Jump to content

Barb.

Admin FFA

1 Follower

About Barb.

 • Rank
  Contributor
  Contributor

Recent Profile Visitors

2045 profile views
 1. kolego.... Bana dostałeś za swoje zachowanie... Pyskowanie ETC...
 2. Jop Twoja mać JOKER!!!! Tego oszołoma to już za długo znam. Trochę mu zajęło składanie kompa. Jak najbardziej na Tak
 3. Jak Dla mnie Chciałbym Cię troszkę lepiej poznać, pograć z Tobą. Chwilowo na nie, ale nie twierdzę że zdania nie zmienię.
 4. Matrix. Jak najbardziej na Tak! Aktywny, woła gdy coś sie dzieje, ogółem 10x TAK!
 5. No właśnie wraca i wiele osób lubi grać wyżej wymienione mapy. No Oczywiście zgadzam się ale tylko 2 to robi bo reszta ma WJBN... Uważam że to że mapy będą w mapcycle nie zaważy zbytnio na popularności serwera. Lepiej grać w kółko DD2, Nuke, Inferno, Mirage. Bardzo dobry ruch.
 6. 1) Chyba jest zepsuty bo nie wywala xd 2) Nie potrzebne zaśmiecanie serwa moim zdaniem... 3)4Fun niestety w/g mnie odpada 4)Działa. 5)Tu mam mieszane uczucia bo jeszcze nie widziałem żeby wywalił. Może jest zbyt delikatnie ustawiony. Powinien być bardziej agresywny xd
 7. A więc witam i o zdrowie pytam. Mam taką małą propozycje. Proponował bym dodanie i nie usuwanie map do mapcycle takich jak: de_cbble de_vertigo de_airstrip de_prodigy de_hell de_cache cs_747 cs_havana cs_siege Generalnie chodzi o to że im więcej map tym lepiej. nie powinniśmy patrzeć na mapy ze strony typu: Ja pierdo** wychodzę nie znam mapy. Gracze moim zdaniem zrozumieją że jednak trzeba się nauczyć tych map i docenią jakie one są zaje***** xd. A no i oczywiście jeśli to możliwe wraz z dodaniem Tych map proponuje powiększenie ilości slotów. Pozdrawiam. Mękoła Barb. XD
 8. Andale Andale.... Etta arivvvaaa Oleeeee... Ujmę to tak. Szanse dać a pomożemy na bank wszyscy. Jesteś bardzo często na serwerze, nie narzekają na Ciebie, Lubiany chłop z Ciebie więc TAK
 9. Jak dla Mnie nie nadaje sie zeby być biernym graczem xd Jak najbardziej TAK.
 10. A niech Ci będzie... Obiecaj tylko że odejdziesz na emerytkę dopiero xd Welcome Back ode mnie!!!
 11. Hmm... Co ja mam tu napisać? Nie moja wina że kolega ma ip takie samo jak siostra. Poza tym wam pingi skakały a Ty miałeś taki pokaz slajdów że się grać nie dało więc o co chodzi? Prosiłem o ogarnięcie grzecznie kulturalnie nie pomagało. kicki nie pomagały to co? Miałem odpuścić? Wysłuchiwać narzekań graczy? Bo masz takie samo ip jak siostra? //EDIT Zdjęcie przedstawia ping Twój i Twojej siostry w 1 wybranym momencie z demka na którym widać że nie tylko Twoja siostra miała skoki pingu A co do natręctwa? Hmm. Może Tobie nie przeszkadza że masz lagi innym graczom owszem i bez wyjątku kto by to nie był reagujemy tak samo. Ja osobiście jak mam skoki pingu to sam wychodzę żeby nie psuć przyjemności graczom z gry. Troszeczkę trzeba pomyśleć o innych lub zareagować na prośbę i ogarnąć ping jeśli się da a jeśli nie no to przykro mi ale trzeba sobie odpuścić i sprawdzić po chwili może się poprawi. A i jeszcze jedno. Chciałbym zauważyć że 10 min później Twoja siostra otrzymała Bana od innego admina też za ping. pozdrawiam Barb.
 12. Witam. Nie było mnie na serwerze w tym czasie ale: Po 1 ) Wielokrotnie spotkałem się z niezbyt przyjemnym zachowaniem Gracza ale zawsze robił wszystko na granicy prawa. Po 2 ) Gracz jest osobą kontrowersyjną i bardzo często stara się prowokować innych graczy/Adminów. Nie Bronię tu Dionizego ale śmie twierdzić że został sprowokowany i nerwy mu puściły. pozdrawiam Barb.
 13. Nie pozwolę sobie żebyś scieku mnie obrażał i tyle. Moje życie moja sprawa a alko to pije owszem bo od tego jest weekend żeby sie odpreżyć i tego nie ukrywam a jak ty jestes jakąś dziewicą orleańską nie moja sprawa. nie wiesz co tracisz.
 14. Posłuchaj Ścierwie uważnie! Moje życie moja sprawa dziecko drogie. I jeszcze raz wejdz na temat mojego życia prywatnego a nie bedę już tak miły. Psem nie jestem i nie chowam się nigdzie jak widać kundlu. Zaimponować to ty swoim legal cheatem możesz dzieciakom na ns. A ty kim jesteś? Szabem? Makaronem? Ruskiem? Czy Polakiem? Więc jak nie masz pojęcia co to cebulak itp to sklej wary bo żyje na obczyźnie 6lat i nie jeden bez zastanowienia za twoje słowa by Ci w ryj dał! A z łańcucha to chyba Cibie spuścili zaraz po podstawówce.
×
×
 • Create New...