Skocz do zawartości

  KrolJulian

  Użytkownik
  1. KrolJulian

   Terror, niby skąd wiesz, że zgłasza na [email protected] skoro nie masz admina;p? Na Tak. Bo ma avatar i sygne ze strażakami:D A tak na poważnie. Osobiście jakoś nie kojarzę Twojego głosu. Na serwerze faktycznie sporo Cie widać. Dał bym szansę na spróbowanie.
  2. KrolJulian

   Gra często, ale trochę impulsowy jesteś i czasami nie powstrzymujesz języka, ale myślę, że warto dać szansę. Jestem na tak
  3. Nick: Krol Julian Wiek: 23 Doświadczenie (w byciu adminem): bylem adminem na 2 serwerach Znajomość AMXX (W skali 1-10): na poziomie admina. Ciężko wyczuć takie 6-7? Staż w CS-sie: w latach bęzie jakieś 7 lat? Steam / NonSteam: steam Dlaczego Ty: Bom jam jest KRÓL:D a tak na poważnie to chociażby z dzisiejszego poranka, 3 gości ewidentnie miało wh i 2 na sh i nie miałem nawet do kogo napisać bo wszyscy byli off;/ Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: oj różnie... w poniedziałek calutki dzień chyba wczoraj za to jakieś 2-3 tylko ale średni poziom tych 2-3 h pewnie będzie Kontakt: najlepiej Steam nick Król Julian Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/krol%20julian/80.72.43.106:27027/ zaznacze ze jbc to bylem od 21go do 30go na wakacjach wiec wtedy nie mialem zadnego akt;)
  4. teraz już wszystko ok, problem pojawił się około godziny 4 rano, wywalilo mnie z serwera, i tak jak wyżej, od samego rana tak było, możliwe, że coś laptop ześwirował, bo jak zrobiłem reset to ustąpił problem już
  5. Witam, od dzisiejszej nocy mam jakieś problemy, żeby wejść na serwer, miałem go w ulubionych, teraz nawet nie mogę do dodać, druga rzecz jak próbuję się połączyć przez connect lub dołączenie z forum, to wyskakuje mi okno informacji o serwerze ale tylko z inf ze serwer nie odpowiada;/ Nawet jeżeli jakoś w koncu mi się połączy to wyskakuje mi warning,:connection problem i wywala mnie, dodam ze tylko na tym serwerze tak mi sie robi Może ktoś coś pomóc?
  ×