Skocz do zawartości
Verba Veritatis

[ZAMKNIĘTY]Skarga na administratora

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Dziś zaszła miejsce nie ciekawa sytuacja.
Administrator  Blade Killers | Boryna (on tutaj jest głównym winowajcą) oraz jego kolega  Blade Killers | N3XT! jak wiemy są administratorami. Właściwie oprócz prawa banowania nie wyróżniają się od graczy, lecz tutaj chyba oni tego nie rozumieją.
Zaczne od tego;
1. Jest mapa westwood, zaczyna się głosowanie na mapę, większość wybiera de_cache. Jest około 3-4 rundy rozpoczyna się głosowanie;

Zmiana mapy na aztec?
1# Tak
2# Tak

a) Więc mamy problem, administratorzy wywyższają się, ustawiają mapy takie jak oni chcą a nie jak większość graczy, ponieważ w 1 rundzie było głosowanie czy chcemy zmiany mapy, oczywiście odpowiedź była nie, no ale można się domyśleć co było później.

b) Obraza graczy, tutaj przytocze kawałek konsoli (można sprawdzić to w logach)


* Password accepted 
* Privileges set 
BoRuTTo killed KaiS with ak47
[Silver Elite Master]  Verba^@Veritatis :  bo wiesz, ja mam screeeny, logi
[Silver Elite Master]  Blade Killers | N3XT! :  ale deklu ja tego glosowanei nie robiem rouzmeisz 

c) Banowanie, bo im się tak podoba (Tutaj nie mam dowodów, ale wszystko w logach jest)

Przedstawie mniej-wiecej sytuacje; (Miala ona miejsce przed moim 2 dzisiejszym postem o ub z ss'ów)

Chcecie zmiany mapy? - Nie
10 sekund później
Chcecie zmiany mapy? - Nie

Napisałem wtedy coś w stylu, po co pytasz, przecież powiedzieliśmy, i wtedy ujrzałem biały napis "Jak chcesz  zaraz możesz stąd wylecieć" (czy coś w tym stylu)
Zapytałem  za co? A on na to "Za darmo"


Dziękuje za przeczytanie, proszę o degradacje ich, utrudniają gre tylko.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam.

Po 1 primo była mapa Dust2 a ona już była 2 razy pod rząd raz zwykła raz css_dust2 robiłem losowanie na zmiane mapy.

Po 2 primo Szybko pisałem na consoli amx_vote "Zmiana mapy na aztec" "tak" "tak" napisałem tak bo sie zagapiłem . Ale trudno. Może i pomyliłem się  ale tylko właśnie Verba jako jedyny miał problem.

Po 3 primo Nadużywa mikrofon praktycznie co mu bana damy za mikro odrazu po banie odzywa sie i znowu dostaje bana. Niewiem czemu ale tak jest. A potem dziwi się że co chwila dostaje bany. Oraz upominamy go oczywiście ale on swoje.

Po 4 primo N3XT napisał " Deklu " Na niego ale każdy na serwerze ma go dość nawet wy właściciele byście tak w końcu do niego pisali. Coś mu nie pasuje odrazu za przeproszeniem Drze morde na mikrofonie lub wyzywa nas na chacie.

Po 5 Primo ULTIMO jak sprawdzałem jego profil zauważyłem że jak dostał bana na ssy napisał na v2 o UB że ma 13 lat. To już by wszystko wyjaśniało jak dla mnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie dre mordy, 

1. Pytałem co mi da za m4 i dałeś mi bana na pół godziny, a jak napisalem na chacie cos tam sie sprzeciwilem dostalem ssy...

2. I był cache, dusta 2 nie lubie więc bym ci nawet za to podziekowal

Edytowane przez Verba Veritatis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


4 minuty temu, Verba Veritatis napisał:

Nie dre mordy, 

1. Pytałem co mi da za m4 i dałeś mi bana na pół godziny, a jak napisalem na chacie cos tam sie sprzeciwilem dostalem ssy...

2. I był cache, dusta 2 nie lubie więc bym ci nawet za to podziekowal

odnośnie 1 punktu ani razu nie dałem ci bana na ssy

1. SSY dał ci WuJu

2. SSY dał ci Maro Killer

3. SSY dał ci Florek

tu masz link

http://aquax.hekko24.pl/bansmh/search.php Wpisz tam swój nick i wyszukaj

Edytowane przez Boryna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak już temat powstał, to wyjaśnijcie mi dlaczego ten gracz w ciągu doby dostał 3x ss do wstawienia?

Chyba coś jest jednak na rzeczy.

5 minut temu, Boryna napisał:

Po 5 Primo ULTIMO jak sprawdzałem jego profil zauważyłem że jak dostał bana na ssy napisał na v2 o UB że ma 13 lat. To już by wszystko wyjaśniało jak dla mnie

No i?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1 minutę temu, Verba Veritatis napisał:

Ale próbowałeś mi go wcisnąć bez powodu

Jakbym chciał to bez powodu dałbym ci bo to nie problem ale nie jestem hamem za którego masz mnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.
Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...