Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Również się podpisuje, zamysł perku jak najbardziej dobry, ale żeby wyrzucić Ci broń pod nogi, aby przeciwnik miał trochę przewagi i miał chwile na zabicie Cię, ale to że całkowicie nie możesz jej podnieść skazuje Cię odrazu na śmierć, albo wyjście z servera i wejście spowrotem.
  3. Klasa Strzelec Wsparcia faktycznie jest zbyt mocna przez swoją niewidkę która posiada zanim zdążysz zauważyć gracza który "kampi" w rogu mapy nie żyjesz. Jestem za tym co kolega wyżej napisał aproro tej klasy żeby zmniejszyć jej niewidkę.
  4. Dzisiaj
  5. Propozycja zmian – klasa Strzelec Wsparcia Obecnie klasa Strzelec Wsparcia wydaje się zbyt silna w porównaniu do innych klas. Połączenie niewidzialności z bronią 1/4 z m3 tworzy frustrujący styl rozgrywki. W praktyce broń 1/4 zachowuje się jak 1/2 ( takie mam odczucie czekam na opinie innych.) , co znacząco zwiększa jej skuteczność w starciach. Gracze korzystający z tej klasy często ukrywają się w narożnikach mapy, pozostając niewidzialnymi i jedynie wyczekują na przeciwnika, co ogranicza dynamikę gry. Zmiana broni z 1/4 na 1/5 lub 1/6 – co realnie obniży jej siłę, zmniejszenie niewidzialności Alternatywnie: poprawić mechanikę niewidzialności, ale zmienić Strzelca Wsparcia na klasę premium, aby jej siła była uzasadniona dostępnością Propozycja zmian – perk Zawodowy Rusher Aktualnie perk Zawodowy Rusher jest zbyt silny ze względu na dostęp do broni 1/2, szczególnie w połączeniu z broniami, które praktycznie nie posiadają rozrzutu. W takiej konfiguracji 1/2 działa w praktyce jak 1/1, co znacząco zaburza balans rozgrywki. Efektem jest: ogromna przewaga w bezpośrednich starciach, brak realnych kontr dla innych perków i klas. Broń o zerowym lub minimalnym rozrzucie w połączeniu z 1/2 eliminuje konieczność kontroli recoil’u, co sprawia, że starcia są jednostronne i frustrujące. Propozycja zmiany: Usunięcie opcji 1/2 z perku Zawodowy Rusher Pozostawienie zakresu 1/5– 1/6. Propozycja zmian – zakup leczenia Obecnie możliwość zakupu leczenia jest zablokowana do jednorazowego użycia Propozycje zmian: Dodanie limitu ilościowego zakupu leczenia, np. określona liczba użyć na rundę. Wprowadzenie blokady czasowej (cooldownu), możliwość ponownego zakupu po określonej liczbie sekund. Alternatywnie: możliwość całkowitego uleczenia tylko raz na rundę, bez dalszych zakupów. Chętnie poznam opinie innych graczy na ten temat oraz ich propozycje zmian. Czekam na Wasze odpowiedzi i konstruktywną dyskusję.
  6. Zabieram się już któryś dzień żeby to napisać. Nawet jak przypadkowo wyrzucisz broń swoją to też jej nie podniesiesz, także jestem jak najbardziej za zmianą.
  7. Witam, tak jak w temacie jest problem z tymi perkami w postaci takiej że elektromagnes i porażające wywalają twoja broń której już później się podnieść nie da. Fajnie by było jakby można po utracie broni przez te perki z powrotem ją odzyskać.
  8. Jestem na TAK +wiek + doświadczenie + STEAM + Aktywny
  9. Potwierdzam pozytywne argumenty napisane przez poprzedników. TAK
  10. Wysyłając list w Anglii musisz uważać, jak naklejasz znaczek. Szczególnie w przypadku, gdy widnieje na nim wizerunek Elżbiety II. Jeśli przez przypadek nakleisz go do góry nogami - możesz zostać okrzyknięty zdrajcą. Chyba nie warto ryzykować.
