Skocz do zawartości

  Masherrr

  Użytkownik
  1. Masherrr

   Jestem na NIE Nie wypowiem się, co do aktywności na serwerze i do sposobu Twojego zachowania, bo nie miałem okazji Cię spotkać. Jednak swoje zdanie poprę tym, co zobaczyłem na forum: -konto pod podanie -wysyłasz prośby do ludzi, aby poparli Cię w tym podaniu -nie potrafisz edytować posta, tylko zakładasz bezsensownie nowy temat -interpunkcja i ortografia leży i kwiczy
  2. Jeśli widzisz kogoś na dopalaczach, a admina nie ma, masz możliwość zrobienia demka i wrzucenia go na forum w odpowiednim dziale. Nie dziw się, że admin nie banuje gracza, jeśli ten nie gra na cheatach, bo zwyczajnie nie ma wtedy dowodów. Tak jak napisałem, nastawienie na tak, jeśli kupisz steam.
  3. Gracz ma racje, wszedłem na serwer nie przeglądająć uprzednio forum, bo zobaczyłem na gt, że nie ma aktywnych adminów. Ktoś napisał mi na [email protected], że Cinekq ma ab, sprawdziłem na amxbans szybko i fakt, było. Dałem bana i od razu zajrzałem na forum i wtedy przeczytałem co i jak. Przyznaje się do błędu, proszę o UB dla gracza.
  4. Nie zgodzę się z Wami Koledzy, że argumentem za jest doświadczenie. Nie uważam, aby 2 miesiące na DR było doświadczeniem, ze względu na to, jaki jest to serwer. Nie łudźmy się, ale DeathRun nijak ma się do CoDa, są inne typy cheaterów, jeżeli od czasu do czasu się jakiś tam pojawi to pewnie na sh, a bany się daje głównie za jakieś bzdety. Dlatego argument doświadczenia za mną nie przemawia. Poza tym, Steam, a raczej... jego brak. W dzisiejszych czasach nie jest to gigantyczny wydatek i uważam, że każdy aplikujący o admina gracz, powinien go posiadać. Zdecydowanie ułatwia komunikację. Plusem jest wzrastająca z dnia na dzień aktywność. Nie miałem okazji wystarczająco Cię poznać, dlatego pozostaję neutralny, z nastawieniem na tak po zakupie Steam.
  5. Masherrr

   Na nie. Grałeś jakiś czas temu, później przestałeś się pojawiać, a teraz znów wzrosła Ci aktywność. Pograj jeszcze trochę i udowodnij, że nie znudzi Ci się serwer po kolejnych kilku dniach grania.
  6. Miałem się nie wypowiadać, gdyż podanie zostało złożone w czasie mojego urlopu i zwyczajnie nie znałem gracza. Jednak jestem już ponad tydzień i nadal nie miałem okazji go poznać. Nie widuję na serwerze, a w ostatnim czasie, co widać na GT, w ogóle na niego nie wchodzi. Dlatego jestem na NIE.
  7. Masherrr

   Pomimo braku doświadczenia ja jestem na TAK, można tylko na razie na okres próbny, właśnie z tego względu, a jak się sprawdzi, to na stałe. Zawsze pełna kulturka, miły, zgłasza, jeszcze tylko zainwestuj w steam
  8. Masherrr

   Wielkie TAK. Jest ciągle i nigdy nie ma z nim problemów (nie licząc spamu na [email protected], jakiego to Madara nie ma aima). Mógłbyś sobie tylko steam kupić
  9. Na razie na nie. Pobądź aktywny na forum, dobij godziny i wtedy złóż podanie.
  10. Masherrr

   Tam nie trzeba mieć konta... Wyręczę Cię... http://www.gametracker.com/player/LuksterusPL/80.72.40.110:27027/ Jednak jestem na nie: - brak doświadczenia - aktywność mocno przeplatana, albo jesteś dużo, albo wcale - słaba znajomość amx - nie wiesz na jakiej zasadzie działa GT
  11. Masherrr

   To by nie miało najmniejszego sensu. Niektórzy wbijają max lvl w kilka dni, jak nie szybciej. Przy resecie ranku na 45k także traciłaby sens nowa klasa, jaką jest Orzełek, którego właśnie można używać od tego poziomu. Proponuję więc ustalić, że raz na załóżmy dwa miesiące robimy reset, np 1go sierpnia, później 1go października itd. Przez ten okres powinna spora część osób wbić już maxa, a i gracze muszą się tym nacieszyć, żeby nie odbierać im chęci gry, gdy ciągle muszą lvl od nowa nabijać.
  12. Na nie, jesteś z nami niecałe 3 dni, dograj przynajmniej obowiązkowe 20h i wtedy ponów podanie.
  13. Neutral, z lekkim nastawieniem na nie: +Steam +Znajomość amx -Tendencja spadkowa aktywności (4-5 h mocno przesadzone) -Brak linku do gt -Nie widziałem, żeby zgłaszał na [email protected]
  14. Na nie: - często zgłasza, jednak często błędnie, nie odróżnia czitera od dobrego gracza zazwyczaj - brak steam - konto pod podanie - nie podoba mi się to, że w przeciągu 2 map z 5 razy napisałeś na [email protected], że złożyłeś podanie, żebyśmy przypadkiem tego nie przegapili Jedyny plus to aktywność i kultura.
  15. Kobieta i od razu wszyscy skłonni do pomocy :lol: Ale jestem na tak: -widuję Cię na serwerze -steam -bezkonfliktowa Jedyny minus to znajomość amx, ale to bez problemu się nadrobi.
  ×