Skocz do zawartości

Welcome to the

Welcome to my forums, full of great ideas.
Please register if you'd like to take part.

Nowa odsłona Multi-Head.pl

Z pewnością znajdą się rzeczy, które według ciebie mogą zostać zmienione - wspomnij o tym w temacie.

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na: Moderatora forum, UBT, Grafika, Redaktora, Redaktora FP.
Złóż podanie już dziś!

Exe.AimBot_WallHack

Użytkownik

3 obserwujących

O Exe.AimBot_WallHack

 • Tytuł
  Debiutant
 • Urodziny 12.09.2002

Informacje

 • Imię
  Dominik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Polska
 • STEAM ID
  STEAM_0:1:220778607

Ostatnie wizyty

1 571 wyświetleń profilu
 1. Exe.AimBot_WallHack

  Po prostu znikają skiny/ranga na serwerze. A rank normalnie zostaje.
 2. Exe.AimBot_WallHack

  @PsYcI-I0 ten de_dust2002 znacznie się różni od normalnego więc ciężko bo to ODD2 jest. @PsYcI-I0 no fajnie się gra ale nie pasuje do kontekstu serwera.
 3. Exe.AimBot_WallHack

  Jestem za tym co napisał @VisTeR.', do tego jakiegoś de_dust2_longa dodać jak jest np poniżej 8 osób. Bo wiele osób troluje i biega po całej mapie jakby runda mogła trwać 30 sekund to oni to przedłużają o minutę.
 4. Exe.AimBot_WallHack

  Nie wiem czemu ale moim zdaniem inferno jest złą opcja. Bo w porównaniu do dusta jest jakieś małe. Wystarczy, że 2 osoby wejdą banana i wybija całe tt, bo tam wąskie przejście jest. Ogólnie skoro to ODD2 to bym przy tym został. Tym bardziej jest już serwer na którym jest kilka map.
 5. Exe.AimBot_WallHack

   zamknięty

  Nick: @Exe.AimBot_WallHackData ( Od kiedy do Kiedy ): 30.01.2020 - 05.02.2020Powód: sparingi,turniej, spotkania rodzinneOpiekun, bądź ktoś z wyższej administracji: @VisTeR.'
 6. Exe.AimBot_WallHack

  Tu bardziej chodzi o to, Że jak się nie gra przez np 2 tygodnie na koncie to Skiny i ranga ginie. @Reeejkuu no właśnie nie, https://www.gametracker.com/player/czujebanicie/91.224.117.58:27060/ ostatnio jakoś 19 dni temu ale chciałem wejść w tamtym tygodniu i skinów nie było więc coś koło 14 dni.
 7. Exe.AimBot_WallHack

   zaakceptowane

  Jestem na tak. +/- gt + wiek + był adminem +steam + wiek Ps. naucz się mnie zabijac
 8. Exe.AimBot_WallHack

   zamknięty

  Jestem za jak najbardziej. Drugie to jest spoko ale nie wiem czy będzie sens serwer obciążać I to zależy od opiekuna głównie, ale jak na moje to może być.
 9. Exe.AimBot_WallHack

  Dużo osób kojarzy że grałem na nicku czujebanicie. Ostatnio chciałem sprzedać trochę skinow I wpłacić do klanu A tu się okazuje że nie mam skinow ani rangi czy też hasła do konta. Lecz wpisując /rank pokazywalo mi taka jaką mam. Nie ja jeden mam taki problem.
 10. Exe.AimBot_WallHack

  Siema
 11. Exe.AimBot_WallHack

  Nick cheat'era: tbw #AIM Godzina, data zdarzenia: 20:07 jakoś Mapa: de_dust2_csgo Serwer: #1 csgo mod Link do demka: http://ehltv.hltv.org.pl/srv41493/HLTV-2001241955-de_dust2_csgo.dem.zip STEAM_ID/IP: Potem sprawdzę jak wejdzie i podam bo nie ma go aktualnie. Uzasadnienie: Od 14 minuty jakoś się zaczyna akcja. Nie wiem w 18:30 jakoś wchodzi na gale i zabija typa z reklamu potem się obraca i strzela do tego z tyłu i totalnie ma taki mały rozrzut, że to nie możliwe. Potem jakoś 20 minuta ale polecam całe demko obejrzeć od początku do końca.
 12. Exe.AimBot_WallHack

   odrzucone

  Nie wiem, na ten moment jestem na nie. - Podanie za szybko napisane od ostatniego zamknięcia nie minęło 14 dni + wiek +aktywność - Jest sporo adminów i nieraz jest nawet 3 w tym samym momencie.
 13. Exe.AimBot_WallHack

  64
 14. Exe.AimBot_WallHack

  63
 15. Exe.AimBot_WallHack

   odrzucone

  Jestem na nie. - pytałaś się mnie wczoraj jaka jest nazwa forum. - źle podany link do gt (302 minuty czyli 5 godzin to strasznie za szybko na podanie) -jest sporo adminów. - mimo że mało gram to nie widzę Cię jakoś dużo na serwerze. - konto pod podanie
×
×
 • Dodaj nową pozycję...