Skocz do zawartości
Oczkins

[ODRZUCONE]Podanie JonSnow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: JonSnow
Wiek: 27
Doświadczenie (w byciu adminem): Kiedys posiadalem admina bodajze na trupiarni( nie pamietam juz dokladnie)
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5/6 ?;/ (szybko sie ucze wie c podszkolic sie w tym raczej problemu mi nie stworzy)
Staż w CS-sie: 10 lat bedzie
Steam / NonSteam: NonSteam... Jutro bedzie Steam
Dlaczego Ty: Gram na serwerze od dosyc dawna, spedzam w grze sporo czasu. Nie myslalem nigdy o byciu adminem gdyz wydaje mi sie ze serwer dobrze dzialal, byli inni ktorzy ogarniali by byl lad i porzadek.  Jednak od dluzszego czasu zauwazylem ze na serwerze rzadko kiedy mozna spotkac admina, a liczba cziterow ktorzy graja mnie przeraza, ilosc graczy przez to zmalala to srednio 10-12. Mysle ze dobrze wykorzystalbym dana mi funkcje ograniczajac liczbe owych delikwentow
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Roznie, czasem 2,3,5,  a  zdaza sie i wiecej.
Kontakt:Fb, PW
Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/JonSnow/80.72.43.106:27022/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sporo czasu to są 3 dni i przerwa? Pograj równe 2 tygodnie lub tydzień, wtedy dowiemy się o twojej aktywności. Na NIE.

edit: Nie ja staram się o admina kolego, także komentarz twój, że mnie nie ma nie jest na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


19 minut temu, BORN2KILL. napisał:

Sporo czasu to są 3 dni i przerwa? Pograj równe 2 tygodnie lub tydzień, wtedy dowiemy się o twojej aktywności. Na NIE.

Wybacz mi, ale Ciebie nie widac od 3 dni na serwerze, a dzieja sie tam cyrki, wiec twoje powyzsze pytanie troche nie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie, przegrałeś 3 dni trochę więcej po przerwie i starasz się o admina? Pograj tak minimalnie ten tydzień żeby można było zobaczysz ile godzin średnio osiągasz ;) Najpierw kup steam potem składaj podanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie 

Popraw GT, zagraj ten tydzień i zobaczymy jak to będzie z twoimi godzinami. Jak kolega wyżej napisał, kup steam dopiero składaj podanie :)

Edytowane przez RYBSON
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj! Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, że nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...