Skocz do zawartości
Winn3R

[POZYTYWNE]czemu inni tylko dostają bany 5 minutowe a ja 30 ???

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas gry: W!nn3R ! 

Godzina, data zdarzenia: 16:55  2017-06-18

Mapa:cs_wiocha

STEAM_ID / IP:' STEAM_0 : 0 : 1116013922 '          IP:      ' 83.27.247.142 ' 

Uzasadnienie:Witam chciałbym się odwołać od bana ponieważ napisałem na u@ jedno zdanie po czym  dostałem bana na 30 minut , a np Abuszek mnie obraził a wie że na serwerze obowiązuje kultura to czemu też 30 minut nie dostał , bo to kolega admina a ja dostałem odrazu 30 minut bana , proszę o rozpatrzenie tej sytuacji , tak samo Rzeźnik kolejny raz źle kładzie sg i dostaje tylko 5 minut bana no ciekawe !!!

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gracz często pisze na u@ jakieś głupoty typu chcesz perk albo typu "xD" "czekaj" "uwazaj"

z cs_wiocha mam tylko kawałek z consoli 
(GRACZ) W!nn3R ! :  poczekalbys az bedzie 2.07 xD
Abuszek.! connected 
[AMXBans] [AMXBans
lecz gracz gdy jest na serwerze na mape potrafi z 10 razy napisać nie wiadomo co jakieś głupoty 
myślę że administracja serwera może to potwierdzić że gracz który złożył skargę dostał słusznie bana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


tylko czemu @Pawlator nie dałeś abuszkowi bana na 30 minut , on też wie że kultura obowiązuje czemu bo to twój kolega ? i ja też mogę dać wycinek z consoli bo to łatwo przerobić xD!!! i daj dowody co taki z ciebie admin co dowodów nie ma? 

Edytowane przez Winn3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dodam jeszcze Abuszek dostał na 5 min  nie wytrzymał raz powiedział nie godne słowo do ciebie to był jego pierwszy raz jako obraza następne będą na dłużej a ty notorycznie łamiesz regulamin notorycznie dostajesz bany należał się na 30 min abuszek za kolejny raz też dostanie na tyle  ja banuje pierw na 5 min jako upomnienie kolejne razy lecą na więcej

nie działa mi screen w cs jaki nie próbuje ale są logi serwera można sprawdzić

Edytowane przez Pawlator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Winn3R napisał:

@Pawlator dowody pokaż a nie , bo z tego co wiem jak dajesz bana dłuższego niż 5 minut to musisz mieć dowody a narazie ich nie pokazałeś ?

powtarzam ci nie działają mi ss zauważyłem coś z tym zrobię są logi serwera (tam są dowody ) można je w każdej chwili sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz, Winn3R napisał:

@Pawlator ja napisałem odwołanie to ty masz pokazać dowody , to co ty dajesz bany i nie zbierasz dowodów to ładny z ciebie admin no nie powiem ...

już tak nie płacz.. poproszę ostrzeżenie warna czy co tam i o ub tego gracza.. nie mam dowodów w "ss" zaczne nagrywać mapki bo tak bedzie najlepiej prócz logów serwera nie mam dowodów warna chętnie odrobie dziękuje temat do zamknięcia nie będę się bez sensu kłócić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bind "." "snapshot" ss zapiszą Ci sie w folderze cstrike. 

Z tematu powstała wątek gó**o burzy. 

@Pawlator brak dowodów @Lalcia

@Winn3R Administracja zna Cie doskonale z osoby pseudo hipokryty, zgłaszasz nam coś co sam robisz. Widziałem nie raz Twoje popisy na serwerze robisz coś a później zgłaszasz nam to samo.

Brak słów.

Masz UB wracaj do gry i radze Ci przeczytaj regulamin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


watekzamkniety.png
 

Witaj Graczu. Zostałeś odbanowany. Twoje SSy bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone pozytywnie. Wracaj do gry i pamiętaj, aby grać czysto.

Pozdrawiamy,
Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...