Skocz do zawartości
 • Kempes #

  Admin COD 400

  1 obserwujący

  O Kempes #

  • Tytuł
   Początkujący
  • Urodziny 12.03.1996

  Informacje

  • Imię
   Tomasz
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Jarocin
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:2259545

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Kempes #

   Trzymaj, się będzie brakowało słynnego Nie?!
  2. Kempes #

   Nigdy nie widziałem, aby nie przestrzegał regulaminu, nigdy mi nie zalazł za skórę także jestem na TAK :). + Wiek + Doświadczenie + Steam PS: Popraw troszkę GT.
  3. Nick kandydata: @Vix33nek! Dlaczego? Ponieważ zna się na robocie, dobrze ogarnia COD 400 jako Opiekun serwera i również często widziany na forum. Pozytywny i pomocny chłopak. Pozdro :).
  4. Kempes #

    zamknięty
   SG

   Data zdarzenia: 18.10.2018rNick gracza: Widoczne na SS.Dowody: SS.Świadkowie: SS.Uzasadnienie: de_dust2_long, regulamin wyraźnie mówi - "Zakaz stawiania SG"
  5. Kempes #

    zamknięty

   Witam, Chyba każdy ma prawo do pomyłki, jestem tutaj adminem już jakiś czas i nikt nie miał raczej do mnie pretensji, inni adminowie także stawiają tam SG, ale trzeba donosić od razu na forum? Bądźmy ludźmi i się szanujmy Może po prostu wpisałem "/ks" i wybrałem nie odpowiednią cyferkę (bo raczej tak było w tym przypadku), ale cóż.
  6. Kempes #

    zamknięty

   Uważaj na słowa, to pierwsze. Po drugie co runde spamowałeś "Skrypt apteczk +50" i inne tego typu teksty, więc weź sobie odpocznij może. Zresztą wszystko można wyjaśnić poprzez HLTV. Pozdrawiam
  7. Kempes #

   Neutralny, trochę za dużo gadasz i to na niepotrzebne tematy ;). Pozdro.
  8. Kempes #

    zamknięty

   Dzień dobry. Ja bym tylko tyle chciał wnieść do sprawy, że składanie skargi za kicka jest po prostu dla mnie czymś idiotycznym. Proponuje trochę poważniej podejść do sprawy, napisać na steamie (o ile się go ma) w czym problem, a nie lecieć z każdą pierdołą na forum. Bądźmy ludźmi. Pozdro.
  9. Kempes #

    zamknięty

   Obowiązkowo go znerfić, przecież to jest jakaś paranoja, grać się nie da. A coraz więcej osób nim gra, jeszcze jak dostanie betona to już w ogóle jest nie do zabicia :/.
  10. Kempes #

   Jestem na TAK, sam fakt iż był opiekunem serwera jest plusem. Ogólnie w porządku gracz, wydaję mi się że przydał by się w naszej ekipie. Pozdro
  11. Kempes #

    zamknięty

   Można zamknąć temat, po kilku próbach wpisania hasła się udało. Pozdrawiam.
  12. Witam, miałem już kiedyś podobną sytuacje, a mianowicie gdy chce wejść na serwer COD 400 (na którym mam admina), wyskakuje komunikat "nieprawidłowe hasło", problem pojawił się po zakupie VIP'a i wpisaniu nowego hasła. Przez przypadek pierwszy raz wpisałem setifno _pw "hasło", zamiast setinfo _ss "hasło", a tamego nie "pw" za Boga nie mogę sobie przypomnieć, proszę o pomoc :/.
  13. Kempes #

   W takim razie, przyznaje się do błędu i przepraszam za bana. Tak będzie prościej, moim zdaniem szkoda tracić czas, jakby to był perm to jeszcze bym zrozumiał, ale po co robić afere o 30 minut przerwy ;).
  14. Kempes #

   Przepraszam, z jakimi rakietami? MIałem zgłoszenia na [email protected], że jest SG na respa i tak faktycznie było. Zresztą proszę o dowody, bo napisać to sobie może każdy :). Również pozdrawiam.
  15. Kempes #

   Zgadzam się, mój błąd, źle to oceniłem.
  ×