Skocz do zawartości

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

kodi

Użytkownik

O kodi

 • Tytuł
  Wygadany
 • Urodziny 08.03.1998

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. kodi

  Na TAK -Stara morda -Komunikatywny pośród graczy -Staż -Amx -Ogarnia dobrze admina -Steam -Aktywność -Kultura
 2. kodi

  Puki co na NIE pograj jeszcze trochę z nami daj się poznać nabij aktywność.
 3. kodi

  Jestem na NIE -Konto pod podanie -Słaba aktywność -Brak linku do GT -Nie zbyt przekonujące podanie. Ps: pograj jeszcze trochę z nami a później składaj podanie :mafiozo: Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo: Polecam full głośność
 4. kodi

  Nick : SB Maffija#Zabija Link z GT: 1.http://www.gametracker.com/player/OperacjaKosa/80.72.40.110:27027/ 2.http://www.gametracker.com/player/Kodi/80.72.40.110:27027/ Klasa Premium: Elite na miesiąc Ps:Dowody na to że oby dwa nicki są moje bo dawno nie grałem, z tego konta na forum pisałem podanie na admina pod nick OperacjaKosa co można odszukać w podanie o admina na cod 45k, drugi nick wystarczy wejść w moją historia nazw wyświetlanych, po za tym większość osób zapewne pamięta mnie z tych nicków a i bym zapomniał dodałem dwa linki GT ponieważ nie wiem czy można tylko 1 czy 2 też a jeśli tylko jeden to proszę tylko premki mini. :mafiozo:
 5. kodi

  Na tak #Doświadczenie #Kultura #Steam #Był już adminem #Stary dobry gracz Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
 6. kodi

  Jestem na TAK +Wiek +Kultura +Steam Szukasz pomocy ? nie krępuj się napisz, na pewno spróbuję ci pomóc. :hi: :mafiozo:
 7. kodi

  Neutral. 1.Adminów wcale nie ma tak mało. 2.Uważam że kolega chyba skłamał z wiekiem +/- [nie pewny]. 3.Byłem już na nie jednym adminem na serwach <<<<[cytat z podania] słabo idzie mu składanie zdań jak na 16 latka. 4.Podanie mnie nie przekonuje nie postarałeś się zbytnio z estetyką. 5.Konto pod podanie, świadczy o tym to że założył konto o 14:35 a o 14:46 złożył podanie. +Kultura +Zgłasza na [email protected] z tego co wiemy. +Steam +GT +Aktwyność Ps: Konto Nexsik, sprawdził bym czy to on sam nie założył konta aby dać sobie TAK.
 8. kodi

  Jestem na TAK, w grze masz trochę inny nick te znaczki jeszcze to nie poznałem. +Wiek +Staż +Kultura +amx
 9. Nick:SB Maffija#Zabija Wiek:17 Doświadczenie (w byciu adminem):Mam duże doświadczenie w roli admina, ogólnie byłem już na tym serwerze adminem ponad 3 miesiące, byłem też adminem na innym serwerze naszej serwerowni i również członkiem UBT w roli admina nigdy nie sprawiałem żadnych problemów i nigdy nie było na mnie skarg więc proszę o szanse. Znajomość AMXX (W skali 1-10):8/10 Staż w CS-sie: 7lat Steam / NonSteam:NonSteam Dlaczego Ty:Chciał bym zostać adminem ponieważ, mam bardzo powtarzam bardzo dużo wolnego czasu na granie, po za tym jestem kulturalny zgłaszam na [email protected] i próbuję jak mogę pomagać graczom gdy poproszą i wydaje mi się że spełniam wymagania 8/9 bo godzin na nowym nicku dużo jeszcze nie dobiłem lecz na innych nickach mam 108h i 96h chyba więc to się trochę uzupełnia. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:Jak mówiłem czasu mam full, myślę 3-4h napewno ale zapewne, będzie dochodziło do nawet i 8h dziennie . Kontakt:Forum-GG:45815105 Lub emailem:[email protected] Link do GameTracker'a: 1. http://www.gametracker.com/player/SB%20Maffija%23Zabija/80.72.40.110:27027/ 2. http://www.gametracker.com/player/OperacjaKosa/80.72.40.110:27027/ 3. http://www.gametracker.com/player/Kodi/80.72.40.110:27027/ Podałem linki też do innych nicków, z których zapewne większość z was mnie pamięta czyli OperacjaKosa i Kodi. SB Maffija#Zabija to mój nowy nick na którym zamierzam grać aktualnie, co nie którzy już o tym wiedzą. PS:Jeśli chodzi o godziny na nowym nicku to szybko nabije, a i bym zapomniał wielkie dzięki za wszelkie wypowiedzi w podaniu ..
 10. kodi

  C's zainstalowany pomyślnie proszę PW.
 11. Witam szanownych nowych graczy którzy mnie nie znają, i tych starych którzy znają mnie i zemną grali, chciałem powitać się z wami ponieważ znowu mam zamiar rozpocząć przygodne na serwerze cod 45k, mam nadzieję że miło będzie nam się razem grało, jeśli ktoś mnie nie pamięta to jestem byłym adminem, który zrezygnował z gry bo miał zbyt mało czasu,grałem pod nickami OperacjaKosa-Kodi i SB Maffija#Zabija itd dzięki za uwagę, i jeszcze raz witam was z wielką radością.
 12. Nick : SB Maffija#Zabija Data ( Od kiedy do Kiedy ) : około 7dni Powód :Sprawa Prywatna
 13. kodi

  Jestem na nie lepsza satysfakcja jest jak samemu się to zdobędzie, a po 2 szkoda zawalać serwer zbędnymi funkcjami.
 14. kodi

  Co do pierwszego komendy jak dla mnie zbędne ale niech inni się wypowiedzą. A co do drugiej jak najbardziej na tak.
 15. kodi

  Na TAK trochę mało tych mapek, kilka nowych by nie zaszkodziło a grać ciągle te same trochę nudy.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...