Skocz do zawartości

  *Paulinkaa*

  Użytkownik

  O *Paulinkaa*

  • Ranga
   Początkujący

  Ostatnio na profilu byli

  308 wyświetleń profilu
  1. *Paulinkaa*

   Grywasz dużo, doświadczenie masz, wiek też ok. Dużo zgłaszasz jednak trzeba zaznaczyć, że co drugie Twoje zgłoszenie jest nietrafne. Neutral.
  2. *Paulinkaa*

   Ogarnięty, kulturalny ( bardzo lubi nazywac mnie Padlinka ), miły, lubiany itd, itp. Zgłaszana [email protected] albo spamuje na steam. Oczyiwście, że jestem na tak :3
  3. *Paulinkaa*

   Graczem miesiąca marzec zostaje: @Shork Drugie miejsce dla: @MORAS Trzecie miejsce dla: αѕѕ . # Gratulujemy! Po odbiór nagrody można zgłosić się do Administracji.
  4. *Paulinkaa*

   - Czwarte podanie - tym razem po jakim czasie Ci się znudzi? - Brak zgłoszeń na [email protected] - ostatnia tygodniówka - ledwo 7 h - Twój powód mnie nie przekonuje : "Dlaczego Ty: Dlaczego nie? Kto jak nie ja? Jajko czy kura? " żart? ps. do półfinału doszliscie dwoma walkowerami a w półfinale przegrana 32:0 - takie sprostowanie
  5. *Paulinkaa*

   + kultura + godziny - brak zgloszeń na [email protected] Małe TAK :3
  6. *Paulinkaa*

   Na NIE -godziny -kultura
  7. *Paulinkaa*

   Oczywiście, że jestem na TAK. Wszystkie wymagania spełnia a poza tym bardzo go lubie :3
  8. *Paulinkaa*

   Nick : Paulinkaa Data ( Od kiedy do Kiedy ) : 29.03-03.03 Powód : Wyjazd
  9. *Paulinkaa*

   Ja jestem na tak, zgłoszenia od niego dostaje często na steam, nie miałam nigdy zastrzeżeń co do jego kultury, dzielnie znosi ode mnie fleshe na gali :3 dobrze ogarnia gre. Mówilam, że pomogę Ci z amxx'em, ale moja znajomość w porownaniu do tego co potrafi Sylwia jest pewnie marna, więc pewnie jak co do czego dojdzie to ona Ci wiecej powie Ale jak co to wal śmiało
  10. @@happy rozumiem tylko rzuciłam luźno
  11. jak to jak? ktos ma 15h tygodniowo i da 10 banow w tym 9 za kulture i raz mu sie zechce zrobic ss'y. Ktoś inny też 15h a w tym 3 demka i powiedzmy 8 trafionych banów za CZITY. Tu nie trzeba zadnej filozofii. Łatwiej jest zbanować kogoś za kulture i powiedziec "ok, cos robie" niż isc na specta i kogoś kręcić przez 4 rundy. Odpały latja i rano i wieczorem. Jak wspominalam, dostaje info, żebym weszła na serwer a się okazuje ze admini są. Wychodzi na to, że roboty dla każdego starcza, tylko czasem checi brak.
  12. Jeśli juz rzucacie pomysłami, to ja mam pewne "ale" co do oceniania adminow którzy juz te range nabyli. Opiekunowie powinni ich rozliczać i nagradzać nie tylko z odbębnionych godzin na serwerze, ale co w danym tygodniu zrobili. Bo ja będąc adminem 3 tygodnie rozdałam 57 poprawnych banów a niektórzy po 4 miesiacach maja ich 12, albo 90% dotyczacych mikro badz kultury, wiec jak widać wiele osób ma admina tylko po to żeby go mieć a nie robi nic. Ewentualnie zbanuje kogoś kto mu przeszkadza w grze, albo skacze mu ping. Dostaje przynajmniej dwa razy dziennie info na steam, że lata gościu na wh albo na aktywnym, wchodze na serwer a tam 4 adminow... przegiecie. Myślę, że jak bedą troche bardziej wygórowane wymagania, np: jakiś test, pytania itd to obibokom i leniuchom się odechce składac podania.
  13. Konkurs na gracza miesiąca! Najwięcej fragów na mapie. Czas trwania: 18.03-10.04. Zabawa polega na zdobyciu jak największej ilości fragów na serwerze. Wszystkich gorąco zachęcam do udziału w konkursie. Pierwsze 3 osoby zostaną nagrodzone. Regulamin: Konkurs trwa na serwerach: DD2#1, DD2#2, DD2/INF, FFA, CS:GO #1, CS:GO #2. Screeny najlepszego wyniku proszę wstawiać od razu do podglądu oraz pod tym postem. Próby oszustwa będą karane. Udział w konkursie dla każdego gracza! Wzór: Nick: Serwer: Data: Screen: Nagrody: 1. Vip na 2 miesiące na dowolnym serwerze + ranga na forum i ts ‘Gracz miesiąca’ 2. Vip na 2 miesiące na dowolnym serwerze. 3. Vip na 1 miesiąc na dowolnym serwerze.
  14. *Paulinkaa*

   a ja jestem na tak To, ze ktoś jest mało widoczny, nie oznacza nic złego. Lepiej nic nie pisać na say'u i nie gadac niż mielić ciagle bez sensu jęzorem przez mikro Ja przez prawie rok tez nic nie mowilam a mikro uruchomilam juz jak bylam adminem mam zazwyczaj dużą tygodniowa aktywnośc, więc mogę śmiało przyznać, że go widuję. Zgłoszenia z tego co pamiętam tez były. Adminem już jest, wiec na rzeczy się zna. Warto Gustawa wypróbowac.
  15. *Paulinkaa*

   Oczywiście, że jestem na tak Często Wiktor pomaga mi w moich problemach adminowskich z racji, że się dopiero wszystkigo ucze Zna się na tym jak mało kto, ma doświadczenie, jest milusi i kochany. Powodzenia :3 !!
  ×