Skocz do zawartości

  elo999

   Świeżak

  O elo999

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Skoro ten typ nie gra na tym serwerze to napisał tego posta chyba tylko po to żeby sobie nabić licznik, bo akurat jego słowa są gó**o warte i mają zerowe przełożenie na rzeczywistość. Typowe "nie wiem, ale się wypowiem". Ale czemu w ogóle zakładasz, że ktoś będzie kampił ? Od tego chyba jest admin, żeby pilnować i wyrzucać takie osoby. To o czym piszesz to może chciałbyś żeby to tak działało, ale w rzeczywistości to w 99% przypadków biegniesz sobie po mapie i respi się obok ciebie typ i wtedy to ty masz zerowe szanse, pomyśl. W takiej sytuacji spawnprotect nie wyrównuje szans tylko daje ci okrągłe zero % na przeżycie. To co miałoby sens to 1sekundowy spawnprotect podczas którego przeciwnik może wyjąć broń i oboje macie równe szanse, ale nie trzy gdzie typ może do ciebie podbiec i sprzedać kosę bo nie masz szansy się obronić.
  2. elo999

    zamknięty

   Nie było skarg bo nikomu się nie chce pisać, mam ssy jak ludzie na czacie na to narzekają jak chcesz. Z resztą to że tak było od początku servera to nie jest argument, zastanów się. Przed chwilą dostałem kosę od typa który wiedział, że może do mnie podbiedz i mi wy*ebać bo ja nie mogę go zabić. Przecież to jest parodia.
  3. Chciałbym zauważyć, że spawnprotect na tym serwerze to jest pomyłka i osoba która go wprowadziła na 99% nie gra regularnie na tym serwerze. Ludzie non stop wykorzystują to na swoją korzyść, bo wiedzą że po odrodzeniu są przez 3 sekundy nietykalni i wykorzystują ten czas żeby nacelować przeciwnikowi na łeb, a przeciwnik jedyne co może zrobić to poczekać aż zostanie sprzątnięty. Poza tym 3 sekundy serio ? W ogóle nie powinno być żadnego spawnprotecta, zupełnie nie mam pojęcia czemu te 3 sekundy nieśmiertelności po odrodzeniu mają służyć. Poza nieuczciwym wykorzystywaniem tego na swoją korzyść oczywiście.
  4. elo999

    zamknięty

   No jeżeli lubisz 3/4 swojego czasu bezsensownie biegać po mapie żeby spotkać przeciwnika to tak. Wtedy jest rewelacja. Bzdura z dwóch powodów. Po pierwsze kiedyś 32-slotowych serwerów z DM było pełno i nikt nie narzekał, pozwalają trenować refleks. Po drugie na tym serwerze nigdy nie ma 32 osób, wystarczy spojrzeć na gametrackera. Realnie ta liczba waha się od 16 do 26 graczy, a to już do zwykłego DM jest idealnie.
  5. elo999

    zamknięty

   Gram tu od 2 dni i co mnie zastanawia to czemu jest taka lipa z respami ? Przecież na chwilę obecną: 70% czasu to samo wychodzenie z respa i gonienie do drużyny do przeciwnej, a może 30% czasu to samo strzelanie (a myślałem, że na tym właśnie polega DM). Nie wspomnę już o tym, że taki układ powoduje, że co chwilę napotyka się zgraję 3,4,5 przeciwników na raz i nie mija 1 nanosekunda zanim ląduję w piachu. Następnie respi mnie kilometr od nich i znowu więcej biegania niż strzelania. Połowa ludzi w drużynie jest skampiona przed trupem z AWP i wolą wyczekiwać wybiegających fragów niż iść i się strzelać, no niestety, niektórzy mają zabetonowane mózgi i nic się z tym nie zrobi. Z resztą taki układ temu sprzyja. Admini nic z tym nie robią, z resztą co mają zrobić, musieliby kickować 10 ludzi co 5 minut. Zróbcie z tego serwera normalny DM z respami na całej mapie i bez podziału stron, bo gram w ta grę dłużej niż wynosi średnia wieku przeciętnego gracza tutaj, a takiej lipy z DM jeszcze nie widziałem. Ewentualnie jak macie pełne macie przed wprowadzeniem jakiejkolwiek modyfikacji to przeróbcie/dostawcie DM z prawdziwego zdarzenia. Bo dobrze się strzela na tym hostingu. Jakby było inaczej to bym nie został na tym serwie dwóch minut. Chociaż i tak nie zostanę jak coś z tym nie zostanie zrobione. Biegać to ja sobie mogę w FIFIe.
  ×