Skocz do zawartości

  Krakoviak

  Użytkownik

  O Krakoviak

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 19.01.1988
  1. Krakoviak

   admini są i byli wiec nie rozumie twojego słowa że jest co raz mniej adminów ??
  2. Krakoviak

   Jestem na Tak pozdrawiam
  3. Krakoviak

   dziekuje za serwer:) :*
  4. Krakoviak

   wiec co z serwem ??
  5. Krakoviak

   właśnie racja!
  6. Krakoviak

   to wgrajcie z powrotem kopie będzie szybciej klasy od nowa tyle ze więcej pracy będzie z tymi co premki i vipy itp ........ Będzie szybciej a jak za tydzień się naprawi dopiero ?? o ile się naprawi??
  7. Krakoviak

   no fakt
  8. Krakoviak

   ciekawy jestem dawaj
  9. Krakoviak

   to prawda Tasior ja kiedyś miałem taki program ze mogli mi dawać na wszystko bany pernamętne ale i tak wchodziłem a zarazem przez ten program jak zbanowałem dzieciaka to nie mógł wejść na żaden serwer csa??
  10. Krakoviak

   Jak dobrze wiecie jest fala dzieci używających nadmiernie mikro. Nie ma jakiegoś automatycznego bana. Jak dzieciak się odezwie dostaje automatycznie bana na 5min. ? A 2 sprawa to jaki macie na serwerze amx. Bo niektóre dzieciaki i tak po banie wchodzą i dalej jest to samo coś z tym trzeba zrobić 2 razy ban jak jest aktywny a puzniej bana perma tak żeby nie wszedł . A na pewno to ułatwi prace adminom .
  11. Krakoviak

   Nick:krakoviak Wiek:28lat Doświadczenie (w byciu adminem):byłem wielokrotnie adminem na paru serwerach prywatnie napisze serwery na których byłem Znajomość AMXX (W skali 1-10):9 Staż w CS-sie:gram juz z 6 lat w csa z 2 letnią przerwa Steam / NonSteam:nonSteam Dlaczego Ty:bo często gram i mam wiele czasu na pilnowanie serwera Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a:min 8h ale więcej czasu Kontakt:726120387 num tel http://www.gametrack...2.34.124:27034/
  ×