Skocz do zawartości

  Malowany Człowiek

  Użytkownik

  O Malowany Człowiek

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 17.04.1989

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Malowany Człowiek

   Bez pośpiechu...
  2. Witam. Mam mały problem z premką. Gdy próbuję wybrać kapitana, to mi pisze, że nie mam uprawnień do używania tej klasy. Premkę opłaciłem tak, że miała się już nie kończyć, więc może problem leży gdzie indziej. Jakby ktoś pomógł, to będę wdzięczny.
  3. Twój nick podczas gry: Malowany Człowiek Godzina, data zdarzenia: 23.07.2017 godz. ok 13:20 Mapa: cs_itally2 STEAM_ID / IP:STEAM_0 : 0 : 33225832 Uzasadnienie: Ja już nie mam siły pisać postów na okonia. Znowu dostałem moim zdaniem niesłusznego bana za źle postawione sg. Nie raz je już tak stawiałem i nikomu to nie przeszkadzało. Jedynie okoniowi się nie podoba. Ale okon w ogóle nie lubi jak jestem na serwie, więc zawsze znajdzie powód nawet na siłę. Okoń proszę o screen i uzasadnienie bana.
  4. Malowany Człowiek

   Faktycznie nie wstrzelisz się w miesiączkę admina. Nie mam pojęcia jak "Niby okoń a leszczyk :D" można było zinterpretować jako obrazę. Czyli jak ktoś mi następnym razem napisze, że jestem farciarzem, to mogę wnioskować o bana dla takiej osoby, bo w moim mniemaniu jestem super graczem i jeżeli ktoś ma co do tego wątpliwości, to mnie obraża. Nawet w śpiewających fortepianach nie mają takich luźnych skojarzeń. Sam okoń chyba to widzisz, że wywalenie mnie za obrazę z takiego powodu jest co najmniej lekko naciągane. Według mnie musiałeś odreagować, bo co rundę Cię kładłem i Twoja frustracja zaowocowała banem, a nie sam wpis na [email protected] I tylko właśnie dlatego rozdmuchałem sprawę na forum. Bo nawet w przypadku jeżeli Ty masz rację i faktycznie mogłeś uznać to za obrazę, to chyba nie było to zrobione z premedytacją i może wystarczyłoby jakieś ostrzeżenie o kulturze na serwerze lub jakaś wiadomość na steam. Ban na 30 minut to chyba była lekka przesada. Ale to już niech sobie ocenią inni, bo my do porozumienia raczej nie dojdziemy. Syty głodnego nie zrozumie, tak samo jak ja nie zrozumiem już chyba ciebie.
  5. Malowany Człowiek

   Sprawdź sobie na hltv co pisał bmw. Po drugie, co cię obraziło w tym co napisałem na [email protected]? A co do [email protected], to służy tylko do zgłaszania cziterów? Czyli jak wchodząc na serwer piszę na [email protected] "siema" do obecnych adminów, to wg ciebie także łamię regulamin? Gdzie jest zapisane co powinno, a co nie powinno być pisane na [email protected] Z tego co wiem, to [email protected] nie może być spamowane, ale jakoś o merytorycznej treści zielonej czcionki nigdzie na forum nic nie widziałem.
  6. nick podczas gry: Malowany Człowiek Godzina, data zdarzenia: ok 22:50 15.07.2017 Mapa: de_dust2 STEAM_ID / IP: / STEAM_0 : 0 : 33225832 Uzasadnienie: Dostałem wiadomość (domyślam się, że to było do mnie) od bmw leszno: "pajacu kurrrr....a klatki" czy coś takiego. Nie zareagowałem i grałem sobie dalej, bo nie zaprzątam sobie głowy takimi rzeczami. Kilka rund później napisałem żartobliwie na [email protected] do okonia "niby okoń a jednak leszczyk" bo mieliśmy fajną wymianę i mnie zabił zestawem elektryka. W następnej rundzie dostałem bana za obrazę. Napisałem wiadomość na steam do okonia, dlaczego mnie wywalił za taką bzdurę, przecież żartowałem. Odpisał mi, że nie ma ochoty na żarty. No więc skoro regulamin serwera i atmosfera na serwerze zależy od tego w jakim humorze jest admin, to nie dziwię się, że na cod 200 jest coraz mniej graczy. Ja rozumiem, żebym napisał coś naprawdę obraźliwego czy wulgarnego, to nie miałbym pretensji, ale takie zachowanie admina jest dla mnie niedopuszczalne. Widzę, że okoń jest ponad resztą plebsu grającego na cod200 i nie zamierza tolerować żadnych słów kierowanych w jego stronę, a nieposłuszeństwo natychmiastowo karać. Nie wiem czy komuś przypadkiem sufit na łeb się nie spadł. Pozdrawiam.
  7. Malowany Człowiek

