Skocz do zawartości

  HAIT

  Użytkownik
  1. HAIT

   Lolek dobry gracz. -zero konfliktów. -godziny ma na pewno. -mikrofon jest. -opanowany. -pisał mi na steamie jak widział odpała zawsze.
  2. HAIT

   Póki co cię tylko 2-3 razy widziałem, ale ogólnie nie sprawiałeś wrażenia, że byś się nie nadawał na to stanowisko.Póki co neutral bo za mało cię widziałem na serverze.
  3. HAIT

   Odemnie kolejny poleciał.
  4. HAIT

   MK

   Jak najbardziej za. -godziny są. -na servie widze często. -opanowana. -dystans do siebie też ma, a nie wiecznie napięta. -w dodatku była pani MK adminem to w ogóle nie widzę przeciwskazań.
  5. HAIT

   Dodaj coś do tej postaci bo nie dość, że jest słabej jakości to wygląda totalnie sztucznie.
  6. Nick:HAIT Wiek:18 Doświadczenie (w byciu adminem):6/10 Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10 Staż w CS-sie:Z 5 lat conajmniej. Steam / NonSteam:Steam. Dlaczego Ty:Chcę pomóc w wyłapywaniu oszustów i myślę, że moge coś wnieść swoją osobowością do ekipy. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3h codziennie wieczorkiem Kontakt:Steam/skype/pw Link do GameTracker'a:http://www.gametrack...2.43.106:27027/
  7. HAIT

   Witam. Pisałem do aquax na gg, od 2 dni bez odzewu, więc piszę tutaj. Kupiłem vipa przelewem miesiąc temu na 90 dni i wychodzi na to, że omyłkowo został dodany na 30 dni. Skrina przelewu czy tam co chcecie mam, tylko kto się tym zajmie?
  8. HAIT

   Jak 2 praca jeszcze ma jakiś sens to reszta kompletnie nie zrozumiała.
  9. HAIT

   Ja tam jestem za bo godziny są, ogarnięcie jest i nie stwarza nigdy problemów na serverze.
  10. HAIT

   Może po prostu na mnie nie trafiasz co do postów - nie widzę sensu nabijania sobie zbędnych postów jak to robi duża część osób byleby się podlizać.
  11. Nick:HAIT Wiek:18 Doświadczenie (w byciu adminem):6/10 Znajomość AMXX (W skali 1-10):7/10 Staż w CS-sie:Z 5 lat conajmniej. Steam / NonSteam:Steam oczywiście. Dlaczego Ty:Myślę, że jestem wstanie pomóc w wyłapaniu oszustów i opanowaniu niektórych osób na serverze co biorą gre za poważnie. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:2-3h codziennie wieczorkiem Kontakt:Steam/skype/pw Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/HAIT/80.72.43.106:27027/
  ×