Jump to content

Zielun

 Zbanowany

1 Follower

About Zielun

 • Rank
  Enthusiast
  Enthusiast

Recent Profile Visitors

2599 profile views
 1. Koleżko, po pierwsze to naucz się korzystać z GT- jak wpiszesz zielun wyskoczą ci 3 bo zmieniałem nick i masz 40h.A po drugie to nie 4 postacie do 70+ tylko jak już to dwie, a pragnę ci przypomnieć, że lvl można dobijać monetami. Jak widać na czacie nie potrzebnie szczyciłeś się ,,No sprawdź sobie historie mojego konta na forum, zobacz kim jestem.’’ A jak widać nie potrafisz najprostszych rzeczy sprawdzić. A od siebie dodam, że postać która ma rzekomo ,,Ciche kroki" jest słyszalna takim dźwiękiem jak biegnie jakby nie wiem ,,trzęsącę się klucze?" zachęcam do sprawdzenia na serwerze
 2. Metin pl jak i privki, cs go
 3. Co ma piernik do wiatraka w ogole, co ma mm do gry na serwerze społecznościowym? I oczym ty gadasz jak nie potrafię grać, gdy obserwuje admin ? Zapraszam adminow na innym nicku na serwer bądź steamie, nie mam nic do ukrycia podczas gry na serwerze.
 4. Dziękuje w imieniu całego serwera, temat do zamknięcia
 5. +doswiadczenie ++wiek ++amx -+gt Na tak
 6. Angielski na poziomie C2, niemiecki w stopniu komunikatywnym ;p
 7. Witam, z racji że pula map jest niezmienna od dłuższego czasu i grane są ciągle te same mapy to proponowałbym rozpatrzenie prośby o dodanie następujących map; -de_aztec -cs_assault -de_cbble -de_dust2002 -cs_italy2 -de_dust z obecnych proponowałbym o pozostawienie; -de_westwood -cs_office -de_dust2 de_mirage de_eldorado de_nuke Sądze, że są to mapy dość mocno nostalgiczne dla większej ilości graczy oraz mogłyby one przyciągać nowych graczy. Zdaję sobie sprawę, że wprowadzenie niektórych map może być bardzo trudne (nie znam się zbytnio na tym), ale sądzę że gracze byliby zadowoleni. Z mojej strony to tyle i czekam na wasze opinie .
 8. Witam. Proponuje, aby zwiększyć ninji niewidoczność na nożu bardziej, a na pistolecie całkowicie usunąć. Zamiast usp-s dodać mu deagle.
 9. Zgadzam się z powyższymi propozycjami, oprócz kapitana bo nie ma sensu tego robić ale dodałbym jeszcze, aby wyłączyć niewidzialność ninji na usp, zostawić tylko na nożu a zamiast usp dać deagla na którym będzie całkowicie widoczny.
 10. Po to żeby wrócili gracze, bo obecnie ten server przymiera, gram na tym codzie z 6 lat z przerwami i wiem co graczom sprawiało więcej frajdy
×
×
 • Create New...