Skocz do zawartości

  NiceCoop

  Użytkownik

  1 obserwujący

  O NiceCoop

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. NiceCoop

    zamknięty

   Nick: NiceCoop Data (Od kiedy do kiedy) Od teraz do 25.02.19. Powod: Bardzo dużo nauki
  2. NiceCoop

    zaakceptowane

   Jestem na tak +Aktywny +sm +wiek +kultura +kolezenski
  3. NiceCoop

    zamknięty

   Tak, ale ja wyraziłem tylko swoje zdanie
  4. NiceCoop

    zamknięty

   Według mnie też tornik brałeś w tym udział i chyba powinniście rozdzielić. To między sobą brzydko mówiąc,, nie jak dziecko jak ktoś mu coś zabrał'' sory ale według mnie jest o to takie zachowanie. Dziękuję.
  5. NiceCoop

   Jestem za
  6. NiceCoop

    odrzucone

   Jestem na nie: Według mnie masz za mało godzin na serwerze, widziałem raz cię tylko na serwerze. Po drugie musisz być bardzo długo na serwerze, jak nie dostaniesz admina to nie będziesz wchodził na serwer? Według mnie tak robisz ;) również nie jestem pewny co do kolejnego admina.
  7. 1. Imię: Jakub 2. Nick: ✪ NiceCoop 3. Wiek:14 +mutacja 4. Doświadczenie na Stanowisku Admin: Dobre :), znam się na komendach. 5. Znajomość SM/10: 6-7 6. SteamID: STEAM_1:0:430170978 7. Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198820607684/ 8. Link do twojego profilu GT(GameTracker) serwera: https://www.gametracker.com/player/✪ NiceCoop/145.239.236.193:27230/ 9. Od kiedy grasz na serwerze: Miesiąc 10. Ile dziennie grasz na serwerze: Bardzo dużo, prościej mówiąc codziennie 11. Dlaczego chcesz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ bardzo dużo cheaterów spotykam ostatnio na serwerach i przeskadzają w innym w grze i psują ranking oczywiście również chciałbym pomóc adminom którzy sobie z tym wszystkim nie radzą grałem w 1 dzień to było ponad 10 cheaterów chciałbym pochwalić prezesa który bardzo próbuje pomóc z tymi cheaterami . Dziękuję za wyczytanie mojego podania, mam nadzieję że będę mógł wam pomóc na serwerze . Do zobaczenia.
  8. Siema, chciałbym abyście dodali na serwer lepszy antycheat dali np. na uzmaicenie gry w weekend abh pokazanie na pulpicie osoby która dostała awans range np. g4 dodać nowe skiny dostania więcej pkt za zabójstwo np 3 a za headshota 7pkt szybsze zarabianie i dodanie efektów np większy drop z skrzynek na kose 15% na klucz za zabójstwa to 20% a na koniec rundy skrzynki 15% również możecie dodać efekty które wylecą z skrzyń np. niewidzialność widoczna na 25s ale na szanse na takie cos może wynosic 5%. Mam nadzieję że moja propozycja jest fajna dzięki i do zobaczenia w pon
  ×