Skocz do zawartości

  zaraza:)!

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O zaraza:)!

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  713 wyświetleń profilu
  1. zaraza:)!

   Na tak + gt z 7 dni jest na dobrym poziomie + wiek + doświadczenie w byciu adminem kiedy miał admina nie było z nim żadnych problemów do tego jeden z bardziej kontaktowych adminów. Powodzenia Lemon?!!!
  2. zaraza:)!

   Na tak Duże doświadczenie, znajomość amx, wiek i kultura na wysokim poziomie. Przyda się kolejny doświadczony admin. Powodzenia:)
  3. Oczywiście że na tak:P Duże doświadczenie, wiele przegranych godzin, amx na dobrym poziomie, wiek i oczywiście kultura na wysokim poziomie. Przyda się admin bo wraz z końcem wakacji wiele adminów zrezygnowało. Powodzenia:)
  4. zaraza:)!

   Okres próbny Miałeś wpadki i niestety straciłeś na reputacji ale myślę ze warto dac ci szanse. Pamiętaj że jako admin musisz świecić przykładem i nie ma mowy o jakimkolwiek obrazaniu czy łamaniu regulaminu bo szybko stracisz admina. Pokaż że się nie myliliśmy dając ci szansę. Powodzenia:)
  5. zaraza:)!

   Narazie na małe nie - na plus wiek, amx i staż -na minus poprzednie zachowania na serwerze, słabe gt Ostatnio kiedy widywalem Cię na serwerze zauważyłem lekką poprawę w twoim zachowaniu. Nadal nie masz dobrej reputacji na serwerze przez co mój głos jest jaki jest. Pokaż że ci zależy: pomagaj innym graczom, zgłaszaj na [email protected], zachowaj kulturę na serwerze i popraw gt. Admin musi mieć dobrą reputację na serwerze a na chwilę obecną jeszcze jej nie posiadasz. Admin ma być wzorem i osobą chętna pełnienia pomocy innym graczom na serwerze. Pokaż że się zmieniłeś i zasługujesz na admina:) Powodzonka !!!
  6. zaraza:)!

   Jestem jak najbardziej za. Pool Day można zostawić bo nie jest aż tak czesto grana natomiast dust 2015 może i jest fajna mapą ale nie ma sensu jej grać bo połowa graczy wchodzi na txt. @Darshil podał fajne zamienniki. Alpin i Winter assault można dodać bo sprawdza się pod coda.
  7. zaraza:)!

   Nick: zaraza!!!!:)!! Data: 11- 21.08 Powód: Wyjazd na zasłużony odpoczynek:) Wyższa administracja: @SUNN.
  8. zaraza:)!

   Jestem za resetem co 2 miesiące. W tym czasie ci którzy wbija orzełka będą mogli się nim nacieszyć a gra nie będzie taka monotonna.
  9. zaraza:)!

   Narazie na nie +amx znasz +miałeś tu adma +wiek -słabe gt -za wcześnie te podanie + - nie znam Cię za dobrze ale kojarzę Cię z serwera gdyż bylem adminem kiedy Ty też nim byłeś Pograj więcej i napewno będę na tak;) Może jakiś [email protected] zamknie na tydzień a Ty w tym czasie poprawisz gt @SUNN.?
  10. zaraza:)!

   Jestem jak najbardziej za;) Na tym serwerze fleshe nie sa aż tak ważne jak na innych serwerach i myślę że napewno poprawi to komfort gry.
  11. zaraza:)!

   Nie rozumiesz po polsku kolego??? Po odrzuceniu podania musisz poczekać 14 dni do następnego!!! Do zamknięcia: @Ania ;) @Inte Tillgänglig Danke:*
  12. zaraza:)!

   Niestety nic to nie dało. Dzisiaj znowu serwer się crashowal i wracał do mapy dd2.
  13. Neutral +wiek +doświadczenie +amx (mam nadzieję że to nie sciema:D) -brak przegranych godzin -słabo Cię znam -czasami masz problemy z zachowaniem kultury:( -ban za txt też nie działa na twoją korzyść
  14. zaraza:)!

   Na nie -zły link do gt -skopiowana część podania..... -nie kojarzę cię z serwera - amx na 6-7-10? wątpię w to Plusów nie widzę:(
  15. zaraza:)!

   Wszystkiego najlepszego:) Narazie neutral. Doświadczenie, wiek oraz chęć pomocy serwerowi jest jak najbardziej na plus ale ciężko dac tak z tym gt. Za 3 dni zobaczę jak się sprawy mają z gt. Jeśli poprawisz gt masz odemnie tak:) Powodzenia
  ×