Skocz do zawartości

  TalibY

   Świeżak

  2 obserwujących

  O TalibY

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Dzięki za wykonanie projektu. Mam nadzieję,że dzięki temu wprowadziłem coś nowego na serwer i nowi gracze będą mogli grać na poprawionych klasach. Dzięki jeszcze raz.
  2. Wiam. Przychodzę i piszę to z powodu moich obserwacji na serwerze 45k. Otóż zazwyczaj gra na tym serwerze polega na graniu paroma klasami. Są to takie klasy jak np. -Cpt. Price, -Strzelec zawodowy, -Sadistic, -Klasy premium oraz od poziomu. Dodanie nowych klas mogło by odświeżyć ten serwer i zmniejszyć częstotliwość grania tą samą klasą wśród graczy. Najrzadziej granymi klasami na tym serwerze są: -Samuraj, -Radarowiec, -Rakieciarz, -Partyzant, -SHERMINATOR (przede wszystkim), -Zwiadowca dosyć rzadko grany, -Cieniobujca. A tym samym wnoszę o usunięcie tych postaci. Postaci,które wymagają wzocnień: -Sadistic jest kompletnie niemobilny,zwykłe dodanie mniejszej grawitacji powinno pomóc, -Talib jest bardzo rzadko grywalny przez małą mobilność i brak no-recoil'a, -Ninja częstotliwość zabijania za pomocą noża jest za mała, -Zwiadowca ma strasznie slaba szybkostrzelność, powinien mieć scouta 1/3 i brak pistoletów. Jest jedna klasa potrzebująca osłabienia. -Cpt.Price ma jego 1/17 na p90 jest niczym,dlatego że wchodzi zazwyczaj mniej niż 10 strzałów. Poważnie,jak gram na tym serwerze 3 lata tak jest od zawsze. Zapraszam do dyskusji i mam nadzieję,że to przyciągnie nowych graczy. Oznaczam paru administratorów,żeby oni się wypowiedzieli w tej sprawie i co o tym sądzą @Marcineeek. , @Scream , @wyklety09 , @[email protected] , @GoldNM Oraz zachęcam graczy do brania udziału w dyskusji.
  3. TalibY

    odrzucone

   Jestem zdecydowanie na "NIE" dla przyjęcia tego pana na stanowisko admina. Uzasadniam: -Ostatnio (nie pamiętam dokładnej daty) został zbanowany za obrazę administracji (czyt. MarciNeeeeeeeek) -Ubliża i specjalnie utrudnia grę innym graczom,przez co administracja ma spam na [email protected] -Nie zaleca się do zasad serwera czyli potocznie łamie regulamin, tj. Wchodzenie na txt, wyżej wspomniane ubliżanie graczom i administracji -Prowokuje innych graczy -Nie posiada Steam'a.
  ×