Skocz do zawartości
Gustaw

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS3:Gustaw

 

 

 

Kto zawinił (ewentualnie):ZAKRECONY

 

 

 

Czas zaistniałej sytuacji: 01.03.2016 19:10

 

 

 

Opis problemu i dowód:ZAKRECONY wyrzucił mnie z kanału i zablokował nie dając wyraźnego powodu.Z tego co wiem to powinien mi powiedzieć to bym nie wchodził. A on mnie wyrzucił i zablokował . Proszę o wyciągnięcie konsekwencji.

 

 

Świadkowie: @@WujekSasza @@LudzieCygana @@heaVeN. 

 

 

 

 

 

@@Missia ja sobie gadałem z heaVeNem Cyganem o tym że zaraz gramy a on mnie wyrzuca ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli byłeś na jego kanale to ma prawo Cię z niego wyrzucić oraz dać zablokowanego. 

 

 

Edit. 

 

Porozmawiam jeszcze z Bene o tym, ponieważ nie jest to jego pierwsza "wpadka" nadużywania rangi. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rozumiem kanal vip rozumiem ze zakrecony jest inny na umysle ale wywalac bez powodu i dac zablokowanego? xD Albo sie daje powod albo naduzywanie rangi tyle w temacie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli to był jego kanał ma 100% prawa Cię z niego usunąć siłą bądź nie. Jeżeli to zrobił w sposób mało kulturalny świadczy to jedynie o nim, jeżeli miał powód - cóż więc nie powinno być skargi. Jeżeli natomiast zrobił to z cudzego kanału to zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Proszę sprecyzować z jakiego kanału zostałeś usunięty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tego co widzę to:

 

 

 

2016-03-01 19:03:07 VirtualServer Info client 'Gustaw'(id:19051) was added to channelgroup 'Zablokowany'(id:57) by client 'ZAKRECONY'(id:13249) in channel '#7.❤  kącik ZAKRECONEGO ❤'(id:7935)

 

 

 

Zrobił to na swoim kanale i miał go tego prawo. Skargę odrzucam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...