Jump to content

Witaj na

Załóż konto lub zaloguj się żeby wziąć udział w życiu forum! 

Facebook Multi-Head

Zapraszamy do zalajkowania naszego fanpage'a! 

Rekrutacja

Aktualnie trwa rekrutacja na:  Support Admina, Grafika, Redaktora.
Złóż podanie już dziś!

Sieciowy discord

Zapraszamy wszystkich użytkowników do dołączenia na Naszego sieciowego discorda!
Możesz tam znaleźć ludzi do pogrania w gry, nawiązywać nowe znajomości czy też zgłaszać ludzi którzy cheatują na Naszych serwerach! 

DZ!KU2k18

AdminCS:GO MOD

About DZ!KU2k18

 • Rank
  Pijawka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. DZ!KU2k18

   pozytywne

  Tak była taka sytuacja. Nie spodziewałem się, że "XD" wejdzie na ns. Po części to była moja wina, że tego nie sprawdziłem iż wektor wchodził co 5 minut z innym nickiem, który mnie obrażał i nie zastanawiałem się dłuzej i dodałem go do banlisty.
 2. DZ!KU2k18

   zaakceptowane

  +wiek bo to juz stary wyjadacz cs'a +AMX chlop ogarnia +Steam bedzie mial gdzie wysylac nudeski siostry +Doświadzczenie tez ma Po dłuższej rozmowie gościu jest spoko i nie ma kija w du**e. Podrawiam serdecznie z rodzinką
 3. DZ!KU2k18

   zaakceptowane

  Wzór podania: Nick na serwerze: Katana Wiek: 17 Znajomość AMXX (0/8): 6 Doświadczenie: Byłem adminem na innym serwerze na tej samej serwerowni i mam juz dość duże doświadczenie w tym temacie. Czy posiadasz grę Counter Strike 1.6 na Steam: tak SID: STEAM_0:0:577495062 Link do profilu na STEAM: Społeczność Steam :: KATANA (steamcommunity.com) Link do profilu na Game Tracker: GameTracker.com : Player Page for Katana Kontakt: Społeczność Steam :: KATANA (steamcommunity.com) oraz forum Czy potrafisz czytać ze zrozumieniem?: tak Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Myślę, że sie nadaje na tą posade, ponieważ jestem bezkonfliktowy, pomocny, kulturalny i mam dość duże doświadczenie jako admin.
 4. DZ!KU2k18

   pozytywne
  AB

  Sam ci go dałem... Czitowałeś i dostałeś bana albo ktoś czitował.
 5. DZ!KU2k18

   pozytywne
  AB

  No tak ale i tak pewności nie miałem nie uwierze na słowo
 6. DZ!KU2k18

   pozytywne
  AB

  Ale skąd miałem wiedzieć, że to akurat nie ty czitowałeś?
 7. DZ!KU2k18

   pozytywne
  AB

  Była taka sytuacja, że wbił lemon i czitował po chwili wbił drugi lemon. Lemon dostał bana za czitowanie, a lemonowi dałem ab bo ma bana. Edit ta sytuacja miała 2 dni temu chyba nie pamietam do konca. A pomyłiłem się nie dałem mu bana tylko perma za czitowanie i mowiłem lemonowi niech to z tobą wyjaśni albo z kimś innym.
 8. DZ!KU2k18

   zaakceptowane

  @Angelofficial jaki masz nick?
 9. DZ!KU2k18

   zaakceptowane

  Nick: Katana Wiek:16 Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem kiedyś adminem na innym serwerze, więc doświadczenie mam. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8 Staż w CS-sie: ponad 5 lat z małymi przerwami Steam / NonSteam: Steam STEAM_0:0:577495062 Dlaczego Ty: Myślę, że powinienem dostać szanse, ponieważ jestem bardzo aktywny na serwerze. Posiadam dość duże doświadczenie w byciu adminem. Jestem bezkonfliktowy oraz umiem się dogadać z innymi. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 3-4h czasami więcej. Kontakt: https://steamcommunity.com/profiles/76561199115255852/ Link do GameTracker'a: https://cache.gametracker.com/player/Katana/80.72.43.106:27022/
 10. DZ!KU2k18

   odrzucone

  Moim zdaniem K4RaMB4 jest dobrym kandydatem na admina. gt jest na +, wiek tez + jest dojrzały i jest bezkonfliktowy, amx tez zna i ma steama. Jestem za żeby dostał okres próbny na tym stanowisku. Myślę, że sobie bardzo dobrze poradzi.
 11. DZ!KU2k18

   dodane

  Nick z TS: Katana Ranga (max 5, VIP - max 7, Przyjaciel Sieci - max 10) : Gracz cs 1.6, misiaczek, Przytojniaczek, Diabełek, Dzikk Uzasadnienie prośby (konieczne tylko w przypadku prośby o VIP'a/Przyjaciela Sieci): Unique ID (znajdziesz tutaj, dla nowszej wersji TS3 tutaj):YBNOLKANyqwHP9B6gXFDJJs9b9M=
×
×
 • Create New...