Skocz do zawartości
Th3End

[ZAAKCEPTOWANE]Nieplanowany powrót do domu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Th3End
Wiek: 15
STEAM_ID:
STEAM_0:1:7984042
Link do BanID: http://banid.pl/kto?to=0:1:7984042
Doświadczenie w ocenianiu: Jako, że utrzymywałem się na stanowisku ubt przez ponad pół roku, oraz 2-3 miesiące jako op, więc myślę, że mocne 7/8 na 10 będzie idealne. :)
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście, gdy byłem prawie rok w ubt, oraz teraz gdy jestem opiekunem serwera, styczność z bansem mam praktycznie codziennie.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak, lecz były to tylko mało znaczące bany za kulturę (w przeszłości) oraz dwa razy ssy. :D
Dlaczego Ty?: Myślę, że przydałbym się po krótkiej przerwie, zwłaszcza, że mało jest osób w ubt, dwóch opiekunów co prawda jest, lecz jeden z nich mniej aktywny z wiadomych przyczyn, więc myślę, że przyda się pomocna para rąk.
Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Różnie to bywa, czasami gdy nie mam chęci na gry siedzę na forum i się nudzę, to potrafię to robić od 2 do nawet 5 godzin, a czasami jest odwrotnie, że mam chęci na gry i jest od 30 minut do 2 godzin, gdy coś siada z ak. :D
Miesięczny staż jako Admin: (Tak/Nie): Naturalnie, oczywiście jest.
Dwumiesięczny staż na forum: (Tak/Nie): Oczywiście, że tak.
Coś od siebie:  Witom. Jestem Konrad, większość ludzi zna mnie spod nicku Th3End, mam 15 lat, mieszkam se na wsi ino jestem chłop se wsi i takie tam. :D Mam nadzieje, że dostanę drugą szansę, gdyż jak wspomniałem chęci odrobinę wróciły, chęć zagospodarowania tego wolnego czasu spędzanego na forum, przy okazji pomoc innym, się przyda. ;)

Pozdrawiam, Wasz Koniec. :x
(Niczym w liście xDD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów.
W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...