Skocz do zawartości

  Atego<#>

  Użytkownik
  1. Atego<#>

   Popieram Sizena
  2. Atego<#>

   Ciekawy jestem co na to opiekun serwera Jak coś to szukam ekipy
  3. Atego<#>

   Witam, Dziś chciał bym zaproponować utworzenie serwerowych klanów (5 osobowych) i może jakis turniej raz w misiącu i jakies nagrody np: skiny,skrzynki,klucze itp. Myślę że wieksza ilość graczy była by za utworzeniem klanów. Proszę o pozytywne rozważenie tego oto postu.
  4. Atego<#>

   Na nie ponieważ -NS -Mało czasu spędzonego na forum (26min) -Wiek
  5. Atego<#>

   Jestem na tak +wiek +ma doświadczenie +steam +Staż -Mało czasu spędzasz na forum Często cię widze gdy grasz i nawet idzie się z tobą dogadać chodz czasem nerwy ci puszczaja .
  6. Atego<#>

   Witam, załorzyłem ten oto nowy temat aby podzielić sie z graczami i administracją serwera CS:GO#2 moim i nie tylko moim problemem, którym są lagi w trakcie gry na serwerze i niewynikają one z połączenia internetowego graczy tylko ze zbyt dużej ilosci pluginów takich jak : /ak, /m4 itp. Według mnie wystarczyły by 4 podstawowe pluginy dla tych serwerów : /menu, /rank, /rankstats i /me. I małego czasu przebywania adminów na serwerze, którzy powinni banować za duże pingi. Prosze o rozpatrzenie tego problemu przez administracje a graczy o swoją opinie. Pozdrawiam Atego<#>
  7. Atego<#>

   Zgadzam się z kolegą w tej kwestii. Administracja powinna coś z tym zrobić.
  8. Atego<#>

   Nie ponieważ: -nieposiada steam'a -brak dośwadczenia jako administratora +wiek +duża ilosć czasu spędzonego na serweże
  9. Atego<#>

   Jestem na tak +steam +wiek +ogarnienty +kulturka +idzie sie dogadac
  10. Atego<#>

   Też kupiłem vipa i również na początkach mapy wcale się nie właczał ale po jakiś 3 rundach działa normalnie. I niema żadnej róznicy czy rano czy wieczorem ten mod musi sie poprostu poprawnie załadować. Niema co się żalic tym bardziej że to jedynie 4 zł anie jakies miliony.
  11. Atego<#>

   Jestem na nie ponieważ gdy niema admina air odpala wh
  12. Atego<#>

   Wielkie tak chłop ogarnia. Pełna kulturka
  13. Atego<#>

   Nick:Atego<#> Wiek:17 Doświadczenie (w byciu adminem):1.5 roku Znajomość AMXX (W skali 1-10):5 Staż w CS-sie:8 lat Steam / NonSteam:Steam Dlaczego Ty:Często na serwerze niema admina i większosc graczy odpala chacki Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h Kontakt:Steam,GG http://www.gametracker.com/player/Atego%3C%23%3E/80.72.33.58:27275/
  ×