Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Odbierz darmową usługę

Darmowa usługa na dowolnym serwerze lub forum.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Itsupiki

AdminCS:GO COD 200

O Itsupiki

 • Tytuł
  Pijawka

Ostatnie wizyty

244 wyświetleń profilu
 1. Itsupiki

   zamknięty

  Myślę że można by mu podwyższyć to hp za killa do 10 , wybuch na 1/4 i trochę wytrzymałości. Tak będzie chyba najsensowniej.
 2. Itsupiki

  ▶ All +100 ◀
 3. Itsupiki

  Nick: Pan Jakub | Multi-Head.pl Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/HEADSHOT47Numer gg: 72918669 (stare mi usunęli chyba ;c )Link do profilu na fb/screen z tablicy: Link do profilu Instagrama/lub screen z informacją: Nie posiadamScreen z informacją o dołączeniu do grupy Steam: Nick z discord: Itsupiki#9618Kanał YT: Serwer CodMod csgo Steam id: STEAM_1:0:188919300 Możesz mi dać po równo na czołgistę i konspiranta
 4. Itsupiki

  ▶ All +100 ◀
 5. Itsupiki

   zamknięty

  Ja osobiście rozumiem sytuację , ale taki typowy kowalski na serwerze który trochę już gra nie ma pojęcia co się dzieje "za kotarą". Fajnym pomysłem na moje byłoby wprowadzenie czegoś na wzór patch note'a - rozwiewałby wszelkie niepewności i drastycznie zmniejszył ilość tematów tego typu bo każdy miał by możliwość podejrzenia co tam się dzieje po drugiej stronie. Pozdrawiam
 6. Itsupiki

   zamknięty

  Dziękuję za roztropne podejście do tematu. Co do rakiet i wytrzymałości , problem właśnie jest o wiele głębszy bo testowaliśmy naprawdę nie na jednej mapie i puszczając w kogoś prosto w plecy/od przodu / z nad głowy jak i w pobliżu i faktyczny dmg z rakiet jaki powinien być jest o wiele rzadziej niż ten podstawowy tj. 30 Jak działa zabezpieczenie to na perki? Bo występuje to również świeżo jak mapka się zacznie i nowy perk wyleci.
 7. Itsupiki

   zamknięty

  Muszę poprzeć kolegów wyżej , rozumiem że są prowadzone cały czas działania nad CodModem jakieś mapki , poprawki , zabezpieczenia, ale myślę że warto byłoby w tym temacie pozbierać i wypunktować wszystkie rzeczy którym trzeba by się przyjrzeć Tak jak wyżej + swoje: - Potrzebne nam są mapki nowe , monotonia wchodzi za mocno. Mogą być nawet te zwyczajne nie jakieś warsztatowe jak overek czy agency albo cobble. - Perk "odpychające rakiety" - całkowicie nie działa ,a w zamyśle obstawiam że miał działać fajnie jak rakieta na duchu - Rakiety na cyberku biją 30 dmg , raz od święta uderzą 60/70 tak jak powinny kiedy ma się full int , analogiczna sytuacja z perkiem geniusz też często zamiast 120(perk+full int) bije się 30 jak bez żadnej inty - Jak ktoś kończy plantować pakę i zostanie zabity to bomba pojawia się pod mapą - w sensie kurczak bo bomba mimo że pokazuje że zaplantowana to jej nie ma i runda się buguje (trwa wiecznie) - Bug z ofiarowaniem komuś perku , często mimo że nie dałeś nikomu perku/zamiany masz czekać 60 sekund które nie raz trwa do końca mapy. - Nie wiem czy zwiadowca ma rzeczywiście 1/7 z czki , ale na potęge 1/10 to jest chyba na to że mu nie siadnie w 1 strzale. - Podczas podnoszenia ludzi medykiem nie raz nie pokazuje się informacja o podnoszeniu przez co nie widać czy trzymać to R czy odpuścić Na koniec dodam tylko subiektywnie że z racji iż miny dostały potężnego nerfa (praktycznie w większości miejsc nie da się ich postawić mimo możliwości przeskoczenia i przejścia obok) mam wrażenie że nagroda za misje z minami powinna zostać podwyższona. Fajnie byłoby też zmienić cooldown medyka po podniesieniu na 10 sek , 13 sek to sporo czasu , nie raz rundy trwają poniżej 30 sek. Pozdrawiam i liczę że dojdziemy do jakiegoś konsensusu weteran serwera CodMod csgo . @edit1 No nie wspominając jak kolega niżej napisał że mimo iż wiadomo sygnet to sygnet i musi trzymać jakąś wartość to fakt że z prawie 100 jak nie ponad skrzynek wypadł 1 sygnet do tego jakiś śmieciowy o wartości 1.
 8. Itsupiki

  ▶ All +100 ◀
 9. Itsupiki

  ▶ All +100 ◀
 10. Itsupiki

  Pierunie poniedziałek już się kończy :O gdzie weekend?! ▶ All +100 ◀
 11. Itsupiki

  ▶ All +100 ◀
 12. Itsupiki

  ▶ All +100 ◀
 13. Itsupiki

   odrzucone

  Odnosząc się do treści podania. Osoba bez konfliktowa - zgoda , nie widziałem żeby się do kogoś / z kimś sprzeczał, Często dostępny w godzinach nocnych - tu bym nie przesadzał akurat z tym słowem częsty , bo nie licząc wczorajszej nocy gdzie trochę padałem i nie grałem to ostatnie dni gram nocki non stop i częściej i więcej grałem na nich z Długim , Ferdkiem , Femarixem i nowymi graczami niż z tobą (oczywiście bez urazy) Tak jak @up znajomość AMXX 9/10 sprawdziłbym , bo jeśli 9/10 znaczy umiejętność posługiwania się menu admina to śmiesznie by było ^^ Jeśli wierzyć : ma czas , ma doświadczenie , pomaga , niby można by dać szansę chociażby na okres próbny.
 14. Itsupiki

   zaakceptowane

  Nie wypisując po raz kolejny wypunktowanych wyżej + Kolega jest bardzo uprzejmy Często aktywny i mega pomocny Posiada doświadczenie Jestem jak najbardziej na tak :)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...