Skocz do zawartości

  [email protected]

  Admin COD 45K

  2 obserwujących

  O [email protected]

  Ostatnio na profilu byli

  167 wyświetleń profilu
  1. @aquax @LOLSON ponad 18 dni gdy problem nie został rozwiązany. Ten problem powinien być rozwiązany już przy początku gdy został zgłoszony nie powinien czekać, aż skiny zostaną dodane. Priorytetem powinno być umożliwienie graczom wykonywania swoich celi prawda? Do zamknięcia. Problem rozwiązany.
  2. Jestem na tak. + wiek +AMXX +Kultura - Steam Z tego co nam wiadomo @aquax pozwolił na wcześniejsze napisanie podania niż po 2 tyg.
  3. To bardzo dobry pomysł, lecz będziemy długo czekać na te nerfy, ekipa od FTP ma swoje życiowe obowiązki i muszą pilnować wszystkich serwerów. Więc miejmy nadzieję, że ten zakaz będzie stanem przejściowym.
  4. Witajcie gracze COD 45k, admini i wyższa administracjo. Ta sprawa przerasta już chyba wszystkich jeśli chodzi o rozgrywkę. Jeśli chcemy bo nowi gracze wspólnie bawili się z nami musimy zakazać używania perków takich jak "Bezlik Ammo" "Zręczne Palce" i "Sekret Asassin" na klasach typu [Od premium w górę]Commander, [Zwykla klasa]Sadistic i [każda premium] Snajper. Chodzi mi o bronie XM1014 i Elite. Ponieważ administracja ma wątpliwości co znaczy nadużywanie tych perków.. gracze tłumaczą się, że strzelają w enemy, lecz nie zawsze tak jest. Dla tego apeluje o ZAKAZ korzystania z takich połączeń. Przewidywane kary: 1. Upomnienie 2. Ban 5min 3. Ban 30min (gdy poprzednie 2 kary nie pomogą) Zapraszam wszystkich graczy i administratorów o wypowiedzenie się o tym. Serwer ma być nie tylko dla PREMEK ale też dla tych co chcą grać normalnie. Dziękuje i pozdrawiam wszystkich!
  5. Powiedz mi. Ty nie rozumiesz ze 2009 to rok powstania? XDDDD de_dust2_2009 Zostawię to bez dalszego komentarza. TYPIE MOŻESZ MÓWIĆ DO SWOICH KOLEGÓW.
  6. Ja jestem na TAK + AMX 10??? nikt z administracji naszej nie ma tak opanowanego + wiek + komunikatywny + zgłasza mi wszyski na [email protected] - Godziny które nadrobi Można go zabrać na testy, czuje że wszystkich zaskoczy pozytywnie 2 tyg nie minęły, ale to nie jest duży problem prawda?
  7. Glosowanie bylo robione na dus2 I prosze byś nie kłamał bo widać dust2_2009 w HLTV
  8. Czlowieku byl dust 2002 byla zmiana na eldorado, wywalilo i byl dust 2 rozumiesz????
  9. To na jakiej mapie bylismy? Zapytaj @wyklety09 @Ramato o całą sytuacje, bo byli przez cały czas..
  10. Chciałbym przypomnieć, że serwer wywaliło po tym jak było głosowanie na mapy i była wybrana mapa " Eldorado" która wywaliła i był podstawowy dust2. Wiec zapytałem graczy czy chcą jedną z nowych map które zostały dodane, dałem 3 mapy do wyboru dust2002, alpin i nuke. Chcialbym zobaczyć ssa gdzie pisałem "Grajcie sobie kur.wa te dusty" Pisałem "To grajcie sobie te dusty"
  ×