Skocz do zawartości

  napolgwizdka

  Użytkownik

  O napolgwizdka

  • Ranga
   Początkujący
  • Urodziny 06.07.1995
  1. napolgwizdka

   Nick : napolgwizdka Data ( Od kiedy do Kiedy ) : tydzień od soboty (30.04) Powód : majówkowy wyjazd
  2. napolgwizdka

   Spełnia wymagania, jest doświadczony, aktywny i pozytywnie nastawiony a to bardzo ważne Jestem na TAK, pozdrawiam.
  3. napolgwizdka

   Jak najbardziej na TAK ! Byłem jednym z tych którzy go namawiali do podania. +godzinki +aktywność +dużo zgłoszeń na [email protected] oraz steam. pozdro!
  4. napolgwizdka

   Chciałbym napisać prośbę o rcona. Gram najczęściej z samego rana gdzie ciężko o ludzi z rconem a do zebrania trochę czasu jeszcze jest
  5. napolgwizdka

   Zapoznałem się z zasadami.
  6. napolgwizdka

   Same plusy - oczywiście, że na TAK ! @za bardzo bierzecie do siebie rolę moderatorów koledzy + za godzinki + za steam + za zgłaszanie na [email protected] + za pozytywne nastawienie do innych + za kulturę + za brak problemów podczas poprzedniego "adminowania" + za admina miesiąca + za wiek starczy?
  7. napolgwizdka

   Duża aktywność i zero problemów z graczem. Jestem na tak. Pozdrawiam, gwizdek.
  8. napolgwizdka

   Nigdy nie miałem problemów z tym graczem pod względem kultury. Uważam, że jeśli chodzi o znajomość AMXX trochę zawyżył punktację z racji, że nigdy nie był adminem ale to wyjdzie w praktyce. Mógłbyś rozwinąć kontakt o forum na które jako admin i tak musisz wchodzić raz dziennie oraz Team Speak. Wiek jak najbardziej odpowiedni no i oczywiście aktywność na serwerze, tzw. "tygodniówka" także na plus. Jestem na tak. Pozdrawiam, gwizdek.
  9. napolgwizdka

   - godziny na styk ale się zgadzają, - nie miałem problemów z kulturą, - steam, ogólnie nie widzę przeciwwskazań więc jestem na TAK !
  10. napolgwizdka

   ​@ tak chodzi mi o tygodniówkę, jeśli przy podaniu kolega nie ma wymaganych 7h przegranych przez tydzień to mam prawo sądzić, że podczas sprawowania funkcji admina także nie będzie wyrabiał "tygodniówki"
  11. napolgwizdka

   Nick z TS: napolgwizdka Nazwa kanału: u gwizdka Unique ID: edtQM42o/A0i/9YJN+I8gx+1Jno=
  12. napolgwizdka

   Kajtuś jak zawsze swoje co do podania: -chopaka często widuję -nigdy nie miałem z nim problemu jeśli chodzi o kulturę -godzinki są -steam + GG props jestem na TAK !
  13. napolgwizdka

   Dobra muza !
  14. napolgwizdka

   jestem oczywiście na TAK ! kiedyś razem adminowaliśmy i było wszystko ok kulturka, doświadczenie i ogólnie ogarnięty
  15. napolgwizdka

   Nick: napolgwizdka Wiek: 20 Doświadczenie (w byciu adminem): kilka miesięcy? Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3-4 (podstawy) Staż w CS-sie: 3,5 roku steam + ze 4 lata non-steam Steam / NonSteam: steam Dlaczego Ty: kiedyś już byłem i myślę, że się przydam Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 1-2 h Kontakt: steam, multi-head.pl http://www.gametracker.com/player/napolgwizdka/80.72.43.106:27032/
  ×