Skocz do zawartości

  Lukasek

  Użytkownik

  O Lukasek

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 22.01.1997
  1. Lukasek

   Jestem na tak -kultura -przestrzeganie regulaminu -znacznie poprawiona aktywność -steam
  2. Lukasek

   Mam problem odnośnie dodawania statystyk mimo że klikam aby dodać w kondycję dodaje mi często w hp. Nie wiem czy ten problem występuje tylko u mnie ale jest ciut uciążliwy.
  3. Lukasek

   Co do resetu jestem na tak i zostawcie mojego wojskowego w spokoju
  4. Lukasek

   Jestem na TAK -aktywny -doświadczony -przestrzega regulamin -dobrze komunikuje się z innymi graczami
  5. Lukasek

   Hmmm... Grałem na wieeelu serwerach CoD. Widziałem nie raz połączenie 2 perków (itemów, przedmiotów czy jak one się tam nazywały). Często na takich serwerach widziałem niezły burdel tzn. "koxy" którzy byli w stanie samemu wybić całą przeciwną drużynę. Serwery takie często też były opanowane przez lagi. Dla większości świeżych graczy ciężko było coś ugrać. Pozostali może mają inne zdanie, ale ja jestem negatywnie nastawiony do tego pomysłu.
  6. Myślę że 6 godzin na serwerze to ciut za mało. A co do tego doświadczenia to bez obrazy ale pobędziesz adminem miesiąc, dwa miesiące i złożysz podanie na inny serwer??? Oczywiście zgłoszeń od Twojej osoby też nie widziałem więc stanowcze nie.
  7. Lukasek

   TAK. Nie mam żadnych zastrzeżeń jak wchodzę do gry prawie zawsze online, większość info na [email protected] jest od Ciebie i przede wszystkim pełna kultura.
  8. TAK -często online -nie łamie regulaminu -zgłasza na [email protected]
  9. Nick:Lukasek Wiek:18 Doświadczenie (w byciu adminem): Kolega miał założoną kiedyś skromną sieć serwerów i byłem zmuszony mu pomagać. Znajomość AMXX (W skali 1-10):W chwili obecnej 5/10. Staż w CS-sie: W cs'a gram już prawie 7 lat . Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Może i gram na serwerze od niedawna. Jestem za to bardzo aktywny, pozytywnie nastawiony do każdego gracza i niestety gdy adminów nie ma "myszy harcują". Wychodzi wtedy u wielu osób kłopot z używaniem poprawnego słownictwa, zaczyna panować chaos, nikt nie zwraca uwagi na zakaz używania mocy przed 10 sekundami i graczy na wspomagaczach też nie brakuje. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Myślę że, dziennie spokojnie 4h. Kontakt: Steam: Lukasek Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/server_info/80.72.34.124:27034/top_players/?query=Lukasek
  10. Lukasek

   Cześć! Mam na imię Łukasz. Przeżyłem już 18 wiosenek. W cs'a gram już około 6lat. Jestem z woj. Pomorskiego a dokładniej Gdańsk. Lubię rysować,malować itp. Na jeden z serwerów wszedłem przypadkowo spodobała mi się panująca na nim atmosfera i myślę że zostanę na dłużej
  ×