Skocz do zawartości
Wywra

Problem z reklamami

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już doskonale wiedzą admini COD400, oznaczam: @KreatywnyAli @Nejten c; @Malutka_22 @cover @SirJunior @Przemo*_* @S0B0T4 @Nodi, mamy u nas problem z reklamą. Nie wiem jak jest na innych serwerach, ale codziennie u nas wbijają goście o nicku "193x33x176x147 : 27015" i reklamują sieć. Sam daję 5-6 takich banów dziennie, a na pewno nie jestem jedyny. Oczywiście dajemy sobie radę, ale proponuję administracji zrobienie czegoś z tym fantem, bo raz, że tak czy siak przeszkadza to w grze, a dwa, że często wbijają, jak nie ma admina. To się toczy już bardzo długo, nie pamiętam kiedy na SB wzywałem @Doman na serwer i typ uciekał - JUŻ WTEDY to była jedna i ta sama sieć robiąca nam spam. Na pewno można coś zrobić, na przykład dorzucić na serwery jakieś pluginy, banujące za różne konfiguracje IP w nickach i różne konfiguracje wiadomości - te przegrywy i tak zawsze używają takich samych nicków i wysyłają te same, zbindowane wiadomości.

Jestem w stanie przyszykować dla administracji MH pliczek .txt z różnymi konfiguracjami wiadomości za które powinien być autoban, jednocześnie takie, żeby nie skrzywdziło niewinnego gracza :) Dajcie znać co o tym sądzicie, myślę, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie to pokonać.

Kijowe jest to, że to nie jest jakiś totalnie biedaserwer, tylko mikrosieć majaca dwa serwery, domenę .pl i MyBulletin, więc tyle czasu reklamowania i męczenia jednego serwera jakim jest nasz COD400 zasluguje na jakąś reakcję :) 

Jednocześnie można spróbować dialogu z tą siecią, bo na ich forum widze, że administracja zachęca jedynie do normalnego reklamowania na forach. Wątpię, żeby jakiś gracz sam z siebie to robił, więc musi to być ktoś z administracji. Wiadomości informują o "darmowym vipie za wbicie teraz", a wiadomo, działa to jak w mango - taka "oferta" jest 24/7 i to wcale nie jest żadne last minute. Podejrzewam wręcz, że w ogóle ta oferta jest fejkowa, bo gdyby za samo wbicie byłby VIP, to nie byłby żadnym VIPem. W związku z tym, podejrzewam, że ktoś z administracji/moderacji tejże sieci odpowiada za owe reklamy. Gracze nie mają w tym żadnego celu.

Teraz tylko proszę o zatwierdzenie możliwości wprowadzenia pluginu z algorytmem automatycznego bana, a ja już zaraz wezmę się do roboty i przygotuję listę potencjalnych fragmentów reklam na czacie.
I przy okazji, możecie mnie wyznaczyć do dialogu z tą ich siecią.

Pozdrówki :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


89.230.51.50 jedno ip w każdym banie wystarczy dodać JEDNEGO bana na samo ip i po problemie, jak nie pomoże to na zakres.

Pozdrawiam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie pomaga. Mamy na serwie gracza który wchodził na ab mimo destroyów kilka razy. A reklamowcy wiele razy dostawali również.

To jest jedynie kwestia kogoś od AMX, żeby zrobił plugin, ja zrobię pliczek z tekstami i tyle. Jak ktoś jest na nie, to nie chce pomóc sieci, kek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dla takich to powinni zrobić destroy windows ale to byłoby chyba za bardzo ostre zagranie. :D 

@Bezzi dobrze pisze,ale propozycja sama w sobie też jest dobra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No zawsze zapobiegawczo zwroty typu "wbijaj na nowy serwer" (byłoby tych konfiguracji ze 100, ale trzeba zrobić tyle, żeby nie robić po 2-3 słowa, bo wtedy ktoś za darmo moze dostać) mogą się przydać z autobanem. Do tego kilka konfiguracji kropek z cyframi też nie zaszkodzi, ale umiejętnie, znowu żeby nie było darmówek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...