Skocz do zawartości

  ke?

  Użytkownik
  1. ke?

   Nick cheat'era:HUIMATAI Godzina, data zdarzenia: 17:53 25.02.2016 Mapa: de_dust2 Serwer: DD2+DM Link do demka: http://www104.zippyshare.com/v/kYz56eSI/file.html STEAM_ID/IP cheat'era: 83.6.202.60:27005 [sTEAM_0:4:1254847093] Uzasadnienie: Używa wspomagaczy!
  2. ke?

   Nick cheat'era:Bindo$PL Godzina, data zdarzenia: 12:25 15.02.16 Mapa: de_dust2 Serwer: DD2+DM Link do demka: http://www96.zippyshare.com/v/hlWKzklz/file.html STEAM_ID/IP cheat'era: Bindo$PL STEAM_0:4:2098945649 91.94.106.83 Nonsteam ZmienneIP Uzasadnienie:
  3. ke?

   Widziałem na serwerze i raczej ogarniasz, więc jestem na tak za okresem próbnym. Powodzenia!
  4. ke?

   Również jestem na tak! - doświadczenie, - były admin, - wiek, - steam.
  5. ke?

   Potrzebujemy adminów, więc ja będę za okresem próbnym, ale tylko wtedy jak już będziesz miał steama, nie powinniśmy robić wyjątków. Chyba nie muszę tłumaczyć czemu? - wiek, - amxx, - staż, - popraw aktywność na serwerze. Powodzenia! // Michaś, zrobisz jak uważasz. Ty tutaj jesteś opiekunem, ale z czasem takich podań może być o wiele więcej i do reszty możesz nie mieć zaufania, a będą mieli wyrzuty i pretensje, że ktoś dostał, a oni muszą czekać, aż kupią steama albo składać podanie za dwa tygodnie, bo termin minął. Chyba wiesz, że ludzie to ciekawe istoty i będą chcieli się czepiać o wszystko. To żaden problem dla nas, ale dla innych może być. Takie jest moje zdanie.
  6. Teraz to jest gra! Wcześniej było o wiele łatwiej i jak dla mnie nudniej, a teraz człowiek się rusza cały czas i potrzeba więcej czasu żeby wbić staty 200+. Zmiana bardzo pozytywna!
  7. ke?

   Witam. Długo się zastanawiałem czy być neutralnym czy też na tak, ale każdy kiedyś musi zacząć, więc zaryzykuję i będę na tak. Oczywiście jako okres próbny. Postaraj się poprawić aktywność w miarę możliwości. Także na plus: - steam, - amxx jest okey, ale w razie jakbyś czegoś nie wiedział i miał wątpliwości, to pytaj. - wiek dość młody, więc mamy nadzieję, że nie narozrabiasz jak Opiekun serwera da Ci szansę się wykazać jako administrator. Powodzenia!
  8. ke?

   Nick:ke.? Wiek:26 Doświadczenie (w byciu adminem): Przez lata praktyki mogę stwierdzić, że było one dosyć duże. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6-7 Staż w CS-sie: 10-11 lat z przerwami Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Z chęcią pomogę utrzymać porządek na serwerze i z przyjemnością będę banował oszustów. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jak tylko mam wolną chwilę. Czas gry - Zależne od sytuacji. Kontakt: Przez steam - // BiaLy // Link do GameTracker'a: http://www.gametrack...2.40.110:27020/ Pozdrawiam.
  9. Witam. Jako frekwencja graczy po usunięciu "Campmastera" poprawiła się, to do zwiększania ilości graczy na serwerze chciałbym zaproponować wprowadzenie nagradzania graczy za długoterminową grę na naszym serwerze oraz zachęcenie nowych żeby ich starania i umiejętności były docenione i w odpowiedni sposób nagrodzone. Nagrodą mógłby być vip dla najlepszych trzech graczy, oczywiście wyłączając z tego administrację. Dać informację o takowym "konkursie" na serwerze żeby gracze mogli się zaznajomić z tym i obserwować czy ilość aktywny graczy zwiększy się czy też nie. Szereg innych fajnych pomysłów mile widziany! Długość vipa musiałby ustalić opiekun i administracja względem odpowiedniego miejsca w rankingu. Pozdrawiam i czekam, co Wy na ten temat myślicie.
  10. Stary wyjadacz MH. Jak najbardziej jestem na tak: - doświadczenie, - wiek, - steam, - były admin, - zgłasza bardzo często i w wielu przypadkach się nie myli, - sympatyczny chłopak.
  11. Zgadzam się jak najbardziej! Qwerty1234, przypominam, że u nas obowiązuje taki oto regulamin - http://multi-head.pl/topic/15815-regulamin-serwera-dd2dm/. Zapraszam do lektury. Może się zmienić i możemy, każdego banować, sztywno trzymać się regulaminu i pobawić się w służbistów jak to tylko możliwe. Tylko zaraz będą skargi i pretensje o co innego. Każdemu nie dogodzimy, a uważam, że lepiej żyć w zgodzie i jeśli trzeba to interweniować. Memesio bardzo dobrze powiedział jak to wygląda, więc nic więcej nie będę dodawał od siebie. Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziesz czerpał pełną satysfakcję z gry na naszym serwerza jak i reszcie serwerów MH!
  12. Witaj. Jeżeli błąd Ci się powtarza mimo odinstalowania i zainstalowania nowej wersji, to zobacz w rejestrze czy przypadkiem nic nie zostało po wcześniejszej wersji. Wpisz w uruchom "regedit", przejdź do HKEY_CURRENT_USER, następnie odnajdź zakładkę "Software" i "Valve". Jeśli masz coś takiego, to po prostu pozbądź się tego i powinno wszystko być dobrze.
  13. Witam. Obserwowałem Cię od dłuższego czasu i bardzo często Twój celownik znajdował się akurat tam gdzie przebywał dany gracz. Proszę oto demko - http://www19.zippyshare.com/v/pVeQlsoJ/file.html do wglądu UBT. Oczywiście Cię nie obwiniam, bo mogłem popełnić błąd, jasna sprawa. Wracając do screenów. Czemu ich Ci nie zrobiłem ? W wielu przypadkach już się przekonałem, że po zrobieniu 2-3 ss'ów gracz ucieka z serwera, więc wolę nagrać demo i później ewentualnie wrzucić na forum niż ścigać delikwentów. Pozdrawiam!
  14. Również jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego, ponieważ ułatwi to znacznie administratorom pracę, a gracz tego nie odczuje.
  ×