Skocz do zawartości
 • ReD_Devil

  Admin CS:GO ARENA 1VS1

  O ReD_Devil

  • Urodziny 14.12.2000

  Informacje

  • Płeć
   Mężczyzna
  • STEAM ID
   ReeD_Devil

  Ostatnie wizyty

  561 wyświetleń profilu
  1. Ale jesteś żałosny, gdy nie miałem rangi, to szczekałeś ciągle, nagle wczoraj, gdy zobaczyłeś, że mam admina, to jakoś ucichłeś Pamiętam, że dostałeś TYLKO RAZ kicka ode mnie za rashowanie. Poza tym, nie jestem jedyną osobą, której działasz na nerwy i nie dziw się, że Cię banują. Tyle ode mnie. P.S nie jest to chyba dział przeznaczony do pisania skarg
  2. 1. Imię: Eryk2. Nick: ReD_Devil3. Wiek: w grudniu 18 lat4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Miałem wiele razy administratora na serwerach cs 1.6, oraz byłem opiekunem jednego z serwerów. Byłem również adminem na tym serwerze.5. Znajomość SM/10: Nie miałem zbyt dużej styczności z sourcemodem, jednak podstawowe komendy nie sprawiają mi żadnego problemu.6. SteamID: STEAM_0:0:1030193957. Link do profilu Steam: steamcommunity.com/id/ReeD_Devil8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/ReD_Devil/193.33.176.66:27040/9. Od kiedy grasz na serwerze: Z przerwami od stycznia.10. Ile godzin poświęcasz na grę: Jestem w stanie poświecić 2-3h dziennie.11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Niestety często grając na serwerze spotykam się z sytuacjami, gdzie wiele osób nie przestrzega regulaminu, tym samym psuje grę każdemu, a administracja wchodzi na serwer zbyt rzadko.
  3. Data zdarzenia: Sytuacja powtarza się ciągle, jednak omówię sprawę sprzed chwili Nick administratora: jlo CSGODouble.gg Dowody: Uzasadnienie: w/w administrator nie poraz pierwszy pokazuje brak kultury wobec graczy. Z resztą, nie jest on jedyną osobą z administracji, która uważa, że regulamin ich nie dotyczy.
  4. Nick: ReD_DevilData ( Od kiedy do Kiedy ): 29-01-2018 - 5.02.2018Powód: Chwilowy brak sprzętu do gryOpiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @Arcanos
  5. ReD_Devil

   18?
  6. 1. Imię: Eryk 2. Nick: ReD_Devil 3. Wiek: 17 4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Miałem wiele razy administratora na serwerach cs 1.6, oraz byłem opiekunem jednego z serwerów. w CS GO niestety nie mam żadnego doświadczenia, ale raczej zbyt mocno to się nie różni, oprocz zamiany amxa na sourcemoda. 5. Znajomość SM/10: Tak jak napisałem wyżej, nie miałem większej styczności z SourceModem, więc ciężko mi stwierdzić w jakim stopniu go znam. 6. SteamID: STEAM_0:0:103019395 7. Link do profilu Steam: steamcommunity.com/id/ReeD_Devil 8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/ReD_Devil/193.33.176.66:27040/ 9. Od kiedy grasz na serwerze: Od kilku dni, co prawda nie jest to zbyt długi staż, ale odkąd zacząłem grać, jestem aktywny na serwerze tyle, ile tylko moge. 10. Ile godzin poświęcasz na grę: Dziennie jestem w stanie poświęcić 2-3h 11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Niestety często grając na serwerze spotykam się z sytuacjami, gdzie wiele osób nie przestrzega regulaminu, tym samym psuje grę każdemu, a administracja wchodzi na serwer zbyt rzadko.
  7. ReD_Devil

   Nie ma możliwości wpłaty przez SMS?
  8. ReD_Devil

   No witam, mam na imię Eryk, mam 17lat, interesuję się motoryzacja oraz informatyką (głównie programowanie), chodzę do 2kl. technikum informatycznego. Możecie mnie spotkać głównie na serwerze dd2/inf w 1.6 i na arenach w go. Po więcej informacji zapraszam na profil oraz na steam: steamcommunity.com/id/ReeD_Devil !
  ×