Skocz do zawartości
 • FunnyPuma

  Support Admin

  Ostatnia wygrana FunnyPuma w dniu 20 lipca

  Użytkownicy przyznają FunnyPuma punkty reputacji!

  O FunnyPuma

  • Tytuł
   Kukułka

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   STEAM_0:0:168372848

  Ostatnie wizyty

  1043 wyświetleń profilu
  1. FunnyPuma

   Siema
  2. FunnyPuma

   No elo
  3. FunnyPuma

   Cześć
  4. FunnyPuma

   Hmm... Nic do Ciebie nie mam, grałem z Tobą i wydajesz się być okej. GT jest całkiem okej. Dużym minusem jest to, że nie masz steama. Jeśli go będziesz miał to będę za okresem próbnym, a na ten moment pozostanę neutralny. Powodzenia.
  5. FunnyPuma

   Pograłem z Tobą i wydajesz się być dobrym kandydatem. Zgłoszenia na [email protected] są, aktywność jest, problemów z Tobą nie zauważyłem. No i jeśli rzeczywiście masz cs'a na steamie to zacznij na nim grać. A na wiek można przymknąć oko. Jestem za okresem próbnym, myślę, że to najlepsza opcja. Powodzenia.
  6. FunnyPuma

   Cichy zabójca - była kiedyś taka klasa, ale została usunięta, bo nie była grywana i nie widzę sensu jej przywracać. Do tego uważam, że ta, którą proponujesz nie będzie za bardzo popularna na serwerze, gdyż są lepsze klasy z M4. Allah Akbar - Odpada, popieram zdanie kolegów wyżej.
  7. FunnyPuma

    zamknięty

   Nogi kangura - perk całkiem spoko, ewentualnie można dodać trochę kondycji, np jak to napisał kolega wyżej. Cygańskie wariactwo - perk nie potrzebny, mamy podobny - notatki kapitana, na nie.
  8. FunnyPuma

   Również uważam, że klasa jest wystarczająco dobra i nie ma potrzeby, żeby jej ulepszać.
  9. FunnyPuma

    zamknięty

   Nick: FunnyPuma Data ( Od kiedy do Kiedy ): 05.08-01.09Powód: Wyjazd.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: 400 @HardeQ Support @Malu
  10. FunnyPuma

    zamknięty

   Również uważam, że klasa nie jest aż tak mocna. Fakt niewidka jest trochę mocna, ale czy to od razu powód do nerfa, skoro dopiero wczoraj był reset? Są tak samo klasy z rakietami, piorunsmi czy te, które widzą nie niewidzialnych, a także perk eagle eye. Również zgadzam się z Nodim, że to BH na tej klasie robi dużo, tym bardziej przy full kondzie. Jak nerfić to narazie bym tej niewidki nie ruszał, tylko usunął BH.
  11. FunnyPuma

   Również jestem na tak. +Wiek +Aktywność +Steam +AMXX
  12. FunnyPuma

   No cóż, GT może i jest słabe i obowiązkowo do poprawki, jednak ja tu więcej minusów nie widzę. Znam Cię i jestem pewien, że nadrobisz GT i swoje obowiązki będziesz wykonywał należycie. Tymbardziej, że widać u chłopaka chęci, więc czemu nie? Jestem na tak.
  13. FunnyPuma

   112
  ×