Skocz do zawartości
NoPerfect

Skarga SQNFUN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z TS3:Perfect

 

 

 

Kto zawinił (ewentualnie):SQNFUN

 

 

 

Czas zaistniałej sytuacji:Dostałem 1 bana na godzinę screen  http://zapodaj.net/5dc515e54b64f.jpg.html  Tego bana rozumiem jak najbardziej ale jak ban się kończył już ten ban dostałem bana na 24h za niby http://zapodaj.net/4975713cec084.jpg.html Jakie niby omijanie blokad na serwerze człowieku ja mam 14 lat i mój poziom informatyczny jest na poziomie 0. Ja osobiście nie wiem jak omijać jakiekolwiek blokady a co dopiero mówiąc o ts. Na ts wiem tyle jak wejść i rozmawiać. Więc jak na mnie ten 2 ban nie słuszny. Tyle ode mnie.

 

 

 

Opis problemu i dowód:b

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Otrzymałeś ode mnie rangę "Zablokowany", ponieważ jako były właściciel kanału Ven pozwolił mi dawać "Zablokowanego", a Ty akurat w pełni na niego zasłużyłeś..

 

Gdy już nałożyłem Tobie tą rangę to zanim wyszedłeś z kanału powiedziałeś że zaraz wracasz i polazłeś do innego moderatora aby Ci ją ściągnął po czym @@neutron przeniósł mnie i właściciela kanału aby wytłumaczyć Ci że to kanał prywatny i nie zamierzamy z Tobą rozmawiać, dlatego też ranga "Zablokowany" na owym kanale została.

 

Dosłownie po chwili wylazłeś z tsa, a chwile później wlazłeś na kanał z powrotem aby udowodnić że masz w dupie jakiekolwiek blokady, bo masz zmienne ip itd.

 

Pomijając team speaka - na COD'zie 200 było to samo. Szczyciłeś się na tsie tym że jesteś odpalony na codzie, a gdy dostałeś SS'y też twierdziłeś że to po Tobie spływa, bo i tak wejdziesz z powrotem na innym ip...

 

Nie pozdrawiam.

 

 

 

acha p.s - najpierw dostałeś bana na 30minut z powodem trolowania ale jednak po chwili uznałem że to za mało i zmieniłem powód jak i czas bana

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie ssy jakiś dowód. Jakie zmienne ip na necie przenośnym wiem mogę dzwonić do operatora o to ale szkoda kasy. Co do tego ze wbiłem po chwili na kanał sam nie umiem tego wytłumaczyć. Proszę o jedno skrócenie bana. Może tak mówiłem ze jestem odpalony ale to tylko słowa. Tak naprawdę nigdy nie byłem odpalony szkoda steama. Co do jakiś ssów od Mastera nic mi nie wiadomo w tym temacie w bansie żadnego bana nie mam więc może to po mnie spływać. Gdybym miał zmienne ip bym nie pisał skargi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo dobrze wiesz że nie jesteś święty, zmniejszyłem długość bana i została Ci jeszcze godzina.

 

W sumie to już druga skarga na mnie w przeciągu niecałego miesiąca dlatego też chyba samemu zrezygnuje z tej funkcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wypowiem się ponieważ uczestniczyłem w całym zajściu.

 

Perfekt napisał do mnie, że ma sprawę, od razu poszedłem spytać się o co biega. Dowiedziałem się od niego, że na kanale 'a dostaje ciągle rangę zablokowany od @SQNFUN'a.

 

Nie czekając ściągnąłem @SQNFUN'a  oraz  'a by wyjaśnić tą sytuację. Obaj powiedzieli, że nie życzą sobie twojej obecności na tym kanale. Jako, że jest to kanał prywatny (w tym przypadku)  decyduję kto na nim przebywa. 

 

Z tego co mi wiadomo, po chwili znów wszedłeś na kanał 'a i skutkowało to banem na godzinę. Jak dla mnie ten był jak najbardziej słuszny.

 

Co do drugiego bana się nie wypowiadam ponieważ nieznane są mi powody.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kara jak najbardziej prawidłowa, 24h może ciut za dużo, ale to moderator decyduję jaką karę wlepić użytkownikowi jeżeli nie jest ujęta w taryfikatorze. Skoro ban już minął a powody są znane, na podstawie tego co przeczytałem skargę odrzucam bo jest  w stylu "dostałem bana, jestem niewinny". Jedynie proszę moderatorów na ts3 aby mnie zaczepili w wolnym czasie razem na parę słów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...