Skocz do zawartości

  kodi

  Użytkownik

  O kodi

  • Ranga
   Wygadany
  • Urodziny 08.03.1998

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. kodi

   Na TAK -Stara morda -Komunikatywny pośród graczy -Staż -Amx -Ogarnia dobrze admina -Steam -Aktywność -Kultura
  2. kodi

   Puki co na NIE pograj jeszcze trochę z nami daj się poznać nabij aktywność.
  3. kodi

   Oddany Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  4. kodi

   Można by było dodać jakieś stroje na święta żeby klimat był B) co do czapeczek odpada widzialne na premium :mafiozo: Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  5. kodi

   Jestem na NIE -Konto pod podanie -Słaba aktywność -Brak linku do GT -Nie zbyt przekonujące podanie. Ps: pograj jeszcze trochę z nami a później składaj podanie :mafiozo: Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo: Polecam full głośność
  6. kodi

   Jestem na tak +Miał admina już +Wiek +Steam +Kultura Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  7. kodi

   oddany Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  8. kodi

   Nick : SB Maffija#Zabija Link z GT: 1.http://www.gametracker.com/player/OperacjaKosa/80.72.40.110:27027/ 2.http://www.gametracker.com/player/Kodi/80.72.40.110:27027/ Klasa Premium: Elite na miesiąc Ps:Dowody na to że oby dwa nicki są moje bo dawno nie grałem, z tego konta na forum pisałem podanie na admina pod nick OperacjaKosa co można odszukać w podanie o admina na cod 45k, drugi nick wystarczy wejść w moją historia nazw wyświetlanych, po za tym większość osób zapewne pamięta mnie z tych nicków a i bym zapomniał dodałem dwa linki GT ponieważ nie wiem czy można tylko 1 czy 2 też a jeśli tylko jeden to proszę tylko premki mini. :mafiozo:
  9. kodi

   Na nie ! nie które perki można sobie tak dostosować do siebie że jesteś nie zniszczalny prawie.. po za tym był już ten temat.. Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  10. kodi

   Słaby pomysł jestem na NIE, ciekawe po co im te lvl jak 45k można w 1 - 2 dni wbić :facepalm: Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  11. kodi

   Przydało by się parę nowych mapek, jestem ZA :mafiozo: Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  12. kodi

   Na tak #Doświadczenie #Kultura #Steam #Był już adminem #Stary dobry gracz Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  13. kodi

   Jestem na TAK +Wiek +Kultura +Steam Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
  14. kodi

   Neutral. 1.Adminów wcale nie ma tak mało. 2.Uważam że kolega chyba skłamał z wiekiem +/- [nie pewny]. 3.Byłem już na nie jednym adminem na serwach <<<<[cytat z podania] słabo idzie mu składanie zdań jak na 16 latka. 4.Podanie mnie nie przekonuje nie postarałeś się zbytnio z estetyką. 5.Konto pod podanie, świadczy o tym to że założył konto o 14:35 a o 14:46 złożył podanie. +Kultura +Zgłasza na [email protected] z tego co wiemy. +Steam +GT +Aktwyność Ps: Konto Nexsik, sprawdził bym czy to on sam nie założył konta aby dać sobie TAK.
  ×