Skocz do zawartości

  KrzKrzysztof

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O KrzKrzysztof

  • Ranga
   Pijawka
  • Urodziny 05.07.1996

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. KrzKrzysztof

   Jestem na niezdecydowane nie ze względu na wiek i braku cs na steam, myślę że za rok Ci się uda albo zakup cs na steam to myślę że przyjęcie Ciebie na okres próbny było by możliwą opcją.
  2. KrzKrzysztof

   Ja jestem na Nie ze względu na godziny ale gdy tylko je nadrobisz będę na Tak ponieważ każdy inny warunek spełniasz .
  3. W tym temacie zaproponuję zmiany do klas znajdujących się na serwerze: Maga premium: 1. Grenadier - proponuję aby otrzymywał granaty co 10s ale zamiast i tak nie działającego 1/3, dałbym mu 1/2 na zatrzymanie przeciwnika z he oraz 1/6 na 2x dmg z sg552. 2. Wojskowy - wystarczy naprawić niedziałające 1/5 na odbicie pocisku. 3. Rusznikarz - proponuję usunąć minie oraz zastąpić dodatkowy dmg z mp5 od inty na całkowite ignorowanie wytrzymałości przeciwnika oraz dodać dodatkowe 30 dmg z mp5 przy trafieniu w głowę i szybkostrzelność od inty ale tylko na mp5. 4. Cichy morderca - proponuję troszkę bardziej zwiększyć niewidkę tak do 10/255. 5. Elitarny snajper - bez zmian. VIP: 1. Kapral - proponuję zmienić mu g3sg1 na ak i m4. 2. Porucznik - proponuję dodać mu ignorowanie wytrzymałość przy trafieniu w głowę z famasa. 3. Rambo - bez zmian. Szturmowe: 1. Desantowiec - proponuję zamienić 1/6 na wyrzucenie broni na 2x przeładowanie broni nie licząc shootgunów. 2. Komandos - proponuję dodać że za każdego zabitego przeciwnika dostanie możliwość oślepienia kolejnego przeciwnika celując w niego i wciskając r na nożu, oślepnie będzie trwać 2 s oraz nie będzie się kumulować czyli zabicie 2 przeciwników nie da możliwości użycia 2 razy tej umiejętności. 3. Marines - proponuję zamienić podwójny skok na 1/12 na podwójne obrażenia. 4. Sztabowy - proponuję dodać mu 10 dmg z ak. 5. Telegrafista - proponuję zmienić mu broń z p90 na ak, m4 lub famasa oraz dodać mu ciche kroki. 6. Terrorysta - bez zmian. 7. Plutonowy - zamienić lekką niewidkę na nożu na szanse na otrzymanie kolejnej rakiety przy zabiciu wynoszącą 1/9. 8. Szpieg - dodać dodatkowy dmg z glocka i usp przy trafieniu w głowę zależnie od inty 10+inta/5. 9. Saper - dodać 5 dmg z p90 oraz możliwość otrzymania kolejnej miny przy zabiciu 1/9. 10. Komendant - bez zmian. Wsparcie: 1. Lekki snajper - zamienić 1/5 na widzenie trafionych przeciwników na radarze do końca rundy. 2. Medyk - zamienić 2 apteczki na apteczkę którą będzie mógł używać raz na 10s i zrobić na to osobny bind aby nie używać apteczki jednocześnie ze wskrzeszaniem. 3. Przemytnik wojenny - bez zmian. 4. Snajper - proponuję troszkę zwiększyć przelicznik od inty aby na max inta zawsze zabijał na 1 hs. 5. Wsparcie lotnicze - dodać 1/9 na otrzymanie kolejnego airstika przy zabiciu przeciwnika. 6. Wsparcie rakietowe - bez zmian. 7. Wsparcie strzeleckie - dodać 1 paczkę która odnowi amunicje także sojusznikom w okolicy. 8. Zwiadowca - dodać 20 dmg jeżeli zaatakuje kogoś od pleców. 9. Obrońca - zamienić 30% redukcji obrażeń na 1/4 na unikniecie strzału w głowę. 10. Partyzant - bez zmian. 11. Żołnierz militarny - zamienić 10% więcej dmg na 25% dmg jeżeli przeciwnik jest spowolniony. 12. Strzelec wyborowy - zamienić gaila na ak i m4 oraz zamienić 1/10 na oślepienie na 1/10 na 2x dmg. Dodatkowo proponuję stworzyć nowego rushera który posiadałby m3 i szybsze strzelanie i przeładowanie z niej o 33% oraz nielimitowany zapas amunicji.
  4. Nick: RamPamPam_LOD2 Wiek: 21 Doświadczenie: Posiadałem admina na diablo modzie przez okres półtora roku oraz posiadałem admina na 2 cod modach przez około rok. Znajomość AMXX: Obecnie to tak 4/10 ponieważ admina posiadałem 2 lata temu. Steam / NonSteam: Steam http://steamcommunity.com/profiles/76561198264718534/ Dlaczego Ty: Ponieważ na serwerze przebywam kiedy tylko mogę, dodatkowo zawsze zgłaszam nieprawidłowe zachowania na serwerze adminom. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Jeżeli jestem w pracy to ok. 4h a jeżeli mam wolne to od 5-8h. Kontakt: Steam-KrzKrzysztof, forum. Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/RamPamPam_LOD2/80.72.34.124:27034/
  5. KrzKrzysztof

   @Sarytek no to niech naprawią ciche kroki i ewentualnie dadzą mu troszkę więcej tej niewidki .
  6. KrzKrzysztof

   1. Natychmiastowe zabicia u rushera występują zbyt często zwłaszcza jeżeli chodzi o xm. 2. Natychmiastowe zabicie z dgl u lekkiego snajpera także występuje za często bo średnio co 2 strzał. 3. Gdy na przemytniku dostanę odporność na hs to czasem ktoś posiadający 1/x z jakieś broni i trafiając mi w głowę i tak mnie zabija. 4. Komandos zabija na 1 hita z lpm jeżeli trafi w głowę. 5. Misja na 350 lv związana z uratowaniem 15 hostów daję za dużo expa bo ok 100 lv licząc od 400 lv ale tylko na rusherze (tego dowiedziałem się od gracza o nicku XDDDD).
  7. KrzKrzysztof

   Moim skromnym zdaniem ta klasa była by za mocna nawet jak na premke ponieważ z tego wychodzi że mp5 zadawało by ok 60 dmg i jeszcze 3 rakiety po 320 dmg bo dałeś tej klasie 20 inty na start to jest zdecydowanie za wiele.
  8. KrzKrzysztof

   Moim skromnym zdaniem taka zmiana jest niepotrzebna ponieważ cichy i tak może zabijać na jeden cios z noża bo wystarczy trafić w głowę lub plecy z ppm i nawet ktoś na full HP padnie na raz, dodatkowo masz w tej klasie niewidkę i ciche kroki więc wchodzenie na plecy przeciwnika jest banalne więc po co masz biegać obok przeciwnika i próbować go trafić 3 razy skoro możesz się zakraść i uderzyć go raz w plecy.
  ×