Skocz do zawartości
 • Monster kolo

  Użytkownik

  O Monster kolo

  • Urodziny 05.01.1994

  Informacje

  • Imię
   Damian
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Ciechanów

  Ostatnie wizyty

  Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Monster kolo

   Nick cheat'era: MASZ W PAPE Kriss Godzina, data zdarzenia: Dziś Serwer: [CS:GO Mod #9] IP: 80.72.34.124:27265 Link do demka: http://uploadfile.pl/pokaz/1327825---4rky.html STEAM_ID/IP: Uzasadnienie: MASZ W PAPE oraz Kriss grali na aim'ie
  2. 2 sprawy. 1. Zmiana mapy- Drażniące jest, gdy mapa zaczyna zmieniać się w czasie rundy. Zmiana powinna nastąpić po zakończeniu danej rundy.- Umili to gre 2. Na serwie nie pokazuje się adres forum, żeby odnaleść wasze forum musiałem szukać na google po ip. Nie wiem jak jest przy ss'ach, bo jeszcze ich nie dostałem. Ale jak gracz dostanie ss'y i jest mało kumaty a nie ma podanego forum to nawet nie wie gdzie je wstawić.
  3. Nick: Monster Kolo ;>Wiek: 24Doświadczenie (w byciu adminem): Pierwszy admin ok 8 lat temu przez ok 1,5 roku na bardzo słynnej sieci serwerów tamtejszych czasów Br***********. .Na B******* przez ok rok czasu także byłem moderatorem na forum. Ostatnio admin od 3 Października 2017 do 3 Stycznia 2018 na sieci c*******. Admin się skończył i już postanowiłem, że nie przedłużam, gdyż sieć ciężko prosperuje. Właściciele mają problemy z serwerami, z którymi niezbyt potrafią sobie poradzić jak i również ostatnio nie wiele gra tam ludzi, najzwyczajniej ciężko mają rozkręcić swoje serwery. Można powiedzieć sieć podupada, dlatego też szukam nowej dobrze działającej sieci.Znajomość AMXX (W skali 1-10): 10/10Staż w CS-sie: Zaczynałem za czasów kiedy komputerów w domach nie było tylko chodziło się z chłopakami do kawiarenki grać w cs'a, 1.5 i 1.6, staż ok 13-14lat. (Podejrzewam, że większość graczy ma tu taki wiek )Steam / NonSteam: nonDlaczego Ty: Mniej więcej dlaczego ja, napisałem u góry, ale mogę również dorzucić jeszcze parę argumentów. Staż -jest i to myślę nie mały, znajomość amx także. Gram u was nie długo ale wygląda na to że się u was zasiedle na dłużej dlatego też te podanie. Odpowiedź jest prosta nie lubię grać z cziterami, dlatego też wolę pilnować porządku i grać sobie spokojnie. Kilkukrotnie pytałem się na serwie czy jest tu jakiś admin bo latają dzieci na czitach. Dostałem od graczy odpowiedź że admin rzadko kiedy się pokazuje. Sytuacja z dziś 3 gości na aimie kilku na wh... i co to za gra? nawet pofatygowałem się nagrać demko, jak cudownie sobie gracze czitują: http://uploadfile.pl/pokaz/1327825---4rky.html np. masz w pape czy kriss jak i wiele innych graczy.-- Aż mnie krew zalewa jak to widze. Posiadam mickro, niezbędnik admina do opanowania porządku podczas gry. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3h, więcej poświęcić nie mogę, gierke odpalam po pracy lub przed pracą, ale wiadomo są i obowiązki rodzinne jak i domowe, swoje lata mam, więc i obowiązki są ;/.. W razie kiedy gracz pisze do mnie czy mogę wejść i pozbyć się czita z serwa to w miarę możliwości staram się to ogarnąć.Kontakt: gg 63945879 po zaakceptowaniu wniosku mogę również podać właścicielowi jak i administracji np. fejsa dla ułatwienia ewentualnego kontaktu ze mną.Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Monster Kolo %3B>/80.72.34.124:27265/ Tak jak wspomniałem nie wiele jeszcze mam przegrane, dlatego też nie ma co na gametracker'a patrzeć to akurat nadrobię, jak i aktywność na forum. Co ciekawe ten nick mi służy już ok 8 lat Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku.
  ×