Skocz do zawartości

  Karolina00

  AdminFFA

  1 obserwujący

  O Karolina00

  • Ranga
   Pijawka

  Informacje

  • Imię
   Karolina
  • Płeć
   Kobieta

  Ostatnio na profilu byli

  Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Karolina00

    zaakceptowane

   Jestem na tak, Kulturalny, kontaktowy, na serwerze jest praktycznie codziennie. Myślę, że sprawdzi się w roli admina. 😃
  2. Karolina00

    zaakceptowane

   Jestem jak najbardziej na tak. Kontaktowy gracz, lubiany na serwerze. Myślę, że warto dać szansę i zobaczyć jak sprawdzi się w roli admina.
  3. Karolina00

    zaakceptowane

   Jestem jak najbardziej na tak. Kulturalny, ogarnięty gracz. Ma dobry kontakt z innymi graczami, nigdy nie ma z nim problemów. Na serwerze widuje go praktycznie codziennie. Myślę, że warto dać szansę.
  4. Karolina00

    odrzucone

   Jestem na tak. Aktywny, komunikatywny, zawsze można zwrócić się o pomoc. Na pewno sprawdzi się także w tej roli.
  5. Karolina00

    zaakceptowane

   Jestem na tak. Miły, wesoły, ogarnięty gracz. Często widuję go na serwerze. Myślę, że spełni się w roli admina.
  6. Karolina00

    odrzucone

   Niestety na razie jestem na nie. Pograj jeszcze trochę, daj się poznać większej ilości osób i popracuj nad swoją kulturą, bo zdarza Ci się obrażać graczy, czego świadkiem byłam nawet dziś, a to nie jest dobry przykład jak na kogoś, kto chce dostać admina.
  7. Karolina00

    odrzucone

   Niestety nadal jestem na NIE, ponieważ mimo, że często grasz na serwerze, to tak naprawdę nie dałeś poznać się na tyle żeby ocenić czy się nadajesz. Twoje zbędne komentarze w stosunku do różnych decyzji admina: kicki/bany, które zupełnie Cię nie dotyczą są dosyć uciążliwe. Trudno pominąć fakt, że po ostatnim odrzuconym podaniu komentarze Twoje i Twoich znajomych na serwerze w moją stronę i innych adminów, którzy wypowiedzieli się negatywnie były delikatnie mówiąc słabe, trzeba umieć przegrywać z twarzą.
  8. Karolina00

    odrzucone

   Jak na razie jestem na nie, ponieważ gra na serwerze krótko, nie dał się poznać na tyle żeby można było stwierdzić czy nadaje się na admina. Poza tym często dyskutuje i podważa decyzje adminów, nawet jeśli zupełnie go nie dotyczą.
  9. Karolina00

    zaakceptowane

   Gracz kontaktowy i lubiany na serwerze, spełnia warunki. Jest aktywny, na serwerze gra codziennie. Myślę, że można dać szansę i zobaczyć jak będzie spełniał się w roli admina.
  10. Karolina00

    zamknięty

   Gracz mati84235 notorycznie nadużywa mikrofonu, jest opryskliwy i chamski w stosunku do adminów oraz innych graczy. Gdy któryś z adminów zwraca mu uwagę to nie reaguje, tylko "cwaniaczy". Przez mikrofon większość czasu gada zupełne bzdury, przez co inni gracze też się na niego skarżą. Moim zdaniem w 100% zasłużone mute.
  11. Karolina00

    odrzucone

   Jak dla mnie na razie na nie. Stosunkowo krótko gra na serwerze, dodatkowo spora ilość banów, mało komunikatywny.
  12. Karolina00

    zaakceptowane

   Nick: Karolina:) Wiek: 19 Doświadczenie (w byciu adminem): Byłam adminem na jednym serwerze przez dłuższy okres czasu. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6, aczkolwiek chętnie i szybko się uczę, więc w niedługim czasie będzie więcej Staż w CS-sie: 4 lata z małymi przerwami Steam / NonSteam: Steam Dlaczego Ty: Ponieważ aktualnie mam dużo wolnego czasu, który chętnie przeznaczę na uczestnictwo w życiu serwera. Jestem miłą i bezkonfliktową osobą, zależy mi na przyjemnej atmosferze na serwerze. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: około 4-5h Kontakt: Steam Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Karolina;)/80.72.40.110:27026/ https://www.gametracker.com/player/Karolina:)/80.72.40.110:27026/
  ×