Skocz do zawartości

  Exe.AimBot_WallHack

  AdminCS:GO MOD JACKPOT

  2 obserwujących

  O Exe.AimBot_WallHack

  • Ranga
   Debiutant
  • Urodziny 12.09.2002

  Informacje

  • Imię
   Dominik
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Polska
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:220778607

  Ostatnio na profilu byli

  1 329 wyświetleń profilu
  1. Exe.AimBot_WallHack

   Jestem na tak. +/- gt + wiek + był adminem +steam + wiek Ps. naucz się mnie zabijac
  2. Exe.AimBot_WallHack

    zamknięty

   Jestem za jak najbardziej. Drugie to jest spoko ale nie wiem czy będzie sens serwer obciążać I to zależy od opiekuna głównie, ale jak na moje to może być.
  3. Exe.AimBot_WallHack

   Dużo osób kojarzy że grałem na nicku czujebanicie. Ostatnio chciałem sprzedać trochę skinow I wpłacić do klanu A tu się okazuje że nie mam skinow ani rangi czy też hasła do konta. Lecz wpisując /rank pokazywalo mi taka jaką mam. Nie ja jeden mam taki problem.
  4. Exe.AimBot_WallHack

   Siema
  5. Exe.AimBot_WallHack

   Nick cheat'era: tbw #AIM Godzina, data zdarzenia: 20:07 jakoś Mapa: de_dust2_csgo Serwer: #1 csgo mod Link do demka: http://ehltv.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-2001241955-de_dust2_csgo.dem.zip STEAM_ID/IP: Potem sprawdzę jak wejdzie i podam bo nie ma go aktualnie. Uzasadnienie: Od 14 minuty jakoś się zaczyna akcja. Nie wiem w 18:30 jakoś wchodzi na gale i zabija typa z reklamu potem się obraca i strzela do tego z tyłu i totalnie ma taki mały rozrzut, że to nie możliwe. Potem jakoś 20 minuta ale polecam całe demko obejrzeć od początku do końca.
  6. Exe.AimBot_WallHack

    odrzucone

   Nie wiem, na ten moment jestem na nie. - Podanie za szybko napisane od ostatniego zamknięcia nie minęło 14 dni + wiek +aktywność - Jest sporo adminów i nieraz jest nawet 3 w tym samym momencie.
  7. Exe.AimBot_WallHack

   64
  8. Exe.AimBot_WallHack

   63
  9. Exe.AimBot_WallHack

    odrzucone

   Jestem na nie. - pytałaś się mnie wczoraj jaka jest nazwa forum. - źle podany link do gt (302 minuty czyli 5 godzin to strasznie za szybko na podanie) -jest sporo adminów. - mimo że mało gram to nie widzę Cię jakoś dużo na serwerze. - konto pod podanie
  10. Exe.AimBot_WallHack

    dodane

   Nazwa osiągnięcia: 2 Lata razem. Dowód:
  11. Exe.AimBot_WallHack

    odrzucone

   Jestem na nie. - Jesteś dość nowym graczem. -Nowy na forum, - Jest dużo adminów +wiek +steam
  12. Exe.AimBot_WallHack

    zamknięty

   Nick: czujebanicieData ( Od kiedy do Kiedy ): 24.12-07.01Powód: święta, nowy rok, wyjazdy.Opiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @VisTeR.'
  13. Exe.AimBot_WallHack

    zamknięty

   Jasna że naduzywasz mikrofonu I mi to przeszkadza. + mogłem cI dopisać podszywanie się pod admina na początku to byś nie wrócił. Ja sie klocic z gosciem który nie zna regulaminu nie będę. Czekam na wypowiedź osób z góry. Dziękuję,Wesolych świąt. http://f1.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-1912241340-de_dust2_csgo.dem.zip Demo z podszywnaia się. 13.25 jakoś do 13.50. Gościu się pyta czy sympatyczny ma admina on odpowiada że ma.
  14. Exe.AimBot_WallHack

    zamknięty

   Zapraszam do przeczytaniu regulaminu a nie gadania przez mikrofon 24/7."Zakaz nadużywania mikrofonu, spamowania i floodowania." Jakbyś zbędnie się nie odzywał tylko dawał info bana by nie było a, że ty chcesz aby mi odebrać uprawnienia to wiesz się zastanów najpierw nad tym co piszesz. A twoja topka to wiesz lata mi. Pisałem też z adminem jednym przed zbanowaniem cię i normalnie powiedział, że gadasz cały czas więc wiesz jak się nauczysz korzystać z komunikatora w tej grze to możemy pogadać. A o wieku to wiesz możesz sobie myśleć ile chcesz. Poza tym może mnie z 2 razy zabiłeś inni mnie zabijali także możesz sobie pomarzyć. Jednym z tych adminów jest @DennyS.
  15. Exe.AimBot_WallHack

    zbanowany

   Nick cheat'era: K.OGodzina, data zdarzenia: Jakoś krótko po 9 08.12.2019Mapa:de_dust2_csgoSerwer: CSGO Mod Jackpot.Link do demka: https://www108.zippyshare.com/v/z8xj9azs/file.htmlSTEAM_ID/IP:31.0.123.39Uzasadnienie: Chłop ma aimbota i to takiego fest.
  ×