Skocz do zawartości
graniu tak ten

[ODRZUCONE]essa

Rekomendowane odpowiedzi

BUILD 990 SERVER (0 CRC)
Server # 43
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : essa
[AMXBans] Reason : ' kultura , obrazanie '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.Multi-Head.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 157260409 '
[AMXBans] Your IP : ' '
[AMXBans] ===============================================
Kicked : You are BANNED. Check your console.

Widać piecze cię dalej dupsko po przeszło 2 latach :D i powiem ci lepiej nie mam zamiaru cię obrażać, nie zniżę się do twojego poziomu bo jesteś po prostu żałosna. Sama pokazałaś jaka ty "mądra" jesteś banując mnie po informacji od kolegi że śmiałem wejść na "TWÓJ SERVER" :) szkoda że ludzie tak naprawdę cię nie znają, a no tak zapomniałem przecież ty jesteś CZARNA  :P Mógłbym na prawdę wiele pokazać ss'ow jaka ty jesteś w rzeczywistości choćby o Michale, pamiętasz? Nie chce wyciągać brudów a uwierz mógłbym, jednak moja przyszłość idzie w kierunku bycia kimś wysoko postawionym, możesz się śmiać, nie wierzyć, lecz pamiętaj to ty już do końca życia pozostaniesz przegrywem życiowym i tak już zostanie NA WIEKI WIEKÓW AMEN. Może kiedyś zmądrzejesz, choć to już raczej nie realne alkohol niszczy i sama o tym dobrze wiesz :) zjadłem cię jak jajecznice na śniadanie <3 Pozdrawiam cieplutko :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Twój nick podczas gry: essa

Godzina, data zdarzenia: 04.12.17r

Mapa:dd2

STEAM_ID / IP:  STEAM_0 : 0 : 157260409

Uzasadnienie: Ahh nie spojrzałem w amx, bana dal Sunn ale oczywiste jest kto mu kazał to zrobić oj CZARNA nie wstyd Ci tak wyręczać się kolegami? Wstyd ci spojrzeć mi w oczy nawet przez amxbansa :D no tego to przysięgam nie spodziewałem się :D Tak nawiązując jeszcze do bana.. macie dowody? Oczywiście, że nie macie. Kiedyś byłem twoim ulubionym adminem/kolegą pamiętasz ile przegadaliśmy? Jeden za drugim stanie, historia kołem się toczy i tak zapewne nie zobaczę UB bo "Pani" CZARNA tak chcę i każdy schyli łeb i przytaknie. I tak na koniec, ty wiesz że mnie te 3 za permy za "kulturę" nie bolą? Gra to nie wszystko :D ale co ja cie będę pouczać, przecież starsza jesteś :) Wole sobie pograć od czasu do czasu z prawdziwymi szczerymi ludźmi mecze na globale niż z nie ogarami. 2 lata mnie nie było w 1.6 i dalej każdy padał jak gó**o :P może chamskie ale prawdziwe  ESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSAAAAAAAAAAAAAAAAA Panowie i Panie Pozdrawiam jeszcze raz <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie.
Zostałeś uznany za cheatera i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.
Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 48 godziny od tej chwili. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@graniu tak ten Sam wiesz za co dostałeś perma i dzięki że sam to udowodniłeś. 

8 godzin temu, graniu tak ten napisał:

i tak zapewne nie zobaczę UB bo "Pani" CZARNA tak chcę i każdy schyli łeb i przytaknie

Ano nie zobaczysz ale nie "bo Czarna" tylko na MH nie ma miejsca dla graczy którzy nie potrafią zachować się na serwerze. Zostałeś odsiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...