Skocz do zawartości

  Karolina00

  AdminFFA

  O Karolina00

  • Ranga
   Pijawka

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Karolina00

    zaakceptowane

   Gracz kontaktowy i lubiany na serwerze, spełnia warunki. Jest aktywny, na serwerze gra codziennie. Myślę, że można dać szansę i zobaczyć jak będzie spełniał się w roli admina.
  2. Karolina00

    zamknięty

   Gracz mati84235 notorycznie nadużywa mikrofonu, jest opryskliwy i chamski w stosunku do adminów oraz innych graczy. Gdy któryś z adminów zwraca mu uwagę to nie reaguje, tylko "cwaniaczy". Przez mikrofon większość czasu gada zupełne bzdury, przez co inni gracze też się na niego skarżą. Moim zdaniem w 100% zasłużone mute.
  3. Jestem za, można dać szansę.
  4. Karolina00

    odrzucone

   Jak dla mnie na razie na nie. Stosunkowo krótko gra na serwerze, dodatkowo spora ilość banów, mało komunikatywny.
  5. Karolina00

    zaakceptowane

   Nick: Karolina:) Wiek: 19 Doświadczenie (w byciu adminem): Byłam adminem na jednym serwerze przez dłuższy okres czasu. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6, aczkolwiek chętnie i szybko się uczę, więc w niedługim czasie będzie więcej Staż w CS-sie: 4 lata z małymi przerwami Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Ponieważ aktualnie mam dużo wolnego czasu, który chętnie przeznaczę na uczestnictwo w życiu serwera. Jestem miłą i bezkonfliktową osobą, zależy mi na przyjemnej atmosferze na serwerze. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 4-5h Kontakt: Steam Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Karolina;)/80.72.40.110:27026/ https://www.gametracker.com/player/Karolina:)/80.72.40.110:27026/
  ×