Skocz do zawartości

  GAC/Paweł

  Użytkownik
  1. GAC/Paweł

   Nick: Stary Wyga Wiek: 19 lat. Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre nie raz miałem admina nawet na tym serwerze. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8. Staż w CS-sie: 6 lat. Steam / NonSteam: Non steam. Aktualnie. Dlaczego Ty: Chcę pomóc w ogarnięciu serwera także innym adminom, wiadomo nie każdy admin siedzi na serwerze 24/7 a jeden admin więcej by nie zaszkodził. Chciałem również zapobiec graczom łamiących regulamin i to nie wszystko, wprowadzić miła atmosferę na serwer. Powiem tyle dajcie mi szansę a nie pożałujecie. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-6 godzinek. Kontakt: PW. Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Stary%20Wyga/80.72.40.110:27020/
  2. Nick: Stary Wyga Wiek: 19 lat. Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre nie raz miałem admina nawet na tym serwerze. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8. Staż w CS-sie: 6 lat. Steam / NonSteam: Non steam. Aktualnie. Dlaczego Ty: Chcę pomóc w ogarnięciu serwera także innym adminom, wiadomo nie każdy admin siedzi na serwerze 24/7 a jeden admin więcej by nie zaszkodził. Chciałem również zapobiec graczom łamiących regulamin i to nie wszystko, wprowadzić miła atmosferę na serwer. Powiem tyle dajcie mi szansę a nie pożałujecie. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-6 godzinek. Kontakt: PW. Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Stary%20Wyga/80.72.40.110:27020/
  3. Nick: Stary Wyga Wiek: 18 lat. Doświadczenie (w byciu adminem): Dobre, nawet bardzo. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8. Staż w CS-sie: 5 lat. Steam / NonSteam: Steam. Dlaczego Ty: Czitów co raz więcej a adminów co raz mniej chcę temu zapobiec i dlatego składam podanie żeby gracze którzy grają czysto mieli swobodę i grali bez graczy którzy łamią regulamin czitując. Dajcie mi szansę a na pewno was tym razem nie zawiodę!. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-4g Kontakt:Steam (Stary Wyga) Pw. Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Stary%20Wyga/80.72.40.110:27020/.
  4. GAC/Paweł

   Nick: Stary Wyga. Wiek: 19 lat. Doświadczenie (w byciu adminem): Doświadczenie mam, wszystko ok. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8. Staż w CS-sie: 5 lat. Steam / NonSteam: Steam. Dlaczego Ty: Chcę znów pomóc w utrzymywaniu serwera. Straciłem rangę bo nie miałem czasu wchodzić. Teraz ogarnołem wszystkie sprawy już mogę normalnie funkcjonować, proszę o ostatnią szansę ziomki Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 3 do 6 godzin. Kontakt: Pw, Steam - Stary Wyga.
  5. GAC/Paweł

   Nie mam teamu ale chętnie mogę się zapisać, chyba nic złego jak tutaj się zapiszę? Nick taki jak na forum. ID - 0:1:1538848
  6. GAC/Paweł

   Nick: Stary Wyga. Data ( Od kiedy do Kiedy ): Od dzisiaj do srody. Powód: Sprawy rodzinne.
  7. To masz tak Nie ma się czym chwalić ale zawsze coś
  8. GAC/Paweł

   Dałbym mu okres próbny -Widać go na serwerze. -Wiek.
  9. GAC/Paweł

   Siemasz.
  10. Nick:Stary Wyga. Wiek:18. Doświadczenie (w byciu adminem):Miałem dużo razy admina. Znajomość AMXX (W skali 1-10):6. Staż w CS-sie:5lat. Steam / NonSteam:Steam. Dlaczego Ty:piszę podanie na admina ze względu małej aktywności adminów serwera DD2+DM Gdy przebywam na serwerze to prawię nie widuję adminów , a gracze proszą o zbanowanie czitera , gdy ja jestem na serwerze to jest zawsze jakiś cziter.Chciałbym ogarnąć tych graczy na wspomagaczach tupu (AIM,WH,SH itd) i utrzymać kulturę i porządek. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:3-4 godziki. Kontakt:Ts, pw, steam (Mateoo). Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Stary%20Wyga/80.72.40.110:27020/ tak wiem GT nie najlepsze ale to nadrobie. Ps: Chociaż na okres próbny.
  11. GAC/Paweł

   Wzór skargi (data i godzina): 17:44 Nick admina/gracza, który zawinił:Nie wiem nie widać. Dowody:Dowodów nie mam bo tego nie robiłem. Świadkowie:Gracze na serwerze. Uzasadnienie:Gram sobie normalnie a tu nagle ban za to że kampiłem chodź tego oczywiście nie robiłem, proszę mnie od banować lub coś z tym zrobić!.
  12. GAC/Paweł

   Obecny nick:GAC/Paweł. Nowy nick:Stary Wyga. Uzasadnienie:Chyba każdy by chciał zmienić nick na moim miejscu . Link do reklam: 1.http://csmania.pl/topic/5553-zapraszam-na-multi-headpl/. 2.http://csowicze.pl/topic/19055-zapraszam-na-multi-headpl/. 3.http://cs-creativ.pl/index.php?/topic/1147-zapraszam-na-multi-headpl/?p=6602. 4.http://planeta-skilla.pl/t-zapraszam-na-multi-head-pl. 5.http://cspukawka.eu/Watek-zapraszam-na-multi-head-pl_14872.
  ×