Skocz do zawartości

  morfeusz1987

  Donator

  O morfeusz1987

  • Ranga
   Początkujący
  • Urodziny 08.12.1987

  Ostatnio na profilu byli

  251 wyświetleń profilu
  1. morfeusz1987

   Nick: Morfeusz Klasa: Imigrant
  2. morfeusz1987

   Grając klasami premium które mają broń 1/1 automatycznie padają od swojej broni. Troszkę żenujące...
  3. morfeusz1987

   Grając klasami premium które mają broń 1/1 automatycznie padają od swojej broni. Troszkę żenujące...
  4. morfeusz1987

   Ja jestem na Nie. Graczowi zdarza się grać bez Steam wiadomo po co... No i fragi dla Ciebie są ważniejsze.
  5. morfeusz1987

   Ja jestem na Nie. Graczowi zdarza się grać bez Steam wiadomo po co... No i fragi dla Ciebie są ważniejsze.
  6. morfeusz1987

   Opiekun serwera wie o incydencie jaki mnie spotkał. Kończę moją wypowiedz w tym temacie. Pozostawiam decyzję Bydlakowi.
  7. morfeusz1987

   Chudy to ze jest 5 ss to nie znaczy że wszystkie są adekwatne do sytuacji... Chodzi o czas danej rundy i tylko 1 ss ukazuje czas poniżej 1 minuty gdzie gracz kampi. Resztę można wrzucić do kosza. Ale nie mam zamiaru się z wami sprzeczać. Marta jakoś nigdy nie było co do mnie skarg jak mam admina. Jeśli wam to nie pasuje proszę o decyzję Opiekuna a odejdę... Na chwilę obecna mam gorsze problemy w realu niż użeranie się z wami o jakiegoś gracza który miał 13 lvl i bał się 100+ czy to że przeoczyłem komunikaty w sprawie jednego aimera...
  8. morfeusz1987

   Drogi graczu. Jedna runda Ci się trafiła ze ss kiedy to gracz kampił po czasie dozwolonym. Sukcesywnie pisałem na [email protected]@ o Celach, oraz Tobie odpisałem o tym że cele obowiązują gdy zostanie 1 minuta do końca rundy. A to że przez chwilę nie odpisywałem na spectate to nie znaczy że cały czas mnie nie było bo jakoś gracze za txt otrzymali bany. Tylko Ty widzisz w tym problem i powinieneś otrzymać ode mnie upomnienie w postaci kicka za spamowanie na [email protected] Co do de_westwood to oskarżenia bez dowodów są bezpodstawne. Ale mimo to powiem że nie byłem tylko ja z adminów i jakoś sobie nie mogę przypomnieć że ktoś zgłaszał aimera... Może to przeoczyłem nie zawsze wszystko dostrzegę.
  9. Ss txt na eldorado pokazuje zakaz wchodzenia na wysokości dachu wieży środkowej z zegarem. Ta sama wysokość jest na dachu salonu. Ban słusznie przyznany.
  ×