Skocz do zawartości
Verba Veritatis

[ZAMKNIĘTY]Skarga na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Dziś zaszła miejsce nie ciekawa sytuacja.
Administrator  Blade Killers | Boryna (on tutaj jest głównym winowajcą) oraz jego kolega  Blade Killers | N3XT! jak wiemy są administratorami. Właściwie oprócz prawa banowania nie wyróżniają się od graczy, lecz tutaj chyba oni tego nie rozumieją.
Zaczne od tego;
1. Jest mapa westwood, zaczyna się głosowanie na mapę, większość wybiera de_cache. Jest około 3-4 rundy rozpoczyna się głosowanie;

Zmiana mapy na aztec?
1# Tak
2# Tak

a) Więc mamy problem, administratorzy wywyższają się, ustawiają mapy takie jak oni chcą a nie jak większość graczy, ponieważ w 1 rundzie było głosowanie czy chcemy zmiany mapy, oczywiście odpowiedź była nie, no ale można się domyśleć co było później.

b) Obraza graczy, tutaj przytocze kawałek konsoli (można sprawdzić to w logach)


* Password accepted 
* Privileges set 
BoRuTTo killed KaiS with ak47
[Silver Elite Master]  Verba^@Veritatis :  bo wiesz, ja mam screeeny, logi
[Silver Elite Master]  Blade Killers | N3XT! :  ale deklu ja tego glosowanei nie robiem rouzmeisz 

c) Banowanie, bo im się tak podoba (Tutaj nie mam dowodów, ale wszystko w logach jest)

Przedstawie mniej-wiecej sytuacje; (Miala ona miejsce przed moim 2 dzisiejszym postem o ub z ss'ów)

Chcecie zmiany mapy? - Nie
10 sekund później
Chcecie zmiany mapy? - Nie

Napisałem wtedy coś w stylu, po co pytasz, przecież powiedzieliśmy, i wtedy ujrzałem biały napis "Jak chcesz  zaraz możesz stąd wylecieć" (czy coś w tym stylu)
Zapytałem  za co? A on na to "Za darmo"


Dziękuje za przeczytanie, proszę o degradacje ich, utrudniają gre tylko.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Po 1 primo była mapa Dust2 a ona już była 2 razy pod rząd raz zwykła raz css_dust2 robiłem losowanie na zmiane mapy.

Po 2 primo Szybko pisałem na consoli amx_vote "Zmiana mapy na aztec" "tak" "tak" napisałem tak bo sie zagapiłem . Ale trudno. Może i pomyliłem się  ale tylko właśnie Verba jako jedyny miał problem.

Po 3 primo Nadużywa mikrofon praktycznie co mu bana damy za mikro odrazu po banie odzywa sie i znowu dostaje bana. Niewiem czemu ale tak jest. A potem dziwi się że co chwila dostaje bany. Oraz upominamy go oczywiście ale on swoje.

Po 4 primo N3XT napisał " Deklu " Na niego ale każdy na serwerze ma go dość nawet wy właściciele byście tak w końcu do niego pisali. Coś mu nie pasuje odrazu za przeproszeniem Drze morde na mikrofonie lub wyzywa nas na chacie.

Po 5 Primo ULTIMO jak sprawdzałem jego profil zauważyłem że jak dostał bana na ssy napisał na v2 o UB że ma 13 lat. To już by wszystko wyjaśniało jak dla mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dre mordy, 

1. Pytałem co mi da za m4 i dałeś mi bana na pół godziny, a jak napisalem na chacie cos tam sie sprzeciwilem dostalem ssy...

2. I był cache, dusta 2 nie lubie więc bym ci nawet za to podziekowal

Edytowane przez Verba Veritatis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, Verba Veritatis napisał:

Nie dre mordy, 

1. Pytałem co mi da za m4 i dałeś mi bana na pół godziny, a jak napisalem na chacie cos tam sie sprzeciwilem dostalem ssy...

2. I był cache, dusta 2 nie lubie więc bym ci nawet za to podziekowal

odnośnie 1 punktu ani razu nie dałem ci bana na ssy

1. SSY dał ci WuJu

2. SSY dał ci Maro Killer

3. SSY dał ci Florek

tu masz link

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/search.php Wpisz tam swój nick i wyszukaj

Edytowane przez Boryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już temat powstał, to wyjaśnijcie mi dlaczego ten gracz w ciągu doby dostał 3x ss do wstawienia?

Chyba coś jest jednak na rzeczy.

5 minut temu, Boryna napisał:

Po 5 Primo ULTIMO jak sprawdzałem jego profil zauważyłem że jak dostał bana na ssy napisał na v2 o UB że ma 13 lat. To już by wszystko wyjaśniało jak dla mnie

No i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...