Skocz do zawartości

  FairyTail

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O FairyTail

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. FairyTail

   Więc tak nie znam cię, ani ja ani nikt z moich znajomych. Więc odnośnie gry doświadczenia to zadawalające, Spoko bardzo poziom amx. Wiek też jest odpowiedni. Jednak prawie nikt cie nie zna - zbyt słaba aktywność. Jestem narazie na nie. POPRAW ATYWNOŚĆ !!!
  2. FairyTail

   @Wituś prawie każdy tu wie ze jestem upośledzony ortograficznie i mam na to papiery
  3. FairyTail

   @Fejmer Nie rozumiem czy ten wpis jest zażutem wobec mojej osoby i tego w jaki sposub zażądzam? Czy chodzi ci ogulnie na to że zdażają się nieprawidłowości? @Fejmer osobiscie za dobże cie nie znam. Grasz coś bo nie raz cie widzialem. Amx ładny poziom -większy niż mój Kultura- jak każdemu zdaża się mielonym żucić ale zawsze spokojny jesteś i nie musialem cie nawet upominac o ile dobże pamiętam. Jestem na tak za okresem prubnym - ale prośba o poprawe aktywności
  4. FairyTail

   Witus po pierwsze dla cb kazdy to haks ,jak dla mnie w sumie tylko że ja jestem podejżliwy z racji stanowiska pisatowanego. Po drugie, kultura lewelu bieda, przyznam samemu sie wkużam nie raz i żuce nobem lub nieudasem ale to jest delikatne w porównaniu z jakimi kolwiek obrazami jakie widzialem u cb. Po trzecie ciągle ktoś ci wchodzi na konto i gracie na zmiane - z samego tego faktu bym ci dał nie. Po czwarte zauważyłem jak bardzo uwziełeś się na graczu mouseku1 na serwerku, to że nie ma mnie pod nickiem Fairy Tail nie znaczy ze nie ma mnie na serwerowni co juz mówiłem wam wielokrotnie i sami byliście tego świadkami. Wielokrotnie widzialem jak mieszałeś z błotem nie tylko @mouseku1 ale także wdawałeś sie w bezsensowne fluganiny z 10latkami serwerowymi-przez co musialem dawac po3-5 osobą bana za mikro i kulture. Wiek i amx oraz aktywność - wszystko fajnie. Końcowo jestem na spore nie.
  5. FairyTail

   Szczerze nawet nie wiedziałem ( a powinienem znać ludzi ) że pan @BORN2KILL. należy do ubt tc. Co również uważam ( drugotorowo )za swoje uchybienie.
  6. FairyTail

   Cóż Faktycznie bana pana @BORN2KILL. nie sprawdziłem, i jest to moja wyłącznie wina i uchybienie. Dawno nie byłem adminem (około 8 lat) zaczynam więc praktycznie jak początkujący - szczególnie przy tak dużej serwerowni. Nie jest mi obce by bana sprawdzać, Jednak że tego nie zrobiłem dzisiaj.
  7. FairyTail

   Witam @Bezzi w związku z banem na @BORN2KILL.. Dostał bana bo dziwnie strzelał i po prostu nie byłem pewien czy gra czysto. Nie ważne czy jest ubt czy super adminem traktuje się wszystkich jednakowo. Zresztą jeśli to uraziło przepraszam ale wykonywałem prace swoją, gracz był niejednokrotnie zgłaszany na [email protected] i czacie nie byłem pewien czy jest czysty, dostał dlatego bana na ssy. Fakt dostał być może zbyt pochopnie ( czas ) bana, i tu przyznaje za szybko go przyznałem. Jednak dzisiaj tyle osób strzelało przez ściany dorsy i czarowało akcje nie z tej ziemi, że gdy zobaczyłem jak szybkie strzały oddaje trochę przez ściane 2 razy po prostu dałem bana na ss. Pozdrawiam i przepraszam za Zajęcie cennego czasu panu @BORN2KILL. .
  8. FairyTail

   ma za******y znaczek i wgl.
  9. FairyTail

   { treść została usunięta }
  10. FairyTail

   Więc tak: Wiek: jest myślę odpowidni Znajomość amxx : Dosyć zadawalająca AKtywność: widać cię na serwerach ale popraw aktywność A i kultura: na poziomie zadawalającym więc jestem na małe Tak za okresem próbnym
  11. FairyTail

   Nie dowieżam, czy jest możliwość dowiedzieć się za co gracz apap Dostał perm Bana? Zupełnie jestem zaskoczony.
  12. FairyTail

   NIe Z powodu oczywistego : spam podaniami- jest to niezgodne z regulaminem serwerowni i forum.
  13. Nick/i : Fairy Tail wiek: 20 lat Znajomość Amxx : 5,5/10 kappa ( pozapominałem sporo -latka lecą ) Staż w cs : 1.6 12 lat znany wcześniej w nickach To Nie Kiełbasa , i Tyrolska Konserwa grałem kilka lanów dosyć wysokie noty miałem, w cs go staż 2 lata orzełek, obecnie znudziła mnie ta wersja gry ( w 1.6 lepsza społeczność znacznie mniej nerwów i czitów ) . Steam / non steam Dlaczego ty: po pierwsze doświadczenie na kilku prywatnych serwerach jako admin w dawnych czasach, nakładając na to sporą aktywność po 7-11 godzin dziennie ( pracuje w domu poprzez internet więc mam czas ). Kultura jest , chociaż wiadomo czasami coś wymknie się szczególnie gdy sepleniący 8-9 latek ma po 78-4 a admy śpią, takie tam kile ze spawna przez ściany :).Jak wiadomo każdy z nas to przeszedł chociaż raz w życiu - #haksy nie śpią. Gram najczęściej na cod cs go chętnie rozdaje niepotrzebne skiny no wiadomo jak jest, jednym się trafia innym nie. Co jeszcze? hmm Mam dobre kontakty werbalne z graczami jestem dosyć lubianym podejrzliwym człowiekiem Czas gry na serwerach : od 7 do 11 godzin 18 też się zdarzają szczególnie w weekendy. Kontakt: ts, mesenger, fb, tw, nk jak ktoś jeszcze to ma :), wp. Na koniec coś o sobie: Jestem Sebastian, nieszablonowy człowieczek z pasjami dalekosiężnymi typu literatura i gry komputerowe . I Edyt BO prywatne życie mi było wytykane Pzdrawiam!!! GameTracker : https://cache.gametracker.com/player/Fairy Tail/80.72.41.212:27330/
  14. Człowiek mi dobrze znany , na serwerze lubiany szanowany, i naprawdę ogarnia co jest grane. wiek się zgadza, doświadczenie jest, umiejętności amx na zadawalającym poziomie. spora aktywność dobry kontakt No końcowo bardzo za!
  ×