  11. ALL +1 ▶ Serwer Only DD2 ◀ ▶ Serwer Only DD2 + DM ◀ ▶ Serwer ZOMBIE ESCAPE ◀ ▶ Serwer FFA ◀ ▶ Serwer GO MOD #1-#3 ◀ ▶ Serwer COD 200 ◀ ▶ Serwer COD 400 ◀ ▶ Serwer COD 45K ◀ ▶ Serwer PAINTBALL ◀ ▶ Serwer CS2 MOD ◀ ▶ Serwer COD 500K ◀
  12. jestem na tak ogarnięty człek że tak powiem pozytywna osoba
  13. Na TAK + Duże doświadczenie + Steam + Kultura Ogarnia temat myślę że to odpowiednia osoba na to stanowisko.
  14. Dziś kliknęło już 8272 osób! Dziękujemy!!!
  15. Jesteś 792 osobą, która kliknęła dzisiaj w okruszek.
  16. Jestem na TAK Naprawdę zadowalające doświadczenie . Ostatnio razem pograliśmy bardzo pozytywna osoba +Znajomość amx +steam +kultura
  17. + znajomość amxx + prowadził sam serwer + ma pojęcie Jestem na TAK
  18. Jak dal mnie jest na Wielkie + Znam Go od nie jednego serwera + zna temat amx nawet bez mod_menu + prowadził sam serwer + Jest pozytywną osobą Sądzę że przyda się nie tylko jako AD
  19. Moim zdaniem wiecej to na spect siedzisz niz grasz ! wiec wydaje mi sie ze z tym spect to zacznij od siebie ! + steam Jetem na NIE
  20. Nick na serwerze: MOKRY LUCKY LUCK Wiek: 24 Znajomość AMXX (0/8): 7/8 (Powinno być 8, ale każda sieć ma troszkę inaczej zbudowane menu amxx ) Doświadczenie: Około 8 lat jako admin, 4 lata jako opiekun i H@ Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: Tak. SID: STEAM_0:1:197080301 Link do profilu na STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198354426331/ Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/MOKRY LUCKY LUCK/51.77.57.46:27015/ Kontakt: Forum/Steam/Discord Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Chciałbym zostać adminem, ponieważ gram często i widzę dużo osób, które nie przestrzegają regulaminu i grają nieczysto a mam o tym spore pojęcie, a dodatkowo ostatnio serwer jest full, a na spec siedzi po kilka osób i inni nie mogą wejść na serwer zamiast po prostu dać kicka żeby inni mogli wejść i cieszyć się rozgrywką. W dodatku widzę, że serwer PB posiada małą kadrę adminów więc zawsze ktoś się przyda do pomocy.
  21. Długo mi zeszło z odkopaniem tego remixu, ale pomimo lat dalej buja!
  22. +wiek +steam -amx -kontakt -GT, składasz podanie na admina nie podając w ogóle GT? - Tak samo tytuł podania, pdanie na admina, trochę niedopatrzeń jest, do tego konto na forum założone 3msc temu jestem na NIE Dopiero nie dawno złożył podanie na admina @ remciu1 a już jest kolejne, do tego na serverze raczej często cheaterów nie ma, albo prawie wcale nawet, więc nie wiem czy tyle adminów ma sens w ogóle
  23. Wczoraj
  24. 15 kwietnia 2019 roku serca paryżan zamarły, a oczy całego świata zwróciły się w kierunku stolicy Francji. Jeden z najcenniejszych francuskich zabytków, katedra Notre-Dame płonęła . Pierwsze płomienie pojawiły się na dachu świątyni oraz na jej wieży i rozprzestrzeniały w kolejne miejsca . Śledczy do dziś nie ustalili, co mogło spowodować katastrofę. W pierwszej kolejności wykluczono akt terrorystyczny i podpalenie . Najprawdopodobniej był to nieszczęśliwy wypadek.
  25. zazwyczaj jak się uda jakiś film z kopytami na wierzchu
  1. Pokaż więcej elementów aktywności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...