Skocz do zawartości

  Kolip (NEW)

   Zbanowany

  O Kolip (NEW)

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Kolip (NEW)

   Zgadzam się z tobą Pan Py$ <3 też lici odpalony
  2. Kolip (NEW)

   Nick cheat'era: pankabanka Godzina, data zdarzenia: 2018-04-29 14:10 Mapa: css_inferno2x2 Serwer: Csgo mod#5 Link do demka: http://d1.hltv.org.pl/srv41452/HLTV-1804291350-css_inferno2x2.dem.zip STEAM_ID/IP: sory ale nie mogłem dać bo jak chciałem wziąć to uciekał z servera. Uzasadnienie: Dokładnie w 15:12:80 widać że ma wh celuje w ścianę nie udało się przeskanować więc idzie dalej i w minucie 15:23:38 znów skanuje zadając mi obrażenia myślę że po tych akcjach można dać mu spokojnie bana za wh.
  3. Kolip (NEW)

   Witam moja propozycja dotyczy map a mianowicie wszystkich które są na csgo modzie ponieważ są one 2x2 czyli zmniejszone co przeszkadza graczom i daje im mniejsze możliwości do pokazania swojego skila myślę że przemyślicie zmianę map i coś z tym zrobicie.A i mapy są bardzo dobre tylko mogli byście znajść ich większa wersje i całą a nie uciętą. Jedna z nich to taki oto daścik https://gamebanana.com/maps/190197
  4. Kolip (NEW)

   Jestem na nie: -kultura -kontakt -nie potrafisz podać gt +/-wiek nie jestem pewien czy 16 -jesteś rzadko na serwerze
  5. Kolip (NEW)

   Witam mam problem związany z kontem a mianowicie chodzi o to że grałem sobie wczoraj na serwerze zbierałem skiny i tp. miałem już wszystkie od jakiegoś typa o niku @stanik (dzięki ziomuś) i wszystko git wychodzę o 22 godzinie idę spać wstaje dziś rano wchodzę na server o 8:30 i nic nie mam skinów,rangi i st.Co teraz?
  6. Kolip (NEW)

   Witam wszystkich serdecznie myślę że nasza współpraca zaowocuje.:)
  ×