Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Odwieczny Problem .

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam .

 

Grajac 16 lipca od 2 do 5 zaczelo sie gromadzic coraz wiecej cziterow  wkurzalo to wiele graczy 

 

Niektorzy zmieniali ip i wchodzili ponownie nie mowie ze admini sa nieogarnieci ale o godzinach nocnych praktycznie adminow nie 

 

ma moze zastanowicie sie na zatrudnieni jakiegos admina zeby opanowal to zlo na servrze .

 

Dziekuje to wszystko .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zadnego admina na siłe brac nikt nie bedzie.

 

 

 

Własnie na niektorych nawet nasze kochane amx_destroy nie działa co jest tego przyczyną nie wiem

 

 

 

ja osobiscie postaram sie byc w tych godzinach

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zadnego admina na siłe brac nikt nie bedzie.

 

 

 

Własnie na niektorych nawet nasze kochane amx_destroy nie działa co jest tego przyczyną nie wiem

 

 

 

ja osobiscie postaram sie byc w tych godzinach

 

 

 

 

 

 

Wiesz czemu nie działa? Przetestowałem to na sobie. Wyskoczyło mi czy chce usunąć pliki. Dałem nie. No i nie wyszło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przecież wszyscy mamy jakieś swoje obowiązki (praca) i ciężko jest siedzieć w nocy na serwerze i pilnować porządku.....

 

 

 

A co do amx_destroy to jest to parodia pluginu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam dużo adminów na steam z DD2 i koło 2-3 bardzo często jest dostępnych w nocy :).

 

Wystarczy zgłosić mi (najlepiej na steam, konto azt34, bo zdarzy się, że na forum w nocy może mnie nie być), a wtedy poproszę któregoś to na pewno wejdzie i zrobi porządek :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak pewnie wiesz, w nocy sie śpi :P. Niektórzy z adminów zarywają nocki, wiec wystarczy dodać ich na steam i miec z Nimi stały kontakt. Jeżeli nie pasuje Ci, że czity są a admina "nigdy nie ma" to pisz podanie i po kłopocie... 8P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tłumaczenie się brakiem czasu - pracą jest co najmniej nie na miejscu. Skoro ktos decyduje sie na bycie administratorem to jego OBOWIĄZKIEM jest ogarniac serwer i utrzymywac na nim porzadek, a nie grac i pokazywac "skila".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


amx_destroy jest jak najbardziej skuteczniejszą opcji niż chociażby ban na cfg. Przekonał się o tym August - nasz króliczek doświadczalny. Wiadomo, ogarnięty gracz zrozumie na czym to wszystko polega, jednak na półmózgów odpalających się z głupoty na pewno ten plugin wystarczy.

 

 

 

Odnośnie adminowania - temat wielokrotnie wałkowany. Nikt nikogo do niczego nie zmusi. Nie wytyczymy adminom zmian godzinowych, bo nie są oni w pracy i nikt im za to nie płaci. Każdy admin jest rozliczany ze swojej aktywności na koniec tygodnia, ale zmuszanie ich do wchodzenia o konkretnej godzinie byłoby lekkim nieporozumieniem. Teraz mamy okres wakacyjny i to też trzeba wziąć pod uwagę. Zawsze możecie zgłaszać odpalonych na SB, zazwyczaj ktoś z administracji jest na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tłumaczenie się brakiem czasu - pracą jest co najmniej nie na miejscu. Skoro ktos decyduje sie na bycie administratorem to jego OBOWIĄZKIEM jest ogarniac serwer i utrzymywac na nim porzadek, a nie grac i pokazywac "skila".

 

 

 

 

Owszem jeżeli ktoś decyduje się na bycie "administratorem" jego obowiązkiem jest ogarnianie serwera ale w miarę swoich możliwości/wolnego czasu. Ja np. w nocy o 2 czy nad ranem o 5 w tygodniu być nie mogę. Od poniedziałku do piątku wstaje o 4:30 do roboty i nie będę zarywał nocek by później chodzić nie przytomny w pracy. Jak napisała Danke wystarczy zgłosić na steam czy jak napisał n-ty na SB, ale widać jest to chyba największym problemem. Lepiej napisać temat na forum, że adminów w godzinach nocnych/porannych brak mimo, że każdy (bynajmniej mi się tak wydaje) jest tego świadomy. Każdy ma życie prywatne, zrozumcie to...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...