Skocz do zawartości

  Max.Bugs

  Redaktor

  Max.Bugs wygrał w ostatnim dniu 5 Sierpień

  Max.Bugs ma najbardziej lubianą zawartość!

  O Max.Bugs

  • Ranga
   Wygadany II
  • Urodziny 28.05.1995

  Informacje

  • Imię
   Bartek
  • Płeć
   Mężczyzna
  • Miejscowość
   Monachium
  • STEAM ID
   STEAM_0:1:223018495

  Ostatnio na profilu byli

  4 130 wyświetleń profilu
  1. Max.Bugs

   Chwili wolnej dla siebie
  2. Max.Bugs

   Zasady: - Limit pytań wynosi 100. Po uzbieraniu tej liczby pytań temat zostaje zamknięty lub po tygodniu od założenia tematu. - Pytania zadajemy prefiksem [P], odpowiedz [O]. -Zabrania się również zadawania pytań takich samych jak zadali je inni użytkownicy -Zabranie sie kopiowania pytan wlasnych badz innych uzytkownikow z poprzednich edycji Q&A! Pytanie moga byc podobne lecz nie skopiwoane metoda kopiuj-wklej. Pytania do @sypkilopez zadajemy do soboty (24.08). Następnie @sypkilopez w niedziele (25.08) stworzy temat z odpowiedziami i nominuje kolejną osobę.
  3. Max.Bugs

   Po 20 minutach proby otwarcia oczu - jakos sie zwlekam z lozka. Wkladam naboj do ekspresu i szukam przcisku z polotwartymi oczami, zeby zrobic kawe. Ide do toalety spalic papierosa do kawy.
  4. Max.Bugs

   W miare takie same odpowiedzi Elegacko poskladane PS: @elo elo 350 @Gustaw Master wie o co kaman
  5. Max.Bugs

   Generalnie jak potrzebują to niech się pedalą (czytaj: kochają) jak normalni ludzie w domach. Latają takie pseudo zyeby po ulicach w różowych spódnicach z jajami na wierzchu albo inne gołe, umalowane niedorozwoje. I kto normalny ma to poprzeć? A co z dzieci, które muszą na to patrzeć? Dorzucam zdjęcie w ramach instrukcji działania.
  6. Max.Bugs

    zamknięty

   [P] Co bys zmienil w serwerze ODD2? [P] Grasz czasem na innych serwerach MH? [P] Dlaczego nick VoN? [P] Piwo czy Alkohol?
  7. Max.Bugs

    odrzucone

   Wiek + Staz + Aktywnosc + Praktycznie zawsze kiedy wejde na ts3 @elo elo 350 jest u siebie na kanale. Mysle, ze pomoc na ts3 sie przyda. Ja na TAK!
  8. Max.Bugs

   Spoczko ziom. PS. Sygna jest 3/10 XDD
  9. Max.Bugs

   Wiadomo, ze jak to w zyciu - sa chwile piekne i te mniej wiec raczej zycie kazddego z nas w pewnym stopniu jest piekne. Dlaczego? Kazdy ma inny charakter, upodobania, pasje wiec kazdego uszczesliwia cos innego. @wale se wiadro Jak się ma siano to można bydlo chodowac jedynie
  ×