dewiacja seksualna. Wykreślenie homoseksualizmu z listy chorób nastąpiło w 1974 roku." - dla mnie to dalej choroba. Co do samego artykułu, czysto, przejrzyście. Aż chcę się czytać, @Vix33nek! postarałeś się! ;p Pozdrawiam
  12. Kempes #

    zaakceptowane

   Nick: Abu al-Libi Wiek: 23 Doświadczenie (w byciu adminem): Dość duże, to że byłem tutaj to chyba wystarczy ;p. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6 Staż w CS-sie: 12 lat. Steam / NonSteam: Steam. Dlaczego Ty: Zrobiłem sobie przerwę z przymusu, ale już mogę wrócić na stanowisko, znajdę czas żeby coś tam pograć i popilnować :P. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-3h Kontakt: Steam - Abuś / Forum Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Abu al-Libi/80.72.43.106:27022/
  13. Kempes #

   @Nie!?! mam nadzieję, że nie będziesz mnie ścigał za powielanie pomysłu na zakrycie mordy Pozdrawiam
  14. Kempes #

    odrzucone

   + GT + Wiek + Były admin Więcej nie trzeba wymieniać, na TAK. Może być okres próbny, chociaż i tak wiem, że przejdzie go pomyślnie. 😉 Pozdro.
  15. Kempes #

   Taki wypadzik spontaniczny za Polska granicę pozdrawiam
  ×