   No to zwracam honor Okoniowi, bo myślałem, że to On mnie wywalił. Okoniu, wybacz Nie wiedziałem nawet, że Rybson adma ma.
  8. Malowany Człowiek

   Twój nick podczas gry: Malowany Człowiek Godzina, data zdarzenia: ok. 20:45 06.06.2017 Mapa: de_eldorado STEAM_ID / IP: / STEAM_0 : 0 : 33225832 Uzasadnienie: Ja rozumiem, że Okoń jest świeżym adminem, ale jak mam rozumieć bana za predatora na respa przed 7s skoro mój predator wylądował na chłopie obok zegara i zanim go trafił przeleciał za nim pół mapy. Jeżeli Okoniu nie masz pewności, ani dowodów złamania regulaminu, to jak możesz banować? Poczytaj sobie zasady adminowania, bo widzę, że ta lektura dopiero przed Tobą. No chyba, że masz uzasadnienie dla mojego bana, to bardzo chętnie przeproszę, a i z ciekawością obejrzę te demko czy tam ssy. Nawet w połowie bym się tak nie wkurzył, ale tak mnie zdjąć bez żadnego upomnienia jak mam platynową kosę to bardzo nieładnie. Tym bardziej, że na serwie jestem często i w ogóle regulaminu nie łamię, więc weź się chłopie czasami odrobinę zastanów.
  9. Malowany Człowiek

   Dostawałem info na [email protected] o osobach skanujących przed 7s. Po zrespieniu zobaczyłem, że kox zabił w 2:25 a był na liście skarg więc dostał bana, niestety nie zdążyłem zrobić ss'a. Po obejrzeniu demka potwierdzam, że strzał padł w 2:25 ale przez drugą bramę, więc trochę faktycznie mój błąd, bo powinienem zobaczyć to na spekcie a z góry założyłem, że nie jest w stanie zdążyć zabić kogoś biegnąc na któryś z bs'ów. Wybacz kox, masz za to u mnie 3 kostki czekolady mlecznej Wedel w ramach przeprosin Jakby co, to się jeszcze potargujemy. A w związku z podobnymi sytuacjami, to ss admina będącego w grze z potwierdzeniem, że ktoś zabił na objętych 7s mapach nic nie daje, bo jak widać przy nabitej kondycji można obiec część mapy i oddać strzał już nie bezpośrednio na respa. I tu moje pytanie: czy potwierdzeniem skanu przed 7s ma być w takim razie tylko demko i ss ze specta, czy ss ze steam także jest uwzględniany?
  10. Malowany Człowiek

   Roger that
  11. Nick: Malowany Człowiek Wiek: 26 lat Doświadczenie w byciu adminem: Nikomu wcześniej jakoś nie udało się mnie namówić ;P Znajomość AMXX: Z racji tego, że nigdy adminem nie byłem, to tak jakieś 3, ale z tego co wiem, to nie jest to fizyka kwantowa, więc ogarnięcie tematu nie zajmie chyba sporo czasu. Jestem jak Pudzian - jak już się za coś biorę to na 100% (tylko JP na 90 bo się trochę boję) Staż w CSie: Jakieś solidne 10 lat takiej regularnej gry, wcześniej sporadycznie na informatyce Steam / NonSteam: No raczej, że Steam (STEAM_0:0:33225832) Dlaczego Ty: Chciałbym zostać administratorem serwera bo jestem żądny władzy!!!!! ha ha ha ha (śmiech czarnego charakteru). A tak poza tym chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze i nie mam na myśli tylko cziterów, ale przede wszystkim chodzi mi o utrzymanie kultury na serwerze. Strasznie razi to czego słucham czy to, co czasami czytam na czacie. Do tego stopnia że mam swoją elitarną listę "zmutowanych" graczy, których wyciszam, bo nie da się grać. Podobnie jak rzucanie flashy zaraz po zrespieniu czy inne chamskie zachowania. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Dziennie poświęcam średnio około 2h (głownie wieczorem ze względu na pracę). W weekendy oczywiście więcej. Kontakt: skype,ts , steam, gg, mail, gołąb pocztowy Link do GameTracker'a: http://www.gametracker.com/player/Malowany%20Cz%C5%82owiek/80.72.40.110:27008/
  12. Malowany Człowiek

   Nick: Malowany Człowiek Klasa: Imigrant
  13. Malowany Człowiek

   Ja też mam ten problem, ale odkąd zacząłem grać na MultiHead. Z Mki i AK idzie takimi właśnie jakby seriami. Myślałem, że to przez dużą ilość pluginów, ale może przyczyna jest inna.
  14. Malowany Człowiek

   Ja też sie piszę za przywróceniem poprzedniej wersji
  ×